امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شکایت زن جوان از همسرش بعد از طلاق

زن جوان وقتی دید که شوهرش بعد از طلاق با زن دیگری ازدواج کرد، به دادگاه رفت و از شوهرش شکایت کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران،چندی پیش زن جوان با مراجعه به شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده به قاضی گفت: شوهرم مهریه ام را نداده و می خواهم او را به زندان بیاندازم. یکی از دلایلی که می خواهم شوهرم زندانی شود ازدواج جدید او است.

زن جوان ادامه داد: من و شهروز ۹ ماه پیش از هم جدا شدیم. ما ۵ سال با هم زندگی کردیم و در آن مدت هر روز دعوا داشتیم. شهروز مرد بداخلاقی بود و مرتب با من دعوا می کرد و اصلا به من و زندگمان اهمیت نمی داد. سر همین مسایل هم بود که از هم جدا شدیم. شهروز بلافاصله پس از طلاقمان رفت و با یک زن دیگر ازدواج کرد. او حتی چند روز هم صبر نکرد.

وی افزود:از طرفی قاضی در آن زمان حکم بر پرداختن مهریه صادر کرد. وقتی این حکم صادر شد قرار شد که شهروز ماهی یک سکه به من پرداخت کند. اما او تنها دو ماه به من سکه داد و بعد از آن دیگر ناپدید شد. خیلی از دست او عصبانی بودم. وقتی شنیدم که شهروز یک هفته بعد از طلاقمان زن دوم گرفته است از او کینه به دل گرفتم. برای همین زمانیکه او ناپدید شد و سکه هایم را پرداخت نکرد، تصمیم گرفتم هرطور شده او را پیدا کنم از او شکایت کنم.

زن جوان در ادامه گفت:در این مدت همه جا به دنبالش گشتم تا اینکه بالاخره او را پیدا کردم. این درست نیست که شوهرم مرا طلاق دهد و بلافاصله با زن دیگری ازدواج کند و هیچ کدام از حق و حقوق مرا هم نپردازد. بعد از آن خیلی راحت برود و با همسر جدیدش زندگی کند. من تا حقم را نگیرم و تمام سکه های این دو سال را از شوهرم نگیرم به هیچ عنوان رضایت نمی دهم.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Shocked طلاق زن بخاطر ماشینشان!!
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  افشاگری جنجالی از طلاق محسن افشانی و همسرش + جزئیات !
Heart شکایت خانواده ترامپ از کتاب برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا رد شد
  چهره زن جوان چینی بعد از زایمان 40 سال پیر شد (عکس)
  غرق شدن جوان ۲۵ ساله در بند گلستان مشهد!
  این زن جوان صاحب غول پیکرترین سگ دنیا است (عکس)
  بازگشت روح این پسر جوان به خانه اش (عکس)
  عاقبت تلخ برای این دختر جوان بخاطر لیزر زیبایی (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان