امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بوفون قصد دارد تا چهل سالگی بازی کند

بوفون قصد دارد تا چهل سالگی بازی کند 1

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان یوونتوس گفت که آماده است برای تحقق برخی از آرزوهایش برای سه فصل دیگر بازی کند؛ هرچند تا آن زمان ۴۰ ساله می شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایرنا، با شکست یوونتوس مقابل بارسلونا در دیدار شنبه شب، جیانلوئیجی بوفون دومین ناکامی را در فینال لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرد.

بوفون که با تیم ایتالیا قهرمانی جام جهانی را در کارنامه دارد، در مقابل گل های ایوان راتیکیچ، لوئیس سوارز و نیمار کاری از دست او برنیامد.

بوفون گفت: در نیمه دوم فرصت هایی وجود داشت که معتقد بودیم می توانیم پیروزی را قطعی کنیم. اما متاسفانه موفق نشدیم.

وی گفت: بازی خوبی داشتیم که مهم همین است. ما دلیلی برای متهم کردن یکدیگر نداریم.

بوفون که ۳۷ سال دارد در پاسخ به سوالی در مورد آینده اش گفت: هنوز می خواهم اولین قهرمانی را در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کنم.

بوفون که با تیم ایتالیا شش قهرمانی از جمله قهرمانی جام جهانی ۲۰۰۶ را در کارنامه دارد، گفت: من سه سال دیگر می خواهم در این سطح بازی کنم تا آرزوهای بیشتری را تحقق بخشم.

بوفون از جمله دروازه بانان ایتالیایی است که سابقه طولانی بازی را دارند.

دینو زوف اسطوره یوونتوس در ۴۰ سالگی در جام جهانی ۱۹۸۲ بازی کرد. والتر زنگا ستاره اینترمیلان و تیم ملی ایتالیا که در حال حاضر مربی سمپدوریا است در ۳۹ سالگی برای تیم نیوانگلند روولوشن در آمریکا بازی می کرد.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس گفت بوفون به علت دستاوردهای آنها در کسب دو قهرمانی در ایتالیا و صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا ، بخشی از تیم افسانه ای است.
بوفون قصد دارد تا چهل سالگی بازی کند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_
آگهی
بوفون ديشب خوب ابروي تيم شو خريد .واكنش هاي عالي ...اگه نبود بازي با نتيجه 3 بر 1 تموم نميشد.
پاسخ
بوفون ديشب خوب ابروي تيم شو خريد .واكنش هاي عالي ...اگه نبود بازي با نتيجه 3 بر 1 تموم نميشد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  پیراهن بوفون به مهدی طارمی رسید
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  ایبرا، لوا، مسی و کریس؛ بازی تا ۱۰۰ سالگی(عکس)
  ذوالفقارنسب: تیم فوتبال هفت نفره نیاز به جوان گرایی دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان