امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر زیبای ۲۵ ساله به دنبال شوهر می گردد ! +

دختر زیبای ۲۵ ساله به دنبال شوهر می گردد ! + عکس یک دختر زیبای ۲۵ ساله که کار مدلینگ هم انجام می دهد به دنبال همسر می گردد و از اینکه مردی به او پیشنهاد دوستی و ازدواج نمی دهد بسیار غمگین و ناراحت است.  این خانم علیرغم داشتن اندام جذاب و صورت و موهای زیبایش در پیدا کردن شوهر با مشکل جدی روبرو شده است.خانم […] یک دختر زیبای ۲۵ ساله که کار مدلینگ هم انجام می دهد به دنبال همسر می گردد و از اینکه مردی به او پیشنهاد دوستی و ازدواج نمی دهد بسیار غمگین و ناراحت است.  این خانم علیرغم داشتن اندام جذاب و صورت و موهای زیبایش در پیدا کردن شوهر با مشکل جدی روبرو شده است.خانم ۲۵ ساله به نام “لوسی هرولد” که تیپ زیبایش خیلی ها را تحت تاثیر قرار میدهد این روزها به هر دری می کوید با دست خالی بر می گردد. هرولد اخیرا با چاپ تصویری از خود روی مجله مردانه Zoo, Nuts and Loaded. سعی نمود نگاه برخی از جوانها را به سمت خود بکشاند اما بازهم موفق نبود. او حتی شبی در مراسم شو”تیک می اوت”ظاهر شد تا با نمایش تیپ اغواکننده اش برخی ها را بسوی خود جذب نماید اما با در بسته مواجه شد.

جزییات بیشتر : دختر زیبای ۲۵ ساله به دنبال شوهر می گردد ! + عکس

دختر زیبای ۲۵ ساله به دنبال شوهر می گردد ! + 1

خانم هرولد ساکن انگلستان پس از اینکه هیچ روزنه امیدی نیافت تصمیم گرفت به اتفاق جک نولز سایت همسریابی برمینگهام را بوجود آورد تا ضمن تلاش برای رسیدن به آرزویش به سایر دخترانی که مشکل مشابه او را دارند کمک نماید. لوسی می گوید خیلی از دوستان و طرفدارانم بر این باورند که خانم مدلی مثل من حتما نامزد دارد اما اینطور نیست. در پیدا نمودن نامزد حسرت بدل مانده ام. واقعا به کابوسی برایم بدل شده است. از ته قلبم آرزو می کنم همسری پیدا نمایم اما هیچ کس حتی در پارتی شبانه به خود اجازه نمی دهد با من یک لیوان نوشیدنی بنوشد.

وی که قبلا با بازیکن تیم راگبی”دنی کر” نامزد کرده و از یکدیگر جدا شده اند می گوید خیلی دوست دارم نامزدم را از طریق اینترنت پیدا کنم. وی در سخنانی می گوید از آنجاییکه کارش ایجاب می نماید در کشور به سفر بپردازد خیلی دوست دارد با فردی نامزد نماید که لهجه “برومی”برمینگهام داشته باشد. او افراد طایفه برومی را افرادی دوست داشتنی و عاشق می نامد. لوسی می افزاید در فضای مجازی اعتماد کردن خیلی سخت است. افراد به سختی چهره واقعی خود را به همدیگر نشان می دهند.  خانم جک دوست لوسی می گوید با اینکه چند سال است با لوسی آشنایی دارم اما مجرد بودن او مرا هم به تعجب واداشته است.

پاسخ
 سپاس شده توسط ×Big boy× ، Armando 48 ، نفس♥♥♥ ، دختر تاریکی ، ★★★melika★★★ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، ḲℑℳℐÅ ، صوصن ، Mr.Unnamed
آگهی
منم این همه ارایش کنم میشم عروسه سال
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، یاور تک نواز
منی که پسرم اینقدر سیمان بمالم رو صورتم زیباترین تو جهان میشم
با خودم میگم برو ولی دلم نمیگذارد چون دوستت دارد
عشق تنها چیزی ست که مرا درگیر خود کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
انگار یه ظرف پر لوازم آرایش ریخته بعد کلشو کرده اون تو....................
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
خیلی خوشگل هست. Heart Heart Heart ولی حیف نامزد نداره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Subarrow قدرت‌های جهانی به دنبال احیای برجام تا قبل از زمان انقضای توافق ایران-آژانس هستند
  تصویر زیبای هابل از یک کهکشان کرکی
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان