امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پورعلی گنجی: خوشحالم که نفت پرچم کشورمان را بالا نگه داشته

وبسایت رسمی برنامه نود - مرتضی پور‌علی‌گنجی مدافع ایرانی تیم‌ تیانجین‌تدای چین موفق شد اولین گل خودش در دیدار برابر گوانگ‌ژو را به ثمر برساند؛ دیداری که با نتیجه تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرورزشی، صحبتهای وی را در ادامه بخوانید:

از بازي‌اي كه در آن به نتيجه تساوي رسيديد، حرف بزن.
گوانگ‌ژو بهترين تيم چين است؛ تيمي كه معمولاً هر سال يا قهرمان مي‌شود يا يكي از ۲، ۳ تيم اول چين است و ما نمايش خوبي را مقابل اين تيم ارائه داديم.

گوانگ‌ژو تغييراتي داشته است. در اين رابطه توضيح مي‌دهي؟
بله. اين تيم اخيراً كاناوارو مدافع اسبق تيم ‌ملي ايتاليا را به عنوان سرمربي انتخاب كرده است. از طرفي اسكولاري مربي معروف برزيلي هم مدير فني آن است. تمام اينها نشان مي‌دهد كه گوانگ‌ژو امسال هم تلاش زيادي براي قهرماني دارد و مسئولان و مديران اين تيم درصددند تا تيم‌شان را به عنوان قهرماني برسانند.

از كيفيت بازي و گلي كه در ليگ چين به ثمر رساندي، حرف بزن.
بازي بسيار سختي بود چون تيم گوانگ‌ژو واقعاً بازيكنان خوبي داشت و من هم موفق شدم گل بزنم تا در كسب يك امتياز تيمم نقش پررنگي داشته باشم.

تماشاگران تيم‌تان تو را با چه لقبي تشويق مي‌كنند؟
تماشاگران واقعاً به من خيلي لطف دارند. در مورد لقب هم بايد بگويم آنها مرا با لقب گنجي تشويق مي‌كنند كه واقعاً برايم جالب است و به من روحيه مي‌دهد.

بعد از بازي و گلزني، كاناوارو مربي گوانگ‌ژو حرفي در مورد تو نزد؟
بعد از بازي، من و آري‌هان سريعاً به فرودگاه رفتيم تا من به ايران بيايم و آري‌هان هم به كشورش هلند برود، به همين دليل از حرف‌هاي كاناوارو و احتمالاً اظهار نظرش كاملاً بي‌خبرم.

از اولين گلت بيشتر حرف بزن؛ اينكه اين گل برايت چه حس و حالي داشت؟
گل زدن هميشه براي يك بازيكن بهترين لحظه است. من هم واقعاً از گلم بسيار خوشحال شدم چون به بهترين تيم چين گل زدم. مسلماً اين گل خيلي برايم شيرين بود. از اين به بعد هم تلاش مي‌كنم تا باز هم بهترين نمايش را داشته باشم و اگر فرصتي هم فراهم شد، براي تيمم گل بزنم تا به عنوان يك بازيكن ايراني براي كشورم افتخارآفرين شوم.

در مورد نفت تهران، تيم سابقت، چه صحبتي داري؟
نفت امسال هم با ‌وجود بودجه نه چندان زياد بهترين نمايش را داشت و به نظرم علي منصوريان و تيمش نمره قبولي گرفتند و نايب ‌قهرماني در جام‌ حذفي و كسب عنوان سومي در ليگ چيزي از ارزش‌هاي علي منصوريان و بازيكنان نفت كم نمي‌كند و من براي منصوريان و تيمش بهترين‌ها را آرزو مي‌كنم؛ تيمي كه در آسيا هم بهترين نمايش را داشته و با راهيابي به جمع ۸ تيم برتر آسيا، پرچم ايران را در آسيا بالا نگه داشته است.

گفت‌وگوي پور‌علي‌گنجي با كی روش
مرتضي پور‌علي‌گنجي روز گذشته از چين به تهران بازگشت. پور‌علي‌گنجي به محض رسيدن به تهران به هتل محل اقامت ملي‌پوشان رفت و دقايقي را با كروش به گفت‌وگو پرداخت. ملي‌پوش ايراني كشورمان كه در آخرين بازي تيمش موفق به گلزني براي تيم باشگاهي‌اش شد، از عصر ديروز در تمرينات تيم‌ملي شركت كرد.

پورعلی گنجی: خوشحالم که نفت پرچم کشورمان را بالا نگه داشته 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تیم‌های ایرانی پرچم را بالا نگه داشتند
  از بردن پرسپولیس بیشتر از گلزنی‌ام خوشحالم/ شرایط سختی داریم
  مهدی طارمی؛ پرچم و غرور یک ملت فراتر از ورزش
  ملی‌پوش فوتسال کشورمان به بنفیکای پرتغال پیوست!
  خشمگین ترین مسی، بالا تا پایین بارسا باید تغییر کند
  پورعلی فرد دفترش را تحویل داد/ فدراسیون بدنسازی در انتظار تعیین سرپرست
  موسوی: والیبال ایران مربی سطح بالا می‌خواهد
  پرسپولیس ارزش بشار رسن را بالا برد
  تغییر تابعیت تایید شد؛سعید ملایی با پرچم مغولستان در المپیک
  برانکو: دربی را ندیدم اما برای هواداران پرسپولیس خوشحالم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان