امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه امیر تتلو به سردار حاج قاسم سلیمانی

Wink 
نامه امیر تتلو به سردار حاج قاسم سلیمانی 1
امیر تتلو، خواننده ی محبوب زیرزمینی در پیامی خطاب به سردار قاسم سلیمانی، فرمانده ی سپاه قدس که او را «حاج قاسم» خطاب کرده، نوشت: ما همه پشتتیم و دعاگوتیم و بهت افتخار میکنیم … میدونم به قیافم نمیاد و تتو متو دارمو خیلیا فکر میکنن بچه سوسولم اما تُرکم و ایرانى و جونم کف دستمه واسه این خاک.

متن کامل
تتلو در صفحه ی اینستاگرام نوشت:

«حاج قاسم پرچمت بدجورى بالاست سلطان. والا خودت یه تنه همشونو حریفى ولى بدان ما همه پشتتیم و دعاگوتیم و بهت افتخار میکنیم و یه مو هم نمیتونن از سرت کم کنن، هر وقتم دستور بدى خودم با داش ابوالفظلم و داش علیم میام میریم عراق بالا سرشون و سربازت میشیم و پا به پات میجنگیم و یه جنگجو بار اومدیم به عشق ایران. میدونم به قیافم نمیاد و تتو متو دارمو خیلیا فکر میکنن بچه سوسولم اما تُرکم و ایرانى و جونم کف دستمه واسه این خاک. روزى ۴ – ۵ ساعتم ورزش میکنم و بدنمم آمادس. ما هممون پشت همدیگه با شعار یا زهرائیمو شنیدى؟!؟ اونو من درست کردمو رو قلبم و تو مغزم حک شده. ناخن کوچیکه ى شما هم نیستیم و بزرگ مائى اونم همه جوره اما رو ما حساب کن فرمانده، بازم اونم همه جوره». پایان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مشاور وزیر کشور عراق با سردار عبداللهی دیدار کرد
  سردار سلامی: هر گاه بتوانیم اعتقاد الهی را در باورها بنشانیم شکست نخواهیم خورد/ غروب
  امیر شعبانیان: جدیدترین دستاوردهای رزم زمینی رونمایی می‌شود
  امیر حاتمی: صهیونیست‌ها اگر غلط زیادی کنند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم
  سرلشکر باقری در امضا توافق‌نامه با دانشگاه آزاد مطرح کرد؛ ضرورت همکاری مراکز علمی با
  سردار فدوی: در لبه فناوری حوزه پزشکی دنیا قرار داریم
   مجاهدت های سردار استوار راهگشای نسل های آینده خواهد بود!
  سردار حاج قاسم سلیمانی
  شهدا مدافع حرم(قاسم غریب)
  نامه معروف حاج قاسم به وزیر دفاع آمریکا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان