امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كلاهبرداری میلیونی پسر شیاد از دختر ثروتمند

پسر جوانی كه دست به كلاهبرداری‌ ميليونی از دختر جوان زده بود از سوي پليس بازداشت شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندی پيش دختر جوانی به دادسراي ناحيه 5 رفت و در شكايتی گفت: چند ماه پيش با پسري آشنا شدم كه ادعا مي كرد به من علاقه مند شده و مي خواهد با من ازدواج كند. او چند ماهي با من رفت و آمد كرد و چند جلسه اي را با هم بيرون رفتيم.

او مي گفت پدرش كارخانه دار است و خودش هم در كارخانه پدرش كار مي كند و وضع مالي خوبي دارد. اين پسر با ظاهر موجهي كه داشت و قدرت بيانش توانست اعتماد مرا جلب كند و از اين طريق 20 ميليون تومان به بهانه اي از من گرفت و بعد از آن ناپديد شد. هرچه با او تماس مي گرفتم جواب نميداد و تا اينكه متوجه شدم او سرم را كلاه گذاشته است.

با اعلام اين شكايت موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفت و تلاش در اين خصوص آغاز شد و در ادامه تجسس ها متهم خيلي زود شناسايي و دستگير شد.

وی در بازجويی ها با اعتراف به اين كلاهبرداری به ماموران گفت: وقتی دختر جوان را ديدم و متوجه شدم كه او ثروتمند است، تصميم گرفتم از وی پول بگيرم و فرار كنم.

متهم ادامه داد: فقط از همين دختر كلاهبرداری كردم و قبل از اينكه بتوانم طعمه ديگری پيدا كنم دستگير شدم.

با اعتراف اين پسر وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت تلخ حرف زدن یک دختر با یک پسر غریبه!! + عکس
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
Star ..جسد سها رضا نژاد دختر گمشده پیدا شد..
  قتل دختر دانشجو به دست هم کلاسی اش
Exclamation این مرد یک دختر پلاستیکی دارد! +عکس
  دختر زیبایی که باعث دختر شدن یک پسر جوان شد
  اسیدپاشی دختر به صورت مرد جوان
  اعتراف پدرخوانده به قتل دختر 7 سالهـ
  دختر سیزده ساله خود را حلق آویز کرد + عکس
  قـَتل به دلیل طلب ١٤‌میلیونی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان