امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طالب‌لو: استقلال به استقلال باخت!

طالب‌لو: استقلال به استقلال باخت! 1اگر موافق باشي از دربي شروع كنيم.

باور كنيد تا ۶ صبح نخوابيدم. بيشتر به خاطر مردم ناراحت بودم. شكست در دربي تحت هيچ شرايطي جالب نيست و واقعاً شب سختي را سپري كردم.

روي گل پرسپوليس چقدر خودت را مقصر مي‌داني؟
طي يكي، دو روز گذشته برخي‌ها آگاهانه صحبت‌هايي را مطرح كردند كه ماهيت‌شان براي من يكي رو شده است ولي شما برويد از ۱۰ كارشناس دروازه‌باني بپرسيد، يك نفر هم نمي‌گويد وحيد طالب‌لو روي گل پرسپوليس مقصر است.

خودت از منظر يك كارشناس داوري و نه وحيد طالب‌لو، درباره گل علي عليپور بگو.
كارشناسي كه كار كارشناسان است اما اگر دقت كرده باشيد خيلي سمت عليپور نرفتم چون ديدم دو نفر ديگر اين طرف من خالي بودند و احساس كردم ممكن است او به جاي ضربه زدن پاس بدهد بيرون و كس ديگري ضربه سر بزند. شدت توپ هم زياد بود و...

پس كماكان مي‌گويي روي گل حريف مقصر نبودي؟
نه، به جرأت اين حرف را مي‌زنم و حاضرم با هركسي هم در اين رابطه بحث كنم.

بگذريم، اوضاع چطور است؟
وا... منتظريم ببينيم مسئولان چه تصميمي مي‌گيرند.

راستي بعد از اتمام دربي هم سمت تماشاگران استقلال رفتي. همه داشتند تو را تشويق مي‌كردند.
بله، حتي يك نفر هم بي‌احترامي نكرد. اتفاقاً پست‌هايم در اينستاگرام را مرور مي‌كردم از هر ۱۰۰ نفر ۱۰ نفر كه شايد طرفدار X و Y هستند، حرف‌هاي بي‌ربط نوشته بودند ولي در مجموع جو خيلي خوب بود.

درباره رابطه تو با كريم بوستاني هم حرف‌هاي زيادي مطرح شد. كار كردن با اين مربي دروازه‌باني سخت بود يا نه؟
مشكلات داخلي استقلال يكي، دو تا نبود. ما هرچه خورديم از خودي‌ها خورديم ولي شما از قول من بنويسيد استقلال حريف استقلال نشد (بعد از مكثي كوتاه) يا اينكه استقلال به استقلال باخت!

كمي توضيح بيشتري مي‌دهي؟
تيم يكدستي نبوديم. نمي‌خواهم وارد مسائل حاشيه‌اي شوم اما از هر نظر كه بخواهيد فكرش را بكنيد مشكل داشتيم. من و رضا عنايتي نيم‌فصل به عنوان يك مسكن آمديم كه كمك كنيم اما ما هم در اين داستان پرحاشيه حل شديم و زورمان به برخي‌ها نرسيد!

باز هم متوجه منظورت نشديم!
من نمي‌خواهم اسم ببرم ولي يكسري افراد چسبيده به استقلال به ما ضربه زدند. همان‌هايي كه داخل اتوبوس تيم مي‌شدند، كنار ما در رستوران غذا مي‌خوردند اما روز قبل از بازي در اينستاگرام مي‌آمدند و آرزوي شكست استقلال مقابل پرسپوليس را مطرح مي‌كردند. چه بگويم؟ (حرف‌هاي بسياري مي‌زند كه به رسم امانت و به خواست خود طالب‌لو نزدمان به امانت مي‌ماند)

به نظر مي‌رسد دل پر دردي داري؟
حرف كه بسيار است اما... شما بنويسيد دشمنان استقلال آمدند و به استقلال چسبيدند و زهرشان را هم به استقلال ريختند!

برنامه آينده‌ات چيست؟
فعلاً كه مشغول استراحت هستم تا ببينم سرنوشت، ما را با خود به كجا مي‌برد.

چگونه زيرآب طالب‌لو را زدند؟!
وحيد طالب‌لو با هزار اميد و آرزو در نيم‌فصل به استقلال آمد تا پس از سال‌ها بتواند در تركيب تيم محبوبش بدرخشد. عملكرد دروازه‌بان اول اين تيم در نيم‌فصل اول هم آنقدر درخشان نبود كه اين هدف دست‌نيافتني به نظر برسد اما...
طالب‌لو نيم‌فصل به نيمكت دوخته شد و تنها در ۲ بازي به او فرصت بازي رسيد. شايد ندانيد ولي ظاهراً يكي، دو تن از نزديكان سرمربي استقلال پس از جذب گلر باتجربه راه‌آهن زير گوش وي زمزمه كردند كه وحيد طالب‌لو هنوز به طور كامل خوب نشده و با مشكلاتي جدي روبه‌روست! اين در حالي بود كه عملكرد وحيد طالب‌لو در بازي راه‌آهن برابر استقلال، سرمربي آبي‌ها را آنقدر به وجد آورده بود كه گفته بود از بازگشت اين دروازه‌بان به اوج، خوشحال است و... اما به نظر مي‌رسيد زور برخي دوستان خيلي زياد است و همين زمزمه‌هاي درگوشي تكليف دروازه استقلال را مشخص مي‌كند.
طالب‌لو: استقلال به استقلال باخت! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان