امتیاز موضوع:
  • 148 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود »

(20-01-2014، 11:13)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:11)milad joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-01-2014، 19:51)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتاق خوابم ولی یکم به هم ریخته ست :

عکس خودم :

اوقات زیبای درس خوندن :

عزیزم چرا مردم رو خر فرض کردی این عکسا رو توی TinEyeتست کردم فقط اخریه مال خودت بود شما هم تست کنید عکسو میدید میگه دقیقا توی کدوم سایتها این عکس هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.tineye.com
ههههههه
خوشگل پسر من خودم عکسامو توی نت گذاشتم
وقتی هم که توی گوگل عکست باشه ، توهمه سایتا هست!
نمیدونستی بدون...
اسممو سرچ کن تونت ببین چی واست میاد... همین عکسایی که الان اینجا گذاشتم ، چندتا روش!

عشقم دونت اسپیک مضخرف. ما چون کلا دراز گوشیم نمی فهمیم که چقدر باید رنکه عکس خیالیت بالا بره تا تو گوگل بیاد. تازه اینقدر هم دراز گوشیم اینم نمی فهمیم که چرا باید نگاره شما تو تمام سایتای خارجی باشه. و چون خیلی پخمه هستیم بازم نمی فهمیم این عکس ها خارجین. و به دلیل اینکه کلا تو کلمون دوگوله وجود نداره عاجزانه از شما خواستاریم که از خودتون مایه بزارید. میدونی که چرا؟ چون کلا ما نمی فهمیم:|
 سپاس شده توسط τοxικ ، ~× like nOboDy ×~ ، SPORT BOY ، تیناجونی ، شکوفه2 ، milad joon ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، Mr.Robot ، Wєιяɗ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Y.a.S.a.M.i.N ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، رویا استایلز ، HeDyE~×~ ، ☻ANGRY BOY☻ ، First Star ، SEL♥♥♥ ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، -м α є ∂ є- ، Andrea ، ~KiAηA~ ، BlAcK dAy ، .آمیتیدا. ، armit ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، z.l♥ve ، ḲℑℳℐÅ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، ɱɪɾʌʛє ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، اگوری پگوری ، ~~SARA:HIVA~~ ، TABASOM7

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: عکس از - parisa16 - 17-03-2013، 10:47
RE: عکس از "خودتان" و اتاق شخصی "خودتان" - ERF@N - 20-01-2014، 16:18
RE: عکس از - ساچلين - 28-03-2014، 21:03
RE: عکس از - ساچلين - 31-03-2014، 21:39
RE: « عکـس از - CTG - 26-07-2014، 16:28
RE: « عکـس از - ɱʀ ЭℓψÅя - 04-08-2014، 12:27
RE: « عکـس از - eNorto - 09-09-2014، 21:06

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان