امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راه های فرار از کلاس

مدرسه ما هتله با بچه ها معلما همه باهم فیلم میبینیم راحتتان
صفااااااااااااااا
به قول حاجی لند
پاسخ
آگهی
نع کارمن ازاین روشاگذشته.آخرین روشی هم که انتخاب کردم:4تاامتحان داشتیم وهیچی بلدنبودم.یه قیافه ماتم زده گرفتم نشستم جلودبیرمون وساکت نشستم.ازاون جایی که ساکت نشستن من سرکلاس معجزه هست همه گفتن چی شده منم گفتم مامان بزرگم به شدت مریضه وحالش خوب نیست.یکمم سرموگذاشتم رونیمکت والکی سرموتکون دادم.
معاونمون هم دیدمثلاحالم خرابه گفت بروخونه.خلاصه اون روزرفتم خوش گذرونی.جای همه خاالییی
راه جدیدسراغ ندارین؟
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
 سپاس شده توسط fatemeh.a*
(11-11-2016، 19:38)Ali.max king نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرسه ما هتله با بچه ها معلما همه باهم فیلم میبینیم راحتتان
صفااااااااااااااا
به قول حاجی لند
داداش کلاچه فانتزیایی داری هه
راه های فرار از کلاس 14

راه های فرار از کلاس 14
پاسخ
هزار تا لایک برای شمااا
پاسخ
(11-11-2016، 20:09)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نع کارمن ازاین روشاگذشته.آخرین روشی هم که انتخاب کردم:4تاامتحان داشتیم وهیچی بلدنبودم.یه قیافه ماتم زده گرفتم نشستم جلودبیرمون وساکت نشستم.ازاون جایی که ساکت نشستن من سرکلاس معجزه هست همه گفتن چی شده منم گفتم مامان بزرگم به شدت مریضه وحالش خوب نیست.یکمم سرموگذاشتم رونیمکت والکی سرموتکون دادم.
معاونمون هم دیدمثلاحالم خرابه گفت بروخونه.خلاصه اون روزرفتم خوش گذرونی.جای همه خاالییی
راه جدیدسراغ ندارین؟

خخخخ عسل جون راهات عالیه.
این قضیه رو یادمه.خوب دبیرارواسکل میکنیا
پاسخ
باحال بوددددددد
پاسخ
آگهی
آخه مگه بی کارید بیاید بشینید خونه چی کار کنید ؟ خوبه مدرسه !
پاسخ
بد نبود :/
پاسخ
مدرسه ما خوبه مدرسه نی دیسکو ولی خو فرار کردنی فقط کافیه بگیم دسشویی داریم نزاشتن یه چی میگیم حتما میزارن واس دخترا آسونه
خلاف قوانین!
پاسخ
(02-12-2012، 18:57)poyan lover you نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به جای جوهر از غلط گیر استفاده کردم اما یهو ریخت رو میز بعد معلم دید باقیشو رو خودم خالی کرد....بعد گفت باید میزو با بنزین بشوری منم فردا بنزین اوردم که یکی بچه ها زد ریختش کلاس تا 2 روز بو پمپ بنزین میداد...شانسمون گفت بنزین بقل بخاری نریخت و گرنه...!!!!

خوبت کردTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
اهای تویی که پشت پازدی به قلبم و رفتی دیگه برنگرد چون تو دنیای من هیچ اشغالی بازیافت نمیشه
راستی من عوض نمی شم ولی خیلی جاها عوضی میشم اینو تو مخت فرو کن1818
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جلوگیری از فرار مالیاتی برخی موجران
  مزایای خدمت سربازی و معایب فرار از سربازی :/ (فقط پسرا بیان تو!....)
  مجموعه فرار از کرونا
  مدرن ترین مدرسه دنیا ، مدرسه ای که کلاس ندارد + تصاویر
  راهنمایی برای کلاس آموزش فست فود در تهران
  وقتی تو کلاس یکی تکلالیف رو به معلم یاد اوری میکنه
Lightbulb نظرسنجی مدرسه ها/کلاس چندمی ها سرن؟!/
Information آموزش با کلاس شدن!!!!!!
  ایا میدانید خنده دار...نیای فرار کرده از دستت(بروز میشه)
  4 مورد از دست آورد های من سر کلاس + چنتا خطره

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان