امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فروش دیوانه وار Pipboy بازی Fallout 4

فروش دیوانه وار Pipboy بازی Fallout 4 1

پس از معرفی Pipboy بازی Fallout 4 در کنفرانس E3 2015 شرکت سازنده ی آن یعنی  Bethesda نشان داد که چگونه می توان بر روی بازوی خود دستگاهی وصل کرد که می توان با آن بازی کرد و این عمل آن باعث سر و صدای بسیاری در صنعت گیم شد که کاربران زیادی از Pipboy استقبال کردند .

چیز غیر منتظره ای که برای این دستگاه اتفاق افتاد این بود که پس از اعلام و معرفی آن از طرف Bethesda مردم با عجله ی بسیار به سمت آن رفتند تا این دستگاه را خریداری نمایند .
کاربران با سرعت غیر قابل تصوری این دستگاه را به قیمت ۱۱۹٫۹۹ دلار خریداری کردند که در حال حاضر این دستگاه در تمامی فروشگاه های خارج از بورس در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
آقای Pete Hines معاون روابط عمومی و بازار یابی Bethesda در این باره اعلام کرد که توسعه دهندگان Pipboy اکنون با کمبود این دستگاه برای کسانی که آن را درخواست کرده اند مواجه شده اند و اکنون آن ها تصمیم دارند تا باری دیگر سری های جدید از Pipboy را تولید کنند تا آن ها را در اختیار کاربران قرار دهند .
وی هم چنین اعلام کرد کاربرانی که تاکنون اقدام به خرید Pipboy کرده اند و در آن شکست خورده و موفق به دریافت آن نشده اند تنها به این دلیل است که این دستگاه اکنون در فروشگاه های خارج از بورس قرار دارد اما برای حل این مشکل سازندگان سعی دارند تا این دستگاه را به خرده فروشان بدهند تا کاربران از طریق آن ها راحت تر بتوانند این دستگاه را خریداری نمایند.
Pete Hines افزود :
” من هنوز نمی دانم که این دستگاه در فروشگاه های خارج از بورس چگونه به دست کاربران می رسد اما سعی می کنم تا Pipboy را در قسمت هایی برای فروش قرار دهم که فکر می کنم دسترسی به این قسمت ها برای علاقه مندان راحت تر خواهد بود “
با توجه به این توضیحات کاربرانی که این دستگاه را می خواهند فکر می کنند که باید در فروشگاه های خارج از بورس به دنبال آن بگردند که Pete Hines در این باره در یک توییت اعلام کرد :
” من همواره با درخواست و تقاضا های بسیاری از کاربران متعدد در رابطه با خرید Pipboy در فروشگاه Ebay و هم چنین فروشگاه اختصاصی Bethesda مواجه شدم به همین دلیل تمامی سعی خود را می کنم تا این دستگاه را در هر دوی این فروشگاه ها و اگر بتوانم از طریق خرده فروشان نیز Pipboy را در اختیار کاربرانی که به آن نیاز دارند قرار دهم “
اکنون نیز به صورت دیوانه وار درخواست برای خرید تعداد زیادی از این دستگاه وجود دارد و کاربران بسیاری هستند که می خواهند آن را تهیه کنند باید بیشتر منتظر بمانیم تا ببینیم Bethesda برای راحت تر شدن خرید Pipboy چه اعمالی انجام خواهد داد.
منبع : بازی تاک
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی Ghost Of Tsushima تنها در ماه ژوئیه فروش دیجیتالی ۱٫۹ میلیون واحدی داشته است
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  پیش‌فروش‌ The Last of Us Part 2 در اروپا از Spider-Man پیشی گرفت
  مجموع فروش سری Dark Souls از مرز ۲۷ میلیون نسخه عبور کرد
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  جوایز پیش‌خرید بازی Resident Evil 3 به‌شکل جداگانه به فروش می‌رود
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky از عرضه‌ی محتوای بلندپروازانه برای بازی در سال ۲۰
  کاربران Fallout 76 گزارشاتی مبنی بر ربوده شدن آیتم‌هایشان توسط NPCها می‌دهند
  لو رفتن کد‌های اصلی دو بازی CS:GO و TF2 باعث نگرانی بازی‌بازها شده است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان