امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من یک لرم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک لرم 1

برخی از شخصیت های معرف قوم لر ..

ردیف اول: سرداراسعدخان فاتح مشروطیت , ثریا اسفندیاری همسرمحمد رضاشاه , کریم خان زند , بابا طاهر

ردیف دوم: شاپور بختیار , یاسربختیاری(یاس)امپراطور موسیقی رپ , آریوبرزن , قیصر امین پور

ردیف سوم: میلاد میداوودی , رودابه بختیار , رسول نجفیان , حمید گودرزی

ردیف چهارم:مسعودخان بختیاری پدر موسیقی سنتی کشور.شهید علی خسروی معروف به عقاب آسمان.دکترملک حسینی پدر پیوند کبد ایران و رییس انجمن پیوند اعضای خاور میانه.کی لهراس
ردیف پنجم:حسین پناهی.سیاوش قمشی.سیاوش شمس.شهره
شهید علی مردان خان بختیاری/وسرداربی بی مریم/سردار محسن رضایی/وشیرزن حماسه افرین لر قدم خیر/تیمور بختیار كه این دلاوران قوم لرتصاویرشون سری بعد پست می زاریم به همراه شخصیتهای دیگری ازقوم لر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک لرم 1
من یک لرم 1
من یک لرم 1
من یک لرم 1

من و فرزندانم به لر بودنمان افتخار می کنیم؛ چون آریو برزن یک لر بود.
من باید افتخار کنم؛ چون وکیل الرعایای مردم - کریم خان زند - یک لر بود.
من باید افتخار کنم؛ چون مرجع بزرگ شیعیان آیت الله بروجردی یک لر بود.
من به شهید علی مردان خان بختیاری افتخار می کنم.
من به تمام مشروطه خواهان بختیاری افتخار می کنم.
من باید افتخار کنم که لر هستم؛ چون زمانی که اروپایی ها کشورهای همسایه ما را آدم حساب نمی کردند، صدراعظم آلمان به بی بی مریم بختیاری نشان لیاقت داد.
من به بهنام محمدی شهید ۱۳ ساله مان که جانش را فدای عزت ایران و دفاع از خرمشهر کرد، افتخار میکنم.
من افتخار می کنم یک جوان ۲۷ ساله لر فرمانده سپاه ایران و جنگ تحمیلی بود.
من افتخار می کنم که یک لر هستم.
من یک لرم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر تنها12 ، L²evi
آگهی
کریم‌خان زَند (زادهٔ ۱۱۱۹ ه‍. ق. - درگذشتهٔ ۱۱۹۳ ه‍. ق. در شیراز) فرمانروای ایران از (۱۱۶۳ تا ۱۱۹۳ ه‍. ق.) و بنیان‌گذار دودمان زندیه بود. زندها یک طایفه دامدار از قوم لر بودند که در زاگرس و دشت‌های همدان به روش دامداری زندگی کرده و مرکز استقرارشان در روستاهای پری و کمازان در نزدیکی ملایر بود
برا اثبات حرفم مدرک دارم
من یک لرم 1
پاسخ
من هم لرم وهم لر ها هم کرد ها هم... را دوست دارم و به همشون افتخار میکنم
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط TARA*
منم لرممم
افتخار میکنم
❤❤❤❤❤❤
پاسخ
من لرم ممد جو هم خیلی دوستش دارم افتخار میکنم که یه لرم
چشمامو بستم از نگاهت رد شدم
پاسخ
به سلامتی...
انچه رشدنکندازبین میرود
انچه ساکن باشدمرداب میشود

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک لرم 1 [/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک لرم 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
آگهی
منم نظرم همینه به سلامتی
من یک لرم 1

من یک لرم 1
پاسخ
Uumm Heart
ب دنیآ نِمیدَم تَك تَكِ خَندِهاتٔــ

http://dl.akskhor.ir/uploads1/photo-2016-11-14-20-48-04.jpg
پاسخ
manam loraaaaaam va eftekhar mikonam
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان