امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میز غذاخوری عجیب و غیر در آمریکا !!

یک هنرمند فرانسوی ساکن نیویورک آمریکا اقدام به نصب یک میز غذاخوری در یکی از رستوران های شهر نموده است. اقدام او از این جهت نوعی اثر هنری-اجتماعی محسوب میگردد که نیمی از میز او داخل رستوران و نیمی از آن خارج از رستوران قراردارد به طوریکه گویی مرزی نامرئی میان شما و فرد آن طرف میز قرارگرفته در حالی که او بسیار به شما نزدیک است. این هنرمند میگوید "من زاده پاریس هستم در حالی که در آمریکا زندگی میکنم. زمانی که داشتم با خانواده ام در پاریس از طریق اینترنت و بصورت تصویری گفتگو میکردم حس کردم چقدر راحت میتوان با فردی در آن سر دنیا ارتباط برقرار کرد در حالی که میان شما و افرادی که واقعا در نزدیکی شما هستند ارتباطی برقرار نیست .یک پرده نامرئی بین شما و برخی اطرافیان تان که به شما نزدیکند کشیده شده است" . اثر این هنرمند که یک تجربه اجتماعی برای افراد رقم خواهد زد به این پرده نامرئی بین انسانها دلالت میکند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میز غذاخوری عجیب و غیر در آمریکا !! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط キム尺刀ム乙 ، PISHY ، T@NNAZ
آگهی
ای کاش تو ایرانم بزنن
خیلی جالب و جذابه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
Heart مردم آمریکا از این 3 زن بیزارند! (عکس)
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼
  عجیب ترین حیوانات و جونور های عالم!!!!!!!!!!+18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مردی با عجیب‌ترین اعتیاد
  عجیب ترین مرگ ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان