امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اساسین 5 و کال اف دیوتی 9 +عکس

سلام
من مرحله دوم بازی Assassin's Creed IIIگیرکردم اونجایی که وارد تالار میشی بعد رو صندلی میشینه وارد گیم پلی میشه نمایش تماشا میکنه هر کاری میکنم جلوتر نمیره
باید چکار کنم :rum:
پاسخ
آگهی
(09-01-2013، 13:01)mortesabz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من مرحله دوم بازی Assassin's Creed IIIگیرکردم اونجایی که وارد تالار میشی بعد رو صندلی میشینه وارد گیم پلی میشه نمایش تماشا میکنه هر کاری میکنم جلوتر نمیره
باید چکار کنم :rum:

درود
توی ایکس باکس میگه rs رو بزنید یعنی با اونی که راه میروید ان را فشار دهید بعدش lt رو بزنید بروید روی سقیدی همینطور این کار را بکنید حل میشود
عشقه نواک جوکوويچ
اساسین 5 و کال اف دیوتی 9 +عکس 2
چاکر همه ي بروبچ فلش خورBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mortesabz
سلام خدا قوت کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک:hlp:
بازی روی pc است اولای Assassin III اونجایی که وارد تالار میشی بعد همه مردم رو صندلی نشستن تو سالن دونفر اون اخرن نمایش اجرا میکنن من مجبورم تماشا کنم فقط دکمه V که چرغهای سالن رو خاموش روشن میکنه کار میکنه الباقی اصلا وابدا باید چطور از این مرحله بگذرم
پاسخ
Vروبزن بعد به سمت شمال شرقي نگاه كن بعد بايد از نردبون بري بالا بعد مي رسي به جايي كه دررو بايد واز كني اگر نفهميدي يك پيام خصوصي بده
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان