امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PES2016 به طور رسمی معرفی شد ؛ نیمار ستاره جدید روی کاور

PES2016 به طور رسمی معرفی شد ؛ نیمار ستاره جدید روی کاور 1

کونامی به طور رسمی ساخت PES2016 را تایید کرد و در حال ساخت میباشد و نیمار ستاره برزیلی بارسلونا امسال روی کاور بازی حضور خواهد داشت ؛ سال گذشته ستاره آلمانی بایرن مونیخ یعنی ماریو گوتزه روی کاور بازی قرار داشت . همچنین تولید کنندگان بازی تیزر تریلر بازی را نیز منتشر کرده اند که میتوانید مشاهده کنید . کونامی اعلام کرده است که PES2016 روز 22 خرداد به طور کامل معرفی خواهد شد ، بنابراین همچنان منتظر خبر های بیشتر باشید .

نیمار جونیور در این باره گفته است :
" این برای من یک افتخار بزرگ است که به عنوان کاور بازی PES2016 انتخاب شده ام . سری بازی های PES به خاطر کنترل و واقعیت منحصر به فردی که دارد بسیار مورد ستایش قرار گرفته است و من بسیار از کار با تیم با استعدادی همچون کونامی هیجان زده هستم . از دیدن کار های فراوانی که کنار هم برای ساخت این بازی انجام می شود و توجهی که به استایل و نحوه بازی بازیکنان بزرگ میشود تا دقیقا مانند واقعیت ساخته شوند ، شوکه شده ام و برای دیدن خودم در بازی نمیتوانم صبر کنم ."
Erik Bladinieres مدیر تجاری فوتبال اروپا PES :
" نیمار بازیکنی است که دقیقا مناسب برند PES و هدفی که ما میخواهیم به آن برسیم می باشد . کیفیت منحصر به فرد و توانایی سوپرایز کردن دیگران دقیقا چیزی است که با تجربه گیم پلی PES 2016 شاهد آن خواهید بود . در سالگرد 20 سالگی PES میخواهیم برای گذشته جشن بگیریم و نگاهی هم به آینده درخشان این برند با ارزش داشته باشیم . ما این کار را با رهبری نیمار انجام خواهیم داد ."

منبع : پردیس گیم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی: بازی WWE 2K21 امسال منتشر نخواهد شد
  شایعه: به‌زودی از بازی جدید Batman توسط استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل معرفی خواه
  احتمالا معرفی بازی Saints Row 5 با تاخیر مواجه شده است
  Mafia: Trilogy معرفی شد
  شایعه: بازی جدید بتمن زودتر از انتظارها معرفی می‌شود
  حساب رسمی Mafia پس از دو سال توییت جدیدی را منتشر کرد
  بازی Lianhai Billiards Club معرفی شد
  بازی COVID: The Outbreak معرفی شد
  بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light به اسم Hellraid معرفی شد
  بازی Assassin’s Creed Valhalla رسما معرفی شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان