امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسالی جدید سلنا گومز خطاب به طرفداراش

ارسالی جدید سلنا گومز خطاب به طرفداراش 1
@selenagomez: Sometimes I get frustrated when I hear lies about who I am. The Internet is meant to keep you “updated” but it just takes old news and freezes it like it’s now. You have watched me in pain and I’ve owned up to it through my music and actions. I grew up with you. I am beyond excited to show you the next chapter, the TRUTH. I’ve been keeping so many secrets… I’m reborn in every moment so who knows what I’ll become.. As long as I’m happy with me. #strongisbeautiful #healthyperspectiveonthemfools

ترجمه روان: بعضی اوقات واقعا سردرگم میشم وقتی درباره ی خودم دروغ میشنوم.اینترنت در واقع باید شما رو اپدیت نگه داره ولی اینترنت فقط اخبار قدیمی رو به روز و تازه جلوه میده مثل اینکه کاملا جدید هستن.شما من رو زمانی که توی عذاب بودم دیدید و منم عذابم رو توی اهنگهام و کارام اعتراف کردم.من با شماها بزرگ شدم.من خیلی هیجانزده ام که به شما قسمت بعدی رو نشون بدم واقعیت رو(قسمت بعدی زندگیش رو.یعنی میخواد زندگیش رو عوض کنه)من رازهای زیادی رو نگه داشتم.هر لحضه دوباره متولد شدم پس کی میدونه من چی شدم(یعنی یه ادم دیگه شدم که هیچکس نمیدونه)تا زمانی که با شما خوشحالم...

بچه ها من حس کردم اینو واسه فنهاش نوشته واسه همین به جای تو توی متن نوشتم شما^ـــــــــ^توی پرانتزها هم توضیح اضافی هست که خودم دادم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، Thyme ، Berserk ، # αпGεʟ ، ترنج 15 ، ✘Nina✘
آگهی
خیلی قشنگ بود Heart

http://girlsclub-j4g.mihanblog.com/

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان