امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل من

Heart 
سلام بچه ها خوبید میخواستم یکم باهاتون درد دل کنم در مورد عشقم
.
.
.
بچه ها من روزی عشقی داشتم که با تموم زندگیم عوضش نمیکردم عزیزترینم بود ولی تنهام گذاشت نفسم بود ولی هوای قلبمو بارانی کرد رفت.تموم قلبمو دادم

بهش ولی تموم قلبمو پس داد رفت. شبم روزم با اون پر شد تنهاییم با اون پر شد بچه ها دلمو شکست رفت. تیکه دلم نمیدونم کجا افتاده بعضی وقتا میشینم و با خودم فکر میکنم

شاید قسمت نبود دنبال یه کلمه واسه تسکین دردامم ولی دردم بی دعواست من قبل از این شکست دیگه ای هم خورده بودم ولی میخواستم یه عشق جدید

بیارم واسه پر شدن تنهاییم میگفتم این مثل اون نیست این خوبه دوسم داره تنهام نمیزاره ولی این بیشتر عشق اولم نابودم کرد من الان شرمنده قلبم هستم که

یه بار دیگه بهم اعتماد کرد. زندگی و ادماش با من بازی کردن که دیگه نمیتونم از جام پاشم دوپرم شکسته فقط منتظرم با این دنیای پست خداحافظی کنم

الان عشقم تو این انجمنه اگه پست منو دیدی میدونم میگی عشق ما خیلی طول نکشید چه عشقی بابا. ولی نه عشق خیلی قوی است که حتی تو یه ثانیه

پدید میاد من خیلی خوشحالم میدونید چرا چون میدونم این بازی که با من کرد با خودشم تکرار میشه تو بهم یاد دادی چطوری از کسی متنفر باشم اره ازت

متنفرم  دیگه نمیخوام چیزی بگم فقط بدون که دیگه دوست ندارم

دیگه دوست ندارم نه ندارم برو گمشو اوضی اشغال

داداشای گلم خواهرای گلم به خواهرا میخوام بگم که زود به کسی اعتماد نکنید تو این دنیا هیچ عشق واقعی وجود نداره

به داداشای گلمم میگم که به کسی خیانت نکنید فقط عشقتون رو برا خودش بخواین اگه قلب کسی رو پیدا کردید رفتین توش دیگه در نیاین

میدونید  پسرا با هم فرق دارن ما اونا رو سنگدل فرض کردیم برا آرامش پیدا کردن خودمون ولی یه پسرم میتونه عشق

حقیقی به دست بیاره به پسرای که دنبال یه عروسک وایه بازی کردنن  میگم که هیچ بدی بدون جواب نمیدونه

باور کن من هرگز لایق دوستت دارم های تو نبودم ؛ ملتمسانه از تو میخواهم : دوستت دارم هایت را به کسی بگویی که لایق دروغهایت باشد …

ممنونم که به حرفای دلم گوش دادید دوستون دارم crying
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadaf 2014 ، نفس گل ، کسی پشت سرم اب نریخت ، MORTEZA RM ، موناجون خوشگل
آگهی
توکه گفتی پس بزار منم بگم
داستان منم تقریبا عین تو
اولین باری که با یه پسر دوست شدمفقط 13 سالم بود بعد از شش ماه دوستی فهمیدم بجز من با خیلیا دوسته . خیلی حرفا پشت سرم زده. ازش بدم اومد آخه من بهش اعتماد میکردمو حرفامو بهش میگفتم. ولی اون.........
بعد چن وقت یکی از دوستاش بهم زنگ زد و گفت که دوسم داره و چن وقته این حرفو میخواد بهم بگه. خیلی تعریفشو شنیده بودم. باهاش دوست شدم
بعد از 4 ماه دوستی ب بهانه های مختلف باهام بحث میکرد.
خلاصه فهمیدم که اینم با هزار جور آدم دوسته حتی بدتر از اون دوست اولم بوده. نمیخواستم ولش کنم .
باورتون نمیشه 3 ماه تموم التماسش کردم که برگرده ولی نشد که نشـــــــــــــــــــــد.
الانم تو این سایت عضو شده. و شنیدم که دوس دخترش بهش خیانت کرده.
ولی الان دیگه کاملا ازش زده شدم و دیگه اون آدم قبلی نمیشه واسم.
نازنین جان تو هم خودتو اذیت نکن هیچ پسری ارزش ناراحت شدن نداره . هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ پسریــــــــــــــــــــــ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درد دل من 1
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس گل ، کسی پشت سرم اب نریخت ، رونیکاا ، یکیـــــــــ
عشق عشق وعشق چه کلمه شیرینی بود هع الان دیگه باس بجا ی عشق گفت هوس

ازمن به شما نصیحت هرکسی قابل اعتماد نیس پس الکی زود دل ندید وبه کسی دل نبندید بیخیال دنیا دوروزه شاد باشین
دیگران را ببخش … نه به خاطرِ اینکه سزاوارِ بخشش اند …
.
به خاطر اینکه: گورِ بابا شون !!!

درد دل من 1

پاسخ
 سپاس شده توسط کسی پشت سرم اب نریخت
لطفا این دوستیای مضخرفو عشق نگین نیستش فقط هوسه چقد قشنگه عشقتونو اکبند بذارین واس کسی که لایقشه که نیمه دومتونه همین Sad 
که اونم بخوادت که بهم رسیدنی وجود داشته باشهBlush
پاسخ
اولا عشق نه هوسم نه یه چیز بینه اینا بوده خب
دوما چند سالته دوبار عاشق شدی؟
سوما اخراش قشنگ نبود دخترا هم خیانت میکنن فقط ب پسرا نگو اوناررو خطاب قرار نده فقط

در کل فراموشش میکنی سپاس
پاسخ
به خدا منم مثل توام درکت می کنم crying
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti-a
آگهی
من تا حالا با کسی دوست نشدم که بتونم تو رو درک کنم و هیچ وقت هم عاشق نشدم :498:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درد دل من 1
پاسخ
اقا مرتضی من که گفتم بیشتر اوقات دخترا هم مقصرن
پاسخ
خخخخ امار نشون داده پسرا شایدم اونایه اطراف من اینجورین
پاسخ
عشق من خیلی خوبه خداکنه ولم نکنه بدون اون میمیرم Angel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان