امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روزهای بی تو

قدیم به عشقم
امروز هم گذشت یه روز دیگه از روز های بی تو بودن....هنوز از این روز های وحشتناک باقی مونده......تنهای تنها میون این همه ادم سخته........دلم می گیره وقتی بهش فکر می کنم......وقتی نگاه می کنم و تا فرسنگ ها کسی رو پشت و پناهم نمی بینم......خسته شدم از این همه لبخند زورکی.....از این همه
بهونه ی الکی......ای کاش یه ذره فقط یه ذره شهامت داشتم اونوقت برای پنهون کردن بغض تو گلوم سرفه نمی کردم و نمی گفتم مثل اینکه سرما خوردم.....اون وقت دیگه بهونه اشکام رفتن پشه توی چشمم نبود.....خستم از جواب دادن های دروغکی از اینکه به دروغ بخندم و اعلام رضایت بکنم تا کسی نفهمه روزگارم عالیه برای سوختن برای نابودی....من به اینا کار ندارم دلم برای تو تنگ شده.... Heart Heart
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزهای بی تو 1 [/img]
 سپاس شده توسط fatima1378 ، آرالیا ، آزيتا 20 ، صدف 2014 ، دریای بی موج ، PARTO.18 ، ستایش***
آگهی
ممنون سپآس
جاش تو عاشقانه هاس Dodgy
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
Heart Heart اگر به زبان مهاوره اي مي نوشتي فكر كنم بهتر بود

خيلي خوشگل بود Heart
Heart براي كشتي هاي بي حركت موج ها تصميم مي گيرند
BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
آگهی
crying الان من واقعا همین شکلیم
ºO•❤•.¸✿¸.•❤•.❀•.Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Don't make me angry, you wouldn't like me when I'm angry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.•❀.•❤•.¸✿¸.•❤•Oº
صبر بهترین کاره
ولی بعضی جا ها باید همه چی رو زیر پات بزاری و باش حرف بزنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزهای بی تو 1
(24-05-2015، 8:57)**elmira** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قدیم به عشقم
امروز هم گذشت یه روز دیگه از روز های بی تو بودن....هنوز از این روز های وحشتناک باقی مونده......تنهای تنها میون این همه ادم سخته........دلم می گیره وقتی بهش فکر می کنم......وقتی نگاه می کنم و تا فرسنگ ها کسی رو پشت و پناهم نمی بینم......خسته شدم از این همه لبخند زورکی.....از این همه
بهونه ی الکی......ای کاش یه ذره فقط یه ذره شهامت داشتم اونوقت برای پنهون کردن بغض تو گلوم سرفه نمی کردم و نمی گفتم مثل اینکه سرما خوردم.....اون وقت دیگه بهونه اشکام رفتن پشه توی چشمم نبود.....خستم از جواب دادن های دروغکی از اینکه به دروغ بخندم و اعلام رضایت بکنم تا کسی نفهمه روزگارم عالیه برای سوختن برای نابودی....من به اینا کار ندارم دلم برای تو تنگ شده.... Heart  Heart

سلام من دیروز عضو انجمن شدم هرچی میگردم نمیتونم چیزی ارسال کنم اصن از اینجا سر در نمیارم
میشه کمکم کنی؟ Huh
خیلی قشنگ و زیبا بود مرسی Heart
" هیچ گاه "

به خاطر " هیچ کس "

دست از " ارزشهایت " نکش؛

چون ... زمانی که آن فرد از تو دست بکشد؛

تو می مانی و یک " منِ " بی ارزش ...!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان