امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رضاییان: به همه تیم‌های ایران علاقه دارم/ پیشنهاد استقلال صحت دارد

رضاییان: به همه تیم‌های ایران علاقه دارم/ پیشنهاد استقلال صحت دارد 1
مدافع تیم ملی فوتبال ایران که مدنظر پرسپولیس و استقلال است گفت: بنده به همه تیم‌های ایران علاقه دارم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، رامین رضاییان که امروز برای مذاکره مجدد به باشگاه پرسپولیس رفته بود گفت: حرف‌هایمان را زدیم و امیدوارم هر موضوعی اتفاق می‌افتد در نهایت با موفقیت همراه باشد هرچند که هنوز نتیجه مذاکرات مشخص نیست و بنده نیز برای همه باشگاه‌ها ارزش قائلم.

وی ادامه داد: امروز با مسئولان پرسپولیس صحبت کردیم و بنده نیز سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

رضاییان در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال گفت: تماس مسئولان این باشگاه صحت دارد و آنها شب گذشته با من تماس گرفتند اما باز هم می‌گویم سعی می‌کنم بهترین انتخاب را داشته باشم.

مدافع تیم ملی در مورد مذاکراتش با پرسپولیسی‌ها یادآور شد: با آقایان طاهری، عبدی و قنبرپور صحبت‌هایی را کردیم و نظرات خوبی رد و بدل شد و قرار شد تا دو روز آینده پاسخ پرسپولیس را بدهم.

وی یادآور شد: در مورد استقلال نیز مدیر برنامه‌هایم در حال ارتباط با مسئولان این باشگاه و چند باشگاه دیگر است تا هرچه سریع‌تر تکلیفم روشن شود.

رضاییان در مورد اینکه گفته بود پرسپولیسی‌ است، یادآور شد: هیچ گاه نگفتم به پرسپولیس علاقه دارم بلکه گفته بودم پدرم پرسپولیسی است. پرسپولیس بدون استقلال و استقلال بدون پرسپولیس هیچ معنایی ندارد. بنده نیز به همه تیم‌های ایران علاقه دارم.

مدافع سابق راه‌آهن که گفته می‌شد یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد در این خصوص تاکید کرد: چند روز پیش به سازمان لیگ رفتم و آنجا مشخص شد که قراردادم با راه‌آهن به پایان رسیده و مسئولان سازمان لیگ نیز این موضوع را اعلام کردند که قرارداد من تمام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چند درصد امکان دارد که پرسپولیسی شود گفت: صحبت‌های خوبی انجام دادیم و تا دو سه روز آینده تکلیف مشخص می‌شود.

رضاییان: به همه تیم‌های ایران علاقه دارم/ پیشنهاد استقلال صحت دارد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  شریفی: واکسن نزدم و پیشنهاد خوبم از دست رفت!
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان