امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تابستونو چادر؟

تابستونو چادر؟ 1 واقعا چرا بد حجابی؟

بد حجابی به خاطر اینکه که مردمــ به ما توجه کنند بد حجابی به خاطر اینکه بیشتر …
تابستونو چادر؟ 1 از برندها ومارک های معروف استفاده کردن واقعا چرا بد حجابی؟
چرا با حجابــ نباشیمـ ؟ چرا با حجاب نباشیمـ زمانی که بیشتر بزرگان ما از جمله: پیامبران و رهبرمون اشاره نموده اند حجابتان را رعایت کنید.
تا حالا با خودمان فکر کرده ایمـ چرا بد حجابی؟
آیا نیازی به نگاه دیگران داریمـ !!
آیا تا حالا به این فکر نکردیمـ که تا کجا میخوایمـ پیش بریمـ ؟
بچه ها یخورده به این فکر کنین ، واقعا چرا !! چرا بد حجاب باشیمـ !!
اصلا حجابــ به چه دردمون میخوره !! - و بد حجابــ بودن به چه دردمون میخوره !!! تابستونو چادر؟ 1
صدمه ی کدوم بیشتره ؟ حجابــ یا بد حجابی !
کاش کمی اندیشه کنیمـ …
تابستونو چادر؟ 1آیا تا بــه حال حجابـــ گره ای از مشکلات مان باز کرده استــــ؟

> به نامـ خالق پروانهـ ها <

دخترم ، از جنس مروارید ، با بوی بهشتــــ ... با نقابـــ صدفـــ ؛
من دخترم ، به لطافتــــ گلبرگـــ های گل ، در غنچه ...
دخترم ، پر نور و طلایی رنگــــ ، پشتـــ ابرها ...
من در عین حال ، زیبایمـ ؛
هر روز سپیده دمـ ، با فرشتهـ ها ؛ تا بالای ابرها میرومـ ، تا فراز آسمانها ...
همـ صدا با آوای عشق ، بر سر سجاده هستی ، خدایمـ را میخوانمـ ؛ روی بال فرشته ها ...
یکـــ دخترم ؛ همرنگــــ خدا ، با نقابــــ سیاهمـ همه رنگـــ های دنیا ، بر سیاهی چادرمـ زانو میزنند ؛
ـمــــــن یکــــ دخترمـ

زن آزاد می شود ؛

اما نه با کتابـــــ و دانش و ایجاد فرهنگـــ و روشن بینی و بالا رفتن سطح شعور و سطح احساس و ســـطح جهان بینی ...
بلکه با >قیچی<تابستونو چادر؟ 1
قیچی شدن چادر!
زن یک باره روشنفکر می شود!
و مرد با سکوت در قبال عریانی زن روشنفکر می شــود!تابستونو چادر؟ 1
این آزادی و روشنفکری که شما می گویید همسایهـ جهل و عقبــــ ماندگی و ضد زن استـــــ .
( دکتر علی شریعتی )

تابستونو چادر؟ 1

جسارتـــــ میخواد ... تابستونو چادر؟ 1

اینکهـــ وســط یه عـــده بی نمــاز ، نمــاز بخـــونی!! تابستونو چادر؟ 1
اینکهـ وسـط یه عـده بی حجابــ تو گـرمای تابستـون حجابــ داشته باشی!!
اینکهـــ حـــد و حــدود محـــرمـ و نامحـــرمـ و رعایــت کنی!!تابستونو چادر؟ 1
ناراحتـــ نباش بانـــو، دوره آخـــر الــزمـــان استـــــ ،

به خودتــــ افتخــــــــار کن ،
تو خاصــــی... بگـــــذار تمـــام دنیـــــا بـــد و بیـــراهه بگوینـــــد!
به خودتــــــ ...
به چادرتــــــ ...
و به سیـاه بودنش ... گذشتــ آن زمـان که نفتـــ را طـلای سیـاه میگفتنـد.
این روزهــــا طــــلا تــــویی سیــــاه هـــم چادرتـــــ‌ ...
طعنــــه ها دلسردتـــــ نکــــند.
با افتخـــــار قـــدمـ بــــزن  بانـــــو !

بانـــــو

چـــه کســی میدانـــد
پشتــــــ آن پـــوشش سختـــــــــ ؛
پشتــــ آن اخـــمـ عمیــق؛ چــهگلـــی پنهــان استـــ ... چـه کسـی میدانــد
جنـــس مغــــــروری تـــــو ؛ گُهـــــر عفتــــــــ تـــــو؛
چقـــدر نایابــــ استـــــ ... چه کسی میدانــد
راز خنـــدیــدن آرامـ تـــو را ؛
حکمتـــــ پوشیــــدن آن ســـاق تو را... با تــــو هستـــمـ بانـــــو
و خـــــدا خواستـــــ تـــو "ریحـــــــــان " باشـــی؛
و تـــو "ریحـــانگیتــــ" را مفــــروشش ارزان ... 

[b][b][b][b][sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup][/b][/b][/b][/b]سنجـــاق کـــرده انـــد..[sup].تابستونو چادر؟ 1[/sup]
[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]حیـــا را، عفتـــــ را، مهربـــانی را، عشــتابستونو چادر؟ 1ــــق را، صفــا را، ایمـــان را[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]
[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]و یکـــ عالـــمـ چیـــز دیگـــر را[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]
[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]به چادرتـــــ ...[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]
[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]بـــرای همیـــن استـــــ ...[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]
[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]کـــه ایـــن چنیـــن سنگیـــن و بـــا وقـــار راه مــی روی...[sup]تابستونو چادر؟ 1[/sup]

دخترها مثل سیبــ های روی درخت هستند . بهترین هایشان در بالاترین نقطه درخت قرار دارند. برخی پسرها نمی خواهند به بهترین ها برسند چون می ترسند سقوط کنند و زخمی شوند ، بنابراین به سیبــ های پوسیده روی زمین که خوبــ نیستند اما به دستــ آوردنشان آسان است ، اکتفا می کنند.

سیبــ های بالای درخت فکر می کنند مشکل از آنهاستــ درحالی که آنها فوق العاده اند. آنها فقط باید منتظر آمدن پسری بمانند که آن قدر شجاع و لایق باشد که بتواند از درختــ بالا بیاید ...
قدر خودتــ رو بدون ... اطرافیانت رو با دقت بیشتری ببین و بشنو ...
تو شریف تر و نجیب تر از آنی هستی که تن به هر رابطه ای بدهی ...

ببین عزیزمـ ! تابستونو چادر؟ 1

شما خانمـ خوش تیپی که تو مترو منو چپــ چپــ نگاه میکنی !!
ببین عزیزمـ ...  
فکر نکن من که چادر سرَمه عقلم نمیرسه که آدم با مانتو راحت تر و آزاد تر ِ !!! تابستونو چادر؟ 1

فکر نکن زیر چادرمـ کولر گازی روشن ِ و تو این گرما عین خیالممـ نیستـــ !تابستونو چادر؟ 1
خیلی هم گرم ِ ! گرمه چیه ، داغه اصن! 
اونم وقتی که تو خیابون باشی و کله اتــ داغ شه از شدت ِ جذبــ نور خورشید بخاطر رنگـ چادر ...تابستونو چادر؟ 1 
من اگه موهــامُــ مثل تو نمیذارم فکر نکنی کچلم هاااا! خعلی هم مــو دارمـ !! تازه از مــوهای خیلیــاتونمـ خوشـــگل تر ِ! 
لاک ِ قرمز نمیزنم فکر نکنی سر در نمیارمـ لاکـــ چی چیه ها! بیا خونمون ببین هر رنگی لاکـــ بخوای دارمــ ! خوبمــ بلدمـ بزنمـ !

ببین عزیزمـ !
مانتوی آستین سه ربع ات چقد خنک ِ واسه تابستون ... من مریض نیستمـ که بخاطر آستین ِ کوتاه ِ مانتومــ
 ساق دستــ میکنمـ ... تازه اینقدم گرم میشه وقتی میچسبه به دستـــ ... آدم دستش خارش هم میگیره!

چادر سر کردن خیلی سخته! اینکه تو شلوغی ِ مترو چادرتو از لای جمعیتــ جمع کنی و مواظب باشی یکی که داره پیاده میشه چادرتو با خودش نبره! 
فکر نکنی چادر سر میکنمـ چون مانتویی که زیر چادر تَنَمه زشته! نوچ! کلی هم پول مانتومو دادمـ ! اما تو نمـــیبینی اش ...

حالا مانتو هیچی ... میدونی چادر مشکی چقدر گرون شده؟؟؟!!! بخوای حسابــ کتاب کنی سر نکردن اش به صرفه تره!

والا منمـ میفهممـ آدم وقتی شال شو شُل سر کنه کلی هوا میاد و میره و خنکــ میشه ... 
میفهممـ وقتی روسری مو لبنانی میبندمـ به حد خفگی گرممـ میشه ... 
ببین من خوب میدونم وقتی سوزن میکوبمـ تو روسری ِ چند ده هزار تومنی ام خرابــ میشه! 
صافــ و صوفــ نگه داشتن ِ لبه روسری خعلی سخته! مخصوصا اگه ساتن و ابریشمی و ... باشه!تابستونو چادر؟ 1

وقتایی که از کنار مترو رد میشمـ باید سفتــ چادرمو جمع کنمـ که به پای آقایی که داره از کنارم رد میشه نپیچه! که بخواد چپــ چپــ نگام کنه که چادرتو جمع کن بابا!

تابستونو چادر؟ 1میدونی زیر چادر و روسری چقـــــــــــدر کله آدم خارش میگیره؟؟؟!! 
این صورتــ ِ ساده معنیش این نیستـــ که من نمیدونمـ ریمل و پنککــ و رژ لبــ و ... ینی چی!
اگه تو میای از .......... ریمل برژوئیست ِ دو فرچه میخری ، من میرم کوچه ......... کلی میگردمـ اصل شو پیدا کنمـ !!  بعععله... اینجوریاس! تابستونو چادر؟ 1

اگه شما شال میخری ۵ تومن ، من باید شال بخرمـ  اِن تومن که زیر چادر و حرارتــ تابستون چروکــ نشه! کـه بافتـــ اش جوری باشه که لبه اش درستــ وایسه!

ببین منمـ خیلی دوستــ دارمـ روسری و کیفـــ و کفش قرمزمُــ با مانتو و شلوار سفید ستــ کنمـ  و با غرور ِ تمامـ تو خیابون قدم بردارمـ ! تابستونو چادر؟ 1 
[ و خعلی چیزای دیگه ...]

اما خیلی چیزا هستــ که باعثـــ میشه من روی دلمـ پا بذارمـ و یه "خانمــ چادری" باشمـ ... 
خیلی چیزا هستــ که باعثـــ میشه عـــــاشق چادرمـ باشمـ با وجود ِ همه سختی هاش ... 
حس هایی که نمیشه نوشتـــ شون ... باید حس شون کرد ، اونم چله تابستون ...!!!

روسری می گذارمـ و چادر مشکی به سر می کنمـ ؛ نه از آن روی که اجبارمـ کرده باشند یا اینکه همه باید یکــ شکل بپوشند و یکــ جور اندیشه کنند و یکــ جور ببینند ...

شاید بپرسید که چرا چادر به سر می کنمـ و آزادی خودمـ را محـــدود می کنمـ؟

چون زن مسلمان باید حجابـــــ داشته باشد ؛ چون چادرمـ یک نماد و سمبل استــ ؛ نماد رهایی ؛ نجابتــ و پرچمـ افتخار زن ایرانی و مسلمان ...

چادر به سر می کنمـ ؛ چون درون آن احساس امنیتــ و آرامش می کنمـ .

چادر به سر می کنمـ ؛ چون با آن کمی احساس بندگی می کنمـ ؛ 

چادر به سر می کنمـ ؛ چون آن را دوستــ دارمـ ! آری ، من با چادر مشکی امـ از خیلی ها آزاد تر هستمـ !

چادر مشکی به سر می کنمـ ؛ چون میدانمـ خالق و پروردگارمـ مرا با حجابــ بیشتر دوستــ دارد !

چادر مشکی به سر می کنمـ ؛ چون احساس می کنمـ امام زمانمـ که هرلحظه شاهد اعمال ورفتار من استـــ را
 خشنود و راضی تر می کند .

چادر مشکی به سر می کنمـ ؛ چون سعی می کنمـ  الگویمـ مادرم زهرا (س) باشــد که تنها هجـــده سال داشتــــ .

اما...!!

چادر مشکی به سر می کنمـ ؛ چون افتخارمـ  استــ !
من چادر مشکی امـ را با هیچی در دنیا عوض نمی کنمـ ! 
چادرمشکی مـــن ؛ پرچم افتخار من استـــ !

تابستونو چادر؟ 1

تابستونو چادر؟ 1

تابستونو چادر؟ 1

تابستونو چادر؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Xx - wounded -xX ، ایرانی اسلامی ، _wιɴɴer_ ، هلیا78 ، امیر حسین 222 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ♥ فرشته 87♥
آگهی
هردفعه برا تبلیغ حجاب به یه چیزی تشبیع میشیم ایندفعه قرعه به سیب افتاد .. حالا بگذریم از همه ی بی حرمتی ها و بی ارزشی ها 
تابستونو چادر؟ 1
تابستونو چادر؟ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط NONAME ، Black_Man
(28-06-2015، 18:14)sevda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هردفعه برا تبلیغ حجاب به یه چیزی تشبیع میشیم ایندفعه قرعه به سیب افتاد .. حالا بگذریم از همه ی بی حرمتی ها و بی ارزشی ها 

مگه سیب چیز بدیه؟اتفاقا واسه سلامتی خیلیم خوبه

ما شمارو به چ چیزهای دیگه ای تشبیه کردیم؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  سوال چرا چادر مشکی است
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  چادر نجاتم داد
  مگر حجاب فقط چادر است؟!
  همگونی جلباب و چادر
  استفاده از چادر برای لایک بیشتر!!
  چرا حجاب؟؟؟؟؟ چرا چادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ☛
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  اصلا شما این چادر رو از کجا آوردین ؟؟!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان