امتیاز موضوع:
  • 148 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود »

ووووواااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییBlushBlushBlushBlush چه جوجو و نازBlushBlushBlush دوووووووووست دارم گازت بگیرمBlushBlushBlush نازنین چه جوجوییWink
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، ffrr ، sama1 ، Apathetic ، elnaz-s ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Son of anarchy
آگهی
در جستجوی حقیقت دقیقا شبیه وکیلایه پولداره هم تیپو هیکلو قیافش هم طرز حرف زدنش!!!!RolleyesRolleyesRolleyes
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، ♥ Sky Princess♥ ، sama1 ، Apathetic ، Son of anarchy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.up.vatandownload.com/images/zwgrywb04t18kt7eev73.jpg
 سپاس شده توسط pink devil ، poya ، در جستجوی حقیقت ، ps3000 ، ~SoLTaN~ ، ...Sara SHZ... ، sama1 ، AmItiSe ، ♥گل یخ ♥ ، னιSs~டεனσή ، meloD ، ارمامیتر ، sir love ، ferya ، T A R A ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Apathetic ، ~Mahnaz~ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Son of anarchy
چه جلبSmileSmileSmileSmile چه توپولBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin چه نمای قشنگیSmileSmile
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، در جستجوی حقیقت ، sama1 ، Son of anarchy
بابا ايول چه قيافه جالبي!
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط pink devil ، Ali MuSiC ، sama1 ، Apathetic ، Son of anarchy
قبلا هر چی عکس گذاشته بودم با اون یکی غیافم متفاوت بود. به قول سینا(در جستجوی حقیق) من باید برم توی این فیلم هایی بازی کنم که تغییر چهره خوب می دن. این دو تا عکس هم که می گذارم با اون یکی ها توش غیافم فرق داره. Big Grin

لینک ها حذف شدن
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط .ali. ، ...Sara SHZ... ، ღeternal Loveღ ، ~SoLTaN~ ، در جستجوی حقیقت ، (nasim) ، ps3000 ، cute flower ، alone girl ، poya ، *mahya* ، parya2 ، pink devil ، AmItiSe ، *elahe* ، sama1 ، ☭Nicola☭ ، னιSs~டεனσή ، meloD ، T A R A ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Apathetic ، Snow-Girl ، elnaz-s ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Son of anarchy
آگهی
اقا مهدی لینک خراب گذاشتی
فرید تو چه قدر لاغر شدی
چی میزنی داداشBig Grin؟
A little thought can make all the difference
 سپاس شده توسط Apathetic ، elnaz-s ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Son of anarchy
به به فرید تو لباس عیدش چه خفن شده cong
 سپاس شده توسط coralin ، FARID.SHOMPET ، AmItiSe ، sama1 ، னιSs~டεனσή ، meloD ، Apathetic ، яᎧмιиα ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Son of anarchy
خیلی ژست خفنی گرفتی داداشBig Grinنکنه بدو بدو مبارک بدوایشالله مبارک بدو.....:4chs:
...عاشقی کـــــــــار هر عیاش نیست...

...غـــــم را کشیدن کار هر نقاش نسیت...

« عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » 4
 سپاس شده توسط AmItiSe ، sama1 ، ♥ Sky Princess♥ ، meloD ، قلندر ، T A R A ، ^Aytin^ ، βΑllεяiηΑ♡ ، elnaz-s ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Son of anarchy
اووووووووووووفففففففففففففففففففففففف
فرید چقدر تو این عکسه جییییییییییییییییییییگر شدیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، sama1 ، parisa16 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان