امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کشف بزرگترین مار جهان در سد کرج

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کشف بزرگترین مار جهان در سد کرج 1 دنیای مجازی نیز در شایعه‌سازی پیش قدم است و با استفاده از فریب‌های رایانه‌ای و تغییر تصاویر در فتوشاپ‌‌ها به بازی با افکار مردم می‌رود.

از مدت‌ها پیش گروهی با استفاده از ترفندهای یارانه‌ای، ایمیلی به مشترکان ایرانی فرستادند که در آن به «کشف بزرگترین مار جهان در سد کرج» اشاره شده بود. عکس‌ها نشان می‌داد که این مار غول‌پیکر را روی تریلر ارتش گذاشته و در حال جابه‌جایی آن هستند.

شایعه‌پردازان نوشته‌هایی داشتند که نوع آن نشان می‌داد سعی دارند کشف چنین ماری در سد کرج را واقعی جلوه دهند.

در عکس نوشته این تصاویر آمده بود که این مار غول‌ پیکر که به مگامارمالاو، شهرت دارد در نزدیکی سد کرج به حالت نیمه‌جان کشف شده است. این مار آریایی!!! که حدود 43 متر طول و 6 متر پهنا دارد تنها بازمانده نوع خود است و به گفته دانشمندان 103 ساله است!

پیکرش توسط کگا تریلر ارتش به باغ‌وحش ارم انتقال یافته و بزودی به نمایش گذاشته می‌شود.

عجیب است که خیلی‌ها وجود چنین ماری در سد کرج را پذیرفتند در حالی که هیچ اطلاع‌رسانی رسمی‌‌ای وجود نداشت و اگر خوانندگان این مطلب به خود زحمت می‌دادند و به بررسی‌های اینترنتی می‌پرداختند متوجه می‌شدند که ماری به نام «مگامارمالاو» وجود خارجی ندارد یا «مار آریایی» نیز جزو گونه‌های مختلف این خزنده نیست.

واقعیت چیست

کسانی که این شایعه را ساخته و پرداخته​‌اند عکس‌های مار غول‌پیکر را زیرکانه دست‌کاری کرده‌اند به گونه‌ای که اگر عکس‌های واقعی را انتشار می‌دادند همه پی می‌بردند که این مار واقعی نیست.

در عکس‌های اصلی دیده می‌شود که نیروهای ارتش، خودرویشان و مار همگی پلاستیکی و اسباب‌بازی هستند که برای ساخت یک فیلم عروسکی و انیمیشن ساخته شده‌اند که البته گفته می‌شود همگی تصاویر متعلق به کشور اندونزی است. از این بگذریم که این عروسک‌ها متعلق به چه فیلم و چه کشوری هستند اما یک سؤال بزرگ مطرح است گروهی که با دیدن این تصاویر شایعه پیدا شدن مار غول‌پیکر در سد کرج را مطرح کرده‌اند چه انگیزه‌ای داشته‌اند؟!

شاید یک تفریح و سرگرمی کلید این شایعه را دامن زده است!! البته بارها و بارها در ایران و حتی کشورهای دیگر شایعه‌های عجیب و غریب به گوش می‌رسد که برخی به اعتقادات و خرافات اقشار جامعه بر‌می‌گردد.

شایعه مار غول‌پیکر ایران اگرچه با دیدن تصاویر، واقعی به نظر می‌رسد، اما پایه و اساس ندارد و بازیگران این شایعه توانستند با دروغی بزرگ افکار دیگران را به بازی بگیرند.
~danger~love~
پاسخ
 سپاس شده توسط The Light ، aCrimoniouSs ، bahare_021 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، محمد2000 ، LOVE KING ، Elena ♥♥♥ ، Emo-Boy ، aLiReZaZ-iM ، ЯèŽvÀń ، بمب اتم ، PROOSHAT ، یاسی@_@ ، ~Mahnaz~ ، ×fteя LifE∀× ، hokm ، sara006 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، مهدی1381 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، @پوریا@ ، حسن CR7 ، M.barselona ، ჩяσOσкєη ժяєαм
آگهی
قلب آدم وميارين تودهنش بعدميگين الكيهAngry
خـــدایا پرسشی دارم .....
رها کن آســمان ها رآ، بیــآ اینجا قضاوت کن
بـــــبیـــنم در زمین یک مرد پیدا میکنی یا نـــــه؟
تو هم مثل همه امروز و فردآ میکنی یا نــــه؟
بندگـــآنت را از ننگ آدم بودن و بیهوده فرسودن
مٌبـــَرآ میکنی یا نـــــه؟
بـــــــرآی آخــــــرین پرســــش .....
قیـــــآمت را بـــــگو، مردآنـــــــه، برپا میــــــکنی یا نـــــه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط بمب اتم
سلامTongue
عاشقتمHeart
دوستان واقعی مثله صبح هستند...
نمی شودتمام روزآنهاراداشت..............................!
امایقین داری که فردا...هفته بعدوتاابدهستند...................................!!
قربون همه ی دوستای واقعی.........Heart
پاسخ
ممنون+
کشف بزرگترین مار جهان در سد کرج 1

پاسخ
ماشاالله چه گندهBig Grin
پاسخ
ConfusedConfusedConfusedConfused
پاسخ
آگهی
من چندتا قبلا دیده بودم رلی نه به این بزرگی فکر کنم این بزرگ تره!!
پاسخ
ماشالا هیکلBig GrinTongue
باریـــــــــکــــTongue
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ
این مار برای یک فیلم برزیلی ساخته شده است شخصی هم این شایعه را بر سر زبان ها انداختهSleepy من هم اول باور کرده بودم اگه باور ندارید تو اینترنت  سرچ  کنید بعد در سایت های مختلف بگردید تا یک سایت معتبر پیدا کنید و متوجه می شید که این خبر اشتباه است
پاسخ
قدیمیهUndecided
اماممنونمHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10 كشور ثروتمند جهان
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  قد بلند ترین زنان جهان
  بزرگترین خواسته دخترای امروزی چیه؟
Shocked طولانی ترین اسم جهان با 161 کلمه !
  عکس های زیباترین دختر جهان در 21 سالگی
  چندش آور ترین غذاهای جهان
  وحشتناک ترین پارک آبی جهان
Wink زشت ترین مرد جهان +عکس
  هیجان انگیزترین بستنی های جهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان