امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احتمال ساخت Metal Gear Rising 2

احتمال ساخت Metal Gear Rising 2 1

آقای Quinton Flynn صداگذار شخصیت Raiden در عنوان Rising: Revengeance طی مصاحبه اخیرش با کانال یوتیوب Yong Yea از اطلاعات جدیدی پرده برداشت. وی در مصاحبه خود بیان کرد:

نقل قول: پس از تکمیل ساخت Rising: Revengeance من به نویسنده و تهیه کننده بازی گفته ام که آیا شما برای نسخه بعدی این عنوان ایده ای دارید؟ وی پاسخ داد بله ما برخی ایده هایی برای نسخه بعدی داریم و من سوالی دیگر پرسیدم که این ایده چه زمانی عملی می شود.
او افزود:
نقل قول: ما در سال 2012 به ضبط صداگذاری در Rising: Revengeance پرداختیم اگر به یاد داشته باشید ، او در آن زمان به من گفته است این کار چند سال طول خواهد کشید.
Quinton Flynnدر پایان اظهار داشت:
نقل قول: من به اشتباه فکر می کردم این نسخه صداگذاریش در سال 2014 اتفاق می افتد و آنها در حال توسعه بازی هستند اما چنین نشد. سپس هنگامی که ماجرای بین هیدئو کوجیما و کونامی راشنیده ام گفته ام اوه نه!
این طور که مشخص است به نظر می رسد کونامی قصد ساخت Metal Gear Rising 2 دارد اما باید منتظر ماند تا مشخص شود اختلاف هیدئو کوجیما با کونامی به کجاها خواهد کشید. بنابراین بعید است در وضعیت نامناسبی که کونامی قرار دارد صحبتی از Metal Gear Rising 2 شود.

منبع : دنیای بازی
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  احتمالا بازی Resident Evil: Village از یک سیستم ساخت و ساز جدید بهره می‌برد
  منابع داخلی: به احتمال زیاد در مراسم امشب سونی از Resident Evil 8 و Silent Hill رونما
  روند ساخت بازی Payday 3 تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است
  گزارش: کوجیما و کونامی دوباره بر سر ساخت Silent Hills به توافق رسیده‌اند
  جیسون شرایر: بازی GTA VI هنوز در مراحل اولیه‌‌ی ساخت است و چند سال بعد منتشر می‌شود
  ۱۵ استودیو در ساخت Assassin’s Creed Valhalla نقش داشته‌اند
  قسمت بعدی بازی Final Fantasy 7 Remake در حال ساخت است
  بازی جدیدی از مجموعه‌ی Tintin در دست ساخت است
  ساخت بازی WWE 2K21 رسماً لغو شد
  Far Cry | صداپیشه‌ی شخصیت Vaas از احتمال حضور دوباره‌ی خود می‌گوید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان