امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«دندون طلا» را همه دوست خواهند داشت

«دندون طلا» را همه دوست خواهند داشت

«دندون طلا» یکی از بهترین، دیدنی‌ترین و ماندگارترین آثاری است که به بازار خواهد آمد
«دندون طلا» را همه دوست خواهند داشت 1سیامک صفری بازیگر سینما و تئاتر به بهانه بازی در مجموعه «دندون طلا» به کارگردانی داود میرباقری که به تازگی فیلم‌برداری آن تمام شده با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران؛ گفتگویی کرد که در ادامه می‌خوانید.

*آقای صفری از نقش خود بگویید؟

پرسوناژی به نام کریم سگ دست که در این مجموعه به شخصیت زن داستان پناه می‌دهد و حمایت می‌کند.

*از تجربه همکاری با بازیگران معروف این مجموعه به ما بگویید؟

متأسفانه در سکانس‌های مربوط به من آن‌ها حضور نداشتند و با هم بازی نداشتیم. اما در طول کار شاهد رفتارهای حرفه‌ای و دوست داشتنی‌ آن‌ها بودم.

*آقای میرباقری چطور کارگردانی است و از تجربه‌ کار با وی توضیح دهید؟

آقای میرباقری یک آدم استثنایی و باهوش است و از خواسته و آن چیزی که در شکل ایده آل آن می‌خواهد و دوست دارد اتفاق بیفتد کوتاه نمی‌آید و آن را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

*علت همکاری شما با میرباقری و «دندون طلا» چی بود؟

از طرفی من قبلاً یک بار در مختارنامه با وی کار کرده بودم و فرم کارش را می‌شناختم و از طرفی دیگر میرباقری به من و نقشی که برای من در نظرش بود فکر کرده بود و باعث شد به راحتی نقش را بپذیرم و همکاری کنم.

*نقطه قوت این مجموعه چیست؟

به نظر من داستان، کارگردان و بازیگران و در اصل کل مجموعه بسیار حرفه‌ای هستند و یکی از بهترین و دیدنی‌ترین و ماندگار‌ترین آثاری است که به بازار خواهد آمد.

*نقطه ضعف این مجموعه چیست که اگر وجود نداشت شاهد پیشرفت بیشتری بودیم؟

این را باید از میرباقری پرسید(با خنده).

*چه تجربه تلخی از این مجموعه دارید؟

تجربه تلخی ندارم.

*چه تجربه شیرینی از این مجموعه دارید؟

کل کار شیرین بود. میرباقری سرکار یک لحظه آرام و قرار ندارد به نحوی که با جنب و جوش و در کل کار حرکت می‌کند و کار انجام می‌دهد و دیگر عوامل را مجبور می‌کند که دنبالش حرکت کنند کم نمی‌آورد ماشاءالله (با خنده).

*«دندون طلا» تا چه حد در بین مردم محبوب خواهد شد؟

چون کارگردان فضاهایی را ساخته که مردم ما این نوع روایت‌ها را دوست دارند به نظر من از آن دسته کارهایی است که مورد استقبال قرار می‌گیرد.

*حرف پایانی؟

با اشتیاق منتظرم این مجموعه وارد بازار شود و منتقدان و اهل فن و مردم ببینند و نظرات خود را در مورد کارگردانی، بازیگری و دیگر عوامل بدهند و امیدوارم که «دندون طلا» مورد پسند مردم واقع شود و چون تلاش گروه برای آن بود که مردم از دیدنش لذت برده و احساس خوبی داشته باشند و نگویند وقتمان و پولمان هدر رفت.

گفتنی است؛ «دندون طلا» مجموعه‌ای است به کارگردانی داود میرباقری که برای پخش نمایش خانگی ساخته شده و بازیگرانی چون مهدی فخیم‌زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، باران کوثری، سیامک صفری، بهناز جعفری، ستاره اسکندری، سیروس گرجستانی، حسن پورشیرازی، نادر سلیمانی و کاظم هژیر‌آزاد در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا شما فیلم ترسناک دوست دارید؟
  معرفی می کنیم ! عروسک دوست داشتنی و گوگولی آنابل!
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت
  جیمی فاکس: الکترو در فیلم Spider-Man 3 ظاهری آبی رنگ نخواهد داشت
  نوید محمدزاده در فیلم جدید رضا میرکریمی حضور خواهد داشت
  هیدئو کوجیما و سم لیک از اعضای تیم مشاوره جشنواره Tribeca Games خواهند بود
  فیلم آنچارتد همان چیزی است که تام هالند رویایش را داشت
  بخشی از فیلم Fast and Furious 9 احتمالا در فضا جریان خواهد داشت
  رویداد DC FanDome بیشتر از ۲۲ میلیون بیننده داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان