امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کواچ: چهار گام دیگر تا صعود راه داریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: کسب دو پیروزی برابر آمریکا خوشحال کننده است اما هنوز چهار گام دیگر برای صعود فاصله داریم. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از دومین دیدار ایران و آمریکا در هفته ششم لیگ جهانی، افزود: از نتیجه این دو دیدار شگفت زده شدم و از آن خیلی خوشحال هستم. اگر در دیدار اول با تماشاگران آمریکا را تحت ناثیر قرار دادیم در مسابقه دوم با بازی خوب آمریکا را تحت تاثیر قرار دادیم. 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از نتیجه به دست آمده خیلی خوشحالیم اما چهار گام دیگر تا صعود داریم. از از همه بازیکنان تشکر می کنم .در دو مسابقه با آمریکا مثل یک تیم بازی کردیم و همه کمک کردند و نتیجه آن پیروزی بود.

وی در پاسخ به سئوالی در باره دلایل کسب این پیروزی ها برابر آمریکا گفت: سخت کار کردیم. همکاران، بازیکنان را برای بازی با آمریکا آماده کردند. دو مسابقه سه بر صفر پیروز شدیم که هر لحظه امکان برگشت آمریکا به بازی وجود داشت. ما نسبت به سال گذشته تغییر داشتم و الان پیروزی برابر ایران سخت است .

کواچ تاکید کرد: خیلی سخت تلاش کردیم و امروز نمایش خوبی داشتیم . به تیم آمریکا احترام می گذارم زیرا این تیم بهترین جهان است و نظم خوبی دارد. 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به سئوالی در باره پیش بینی اش برای مسابقه با لهستان گفت: تفاوت زیادی بین مربی بودن و بازیکن بودن است. فراموش کردم که چطوری بازیکنی بودم و سعی می کنم ذهنیت خود را تغییر دهم.

وی تاکید کرد: تیم ایران دو بازی سخت ندارد بلکه چهار بازی سخت پیش رو داریم چون اگر روسیه با موزیرسکی بیاید بازی سختی خواهیم داشت. لهستان قهرمان جهان است اما از آمریکا بهتر نیست. ولی هیچ تیمی هیچ چیزی به ما نمی دهد. باید خودمان تلاش کنیم و اگر مثل امشب بازی کنم می توانیم نتیجه به دست بیاوریم.

کواچ در پاسخ به اظهارات سرمربی تیم ملی آمریکا مبنی بر مهمان نوازی ایرانیان گفت: ما در آمریکا نیز شاهد مهمان نوازی خوبی از آنان بودیم و یک هفته خوب در آنجا داشتیم.

تیم ملی والیبال ایران در دو دیدار متوالی با آمریکا موفق به شکست سه بر صفر این تیم در هفته ششم لیگ جهانی شد.
کواچ: چهار گام دیگر تا صعود راه داریم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  نقشه راه صعود تراکتور ایران در آسیا
  نوراللهی: با برد الریان خیالمان از صعود راحت می شود
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  هانسی فلیک: در مجموع ما شایسته صعود بودیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان