امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کوکه ؛ بازی کردن در بارسلونا افتخار بزرگی برای من است

کوکه ؛ بازی کردن در بارسلونا افتخار بزرگی برای من است 1
اختصاصی بارسا نیوز | در ادامه مصاحبه کوکه هافبک جوان اتلتیکومادرید و تیم ملی اسپانیا را باهم مورد بررسی قرارمیدهیم این بازیکن در سال های گذشته پیشرفت زیادی کرده است و سال گذشته بارسا سخت به دنبال به خدمت گرفتن این هافبک جوان بود.

جایگزین ژاوی هرناندز :

ژاوی یکی از بهترین هافبک های طول تاریخ بوده است و باید اعتراف کنم که یکی از آلگوی های من هم است از نظر من مقایسه من و ژاوی اصلا کار درستی نیست من میخوام کوکه باشم نه کس دیگری در حال حاضر من چیزهای زیادی برای یادگیری دارم و میخواهم به پیشرفتم ادامه دهم من علاقه زیادی به سبک بازی ژاوی دارم چون او همیشه رو به جلو بازی میکند و به بازی سرعت میبخشد من هم سعی میکنم همانند او باشم در آخر هم باید بگم که او یک استاد برای همه بازیکنان است.

من به عنوان جانشین ژاوی هرناندز در بارسا :

حتی فکر کردن به این موضوع هم برای من یک افتخار بزرگ است من خیلی دوسدارم در بارسلونا بازی کنم اما نه به عنوان جانشین ژاوی چون او یک بازیکن بی همتا است اگر بارسا در پی جذب من باشد من خیلی خوشحالم میشوم چون این نشان میده من در این سال خیلی پیشرفت کردم در حال حاضر من در اتلتیکو شرایط خوبی دارم و اینجا مثل خانه من است من به خوبی احساس میکنم که تیم ما در حال پیشرفت است.

شباهت بارسا و اتلتیکو :

بله میشه گفت ما شباهت زیادی به هم داریم و هردوی ما به دنبال حفظ توپ هستیم اما اونا مثلث MSN رو دارن و خیلی خطرناک هستند.

فینال لیگ قهرمانان اروپا :

بله من آن بازی رو تماشا کردم و طرفدار بارسا بودم و خیلی هم خوشحالم که نماینده اسپانیا قهرمان اروپا شد البته یوونتوس را هم به دلیل حضور موراتا و یورنته دوست دارم.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوکه ؛ بازی کردن در بارسلونا افتخار بزرگی برای من است 1 [/img]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  خطیبی: به تیمم افتخار می کنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان