امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سوال ازپسرا!!

شما ک همتون میگید اولی چرا ب ناموس مردم چشم دارید؟؟؟؟؟البته اشتباه برداشت نشه ها خاهرم ناموسه در ضمن ادم بدون چادرم هم میتونه حجاب داشته باشه هم فقط مال شوهرش باشه محض اطلاعیه سوال ازپسرا!! 2
موافقا سپاس   
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
پاسخ
 سپاس شده توسط احمد 23 ، !...@dors ، Ranger* ، چمان ، -Demoniac- ، mayda ، bari ، وینکس ، @پوریا@
آگهی
(01-07-2015، 7:32)Dayana divoone نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ک همتون میگید اولی چرا ب ناموس مردم چشم دارید؟؟؟؟؟البته اشتباه برداشت نشه ها خاهرم ناموسه در ضمن ادم بدون چادرم هم میتونه حجاب داشته باشه هم فقط مال شوهرش باشه محض اطلاعیه سوال ازپسرا!! 2
موافقا سپاس   
دقیقا Blush
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال ازپسرا!! 2                                                                                                                                                                
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra160 ، IM JUST TIRED
هیچ کدام

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
(24-06-2015، 21:53)pedram 007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنی که مثل مورد دوم باشه ونه مورد اول متعادل

اره راس میگی

تا وقت داری زندگی کن Smile Heart
پاسخ
پاکی دختر به چادر بودنش نیست
من سعی میکنم یه دختر خوب انتخاب که اهل زندگی باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط چمان ، IM JUST TIRED ، Ranger* ، bari ، 1381mohammadreza
من که از اون پسرایی که خودشون با صد تا دختر بودن و میخوان همسرشون دست نخورده باشه متنفرم و مورد 2 چون هر چی باشه از حجاب متنفرم
ƧΉΛЯΣM
یه سوال ازپسرا!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط bari
آگهی
(24-06-2015، 21:53)pedram 007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنی که مثل مورد دوم باشه ونه مورد اول متعادل
موافقم.منم همینطور

(19-07-2015، 18:01)รђคг نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که از اون پسرایی که خودشون با صد تا دختر بودن و میخوان همسرشون دست نخورده باشه متنفرم و مورد 2 چون هر چی باشه از حجاب متنفرم
از بس بی ناموس و بی غیرتی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
یه سوال ازپسرا!! 2

پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
 از کجا معلوم اولیه زیر اون چادرش  ...

خخخخخخ

مثلا میره دفتر صیغه ی امام رضا خخخخ هر شب زیر یکیه ب نام اسلام

یه سوال ازپسرا!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger* ، bari
(01-07-2015، 6:06)پاستیل خرسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولی..چون نابه و دس نخوردس..
ههههه دس نخورده ببینم خودت دست نزده ای که دست نخورده میخوای؟این سوال کاملابجاهستش

(19-07-2015، 18:01)รђคг نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینم نکنه دوست داری زنت به صدنفرداده باشه هان خوبه مردک بی غیرت Angry

اولی درست دومی هم قبول نارم
یه سوال ازپسرا!! 2

یه سوال ازپسرا!! 2
پاسخ
یه هیبرید از هردو
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
Question چند تا سوال ازتون دارم؟_؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  دوتا سوال
  این دو محاسبه تمام علم را زیر سوال بردندO_O
  10 سوال از پسر ها؟محظ خنده
Question بازم سوال دارم؟؟
Rainbow سوال تصویری ..
  اگه دوس داری ازم سوال بپرس

پرش به انجمن: