امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانم!اقا! یه لحظه!

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمانخانم!اقا! یه لحظه! 1
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام ... خسته نباشید .. ان شاء الله که سلامت باشید ...

امیدوارم حالا که اومدی داخل این پست, تا اخرش رو بخونی ... زیاد نیست کوتاهه

اول در مورد خانم ها می خوام صحبت کنم ... لطفا فقط گوش کنید ...
به زن ایرانی باید افتخار کرد ... بهشون می دونید چی میگن ؟ میگن قهرمان های افسانه ای ... اینو می دونی به کدوم خانما میگفتن به اونایی که همیشه پای ایران بودن و برای وطن کار میکردن ... و واقعا برازندشونه ... همچنین که شما هم میتونید شاملش بشید ... که ان شاء الله هستید

خب می خوام یکم بازتر صحبت کنم ... فکر می کنید ارزش شما چقدره ؟ فکر نکنید , مطمئن باشید ارزشتون خیلی بالاتر از اون چیزیه که فکر می کنید

بالاتر از اینه که با یک کنایه یا یک نگاه یا یک کلمه حرف هوس الود به اصطلاح عاشقانه!!!!!!! از راه بدر بشید

به نظر خودتون شما به عنوان یک بانوی ایرانی چکاری می تونید برای این مملکت کنید ؟ چجوری می خواید مملکتتون رو سربلند کنید ؟ جز اینه که باید برای عزت خودتون, خانوادتون, ایران و از همه مهمتر و بالاتر رضایت خداوند و امام عصرخانم!اقا! یه لحظه! 1 یک کاری انجام بدید که خجالت زده خودتون نشید ؟

کلیت حرف این پست با خانم های محترم ایرانی اینه : ارزشتون خیلی بالاتر از اینه که به نگاه,صدا, و برخی از عشق های پوشالی امروزه دل ببندی ... می تونید برای خودتون و اطرافیانتون یک بهشت درست کنید و ملکه بهشت خداوند باشید ...

ممنون از اینکه وقت گذاشتید خوندید ...
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

خانم!اقا! یه لحظه! 1

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط Negisan ، ✓SHINE AGAIN✓ ، mr.destiny ، ژوللی ، beber2003 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، زهرا رسولی ، دریای بی موج ، هلیا78 ، ریحون بنفش
آگهی
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمانخانم!اقا! یه لحظه! 1
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام و عرض خسته نباشید
طاعاتتون قبول امشب در رابطه با اقایون میخوام صحبت کنم

برادر ارجمند ! شمایی که اسم مرد رو روی خودت یدک می کشی, مسئولیتت خیلی بالاس دقیقا مثل همون خانم
اگر بتونی فقط یک وظیفه رو برای خودت تعریف کنی و بهش عمل کنی شک نکن هیچ مانعی نمی تونه تو رو از راه بدر کنه
حیا ... بله حیا به راحتی شما رو از این رو به اون رو می کنی اگه بتونیم یک مقدار حیا داشته باشیم و به همین میزان هر روز افزایشش بدیم, در اخر می بینیم که از اون شخصیت قبلی هزاران مرتبه فاصله گرفتیم

من پسر جوون اگه یک مقدار حیا داشته باشم و توی جامعه به دختری که با وضع نامناسب بیرون میاد, نگاه نکنیم, لبخند نزنیم, به تمسخر دوستم از یک فرد لبخند نزنم, به غیبت ها و تهمت های دیگران درباره دوستام گوش نکنم مسلماً اونم حساب کار دستش میاد ...

اینایی که گفتم بابت این بود که خودم یک پسرم ... می دونم که یک پسر وقتی حیا داشته باشه یعنی چی ...

حیا در مرد یعنی جوانمردی ...

جمله اخرم با برادرای عزیزم اینه : کاری کن که اون خانم یا اقای گناهکار حالا هر گناهی به خودش بیاد

و از همه مهمتر کاری کن که وقتی از کنار یک نامحرم رد شدی , احساس ترس ازت نداشته باشه نه برای اینکه میشناسد یا نه ... نه از این جهت که فقط برای خدا باید امنیت رو برای ناموس مملکتمون فراهم کنیم

پس یک برادر باش برای ناموس ملتت ...

یا علی ... التماس دعای فرج
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

خانم!اقا! یه لحظه! 1

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny
لطفا فونتتو درشت کن
ممنون
خانم!اقا! یه لحظه! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی
(25-06-2015، 22:14)عسل شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا فونتتو درشت کن
ممنون

فونت درست شد . باتشکر

خانم!اقا! یه لحظه! 1

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لحظه مرگ آدمی چگونه می گذرد؟
  القاب خانم زینب کبری(روحی لها فدا)
  قتل های لحظه ای، پشیمانی های ابدی!!
  نظرات شنیدنی خانم آمریکایی درباره حجاب
Rainbow مطالبی در مورد خود نمایی در خانم ها
  حجاب مسئله اجتماعی یا امنیتی؟ /حجابی که اکثر خانم ها دارند حجاب نیست
  لحظه ای با قران
  سگ محترم خانم بازیگر!
  آیا عروس خانم می تواند تیمم کند؟
  مسلمان شدن(شیعه) خانم اتسوکو از ژاپن

پرش به انجمن: