امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برخی مدل های لباس مجلسی سلنا گومز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برخی مدل های لباس مجلسی سلنا گومز 1
سلنا گومز ۲۰۱۵ ,مدل لباس مجلسی, سلنا گومز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا گومز ۲۰۱۵, مدل لباس مجلسی , سلنا گومز
مدل لباس مجلسی ۲۰۱۵, مدل لباس
شیک ترین مدل های لباس مجلسی سلنا گومز ۲۰۱۵
سلنا مری گومز بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم بارنی و دوستان حرف زده است. او بیش‌تر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی جادوگران محلهٔ لرزان از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده است. اولین فعالیت او بازی در فیلم بچه‌های جاسوس بود.او عضو اصلی گروه سلنا گومز و صحنه است و تا به امروز همراه با گروهش سه آلبوم استودیویی با نام‌های ببوس و بگو، سالی بی باران و وقتی خورشید غروب می‌کند را منتشر کرده است. وی در ژانویهٔ سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که از گروه خود (برای مدتی) جدا خواهد شد و می‌خواهد بر بازیگری‌اش تمرکز داشته باشد. او موسیقی متن فیلم‌های جادوگران در محلهٔ لرزان، تینکر بل، داستان سیندرلای دیگر و بلرزانش را خوانده است.
.
وی در سال ۲۰۰۸ سفیر سازمان یونیسف شد. او در تاریخ هفتم آوریل سال ۲۰۱۳ ترانه‌ای با نام بیا و آن را بگیر، جدا از گروه موسیقی “سلنا گومز و صحنه” خوانده است. این اولین بار بود که آهنگی از او جزو ۱۰ آهنگ برتر ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار داشت و توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهینامهٔ طلا گرفت. دومین تک آهنگ او با نام کاهش سرعت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ منتشر شد. همچنین آلبوم خود با نام رقص ستاره‌ها را در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۳ منتشر خواهد کرد. یک منبع نزدیک از سلناگومزاعلام کرده که این خواننده ازبیماری به نام لوپوس رنج میبرد.این منبع اعلام کرده که سلنابه خوبی بابیماری خودآشناست وبه همین دلیل تصمیم گرفته مدتی به خوداستراحت بدهد،اومیخواهدصحیح و سلامت زندگی کند.
.
سلنا در مصاحبه ای درشبکه یfox newsمی گوید:من درحین رشدکردن هستم وکارخودم راانجام میدم و میخوام خودم باشم و نمیتونم یک کوچولوی دیوانه باشم.سپس در موردجاستین بیبرمیگه:اون یه جورایی رابطه بینمون رومنفجرکرد!امامن بادوستان خودم اوقات خوشی دارم و خوش میگذرونم و ازمجردبودن خودم لذت میبرم.
سلنا گومز ۲۰۱۵,مدل لباس مجلسی,سلنا گومز
لباس مجلسی سلنا گومز
[url=http://www.abartazeha.ir/model/dress-formal/][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط عشق بارسا23 ، melinda ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، *jegar ، zahra160 ، мoвιɴα т ، Thyme ، Spell † ، باران20 ، love selena gomez ، ѕтяong
آگهی
منتقل شد ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
گلم 
اینا 2015 هیچکدومشون نیستن
PISHY

*.*
پاسخ
ممنون عزیزم.من از لباس صورتیه و قرمزش خوشم اومد. Wink Heart Heart

http://girlsclub-j4g.mihanblog.com/

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصاویر تازه منتشر شده از مایلی سایرس با لباس خبرنگاری :)
  سوژه شدن برعکس لباس پوشیدن تیلور سوییفت D:
  عکس هایی تازه از اسب سواری سلنا و چند تا عکس دیگر
  چند تا عکس از سلنا و دوستانش
  و اینک سلنا...
  مدل موی سلنا گومز
  لباس و گردنبند جدید جی جی حدید
  تیپ زمستانی سلنا گومز
  سلنا گومز در meet and greet ایستگاه رادیویی NRJ
  مدل لباس زیبای ادل ADELE در جشنواره گلاستونبری GLASTONBURY 2016

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان