امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جرارد: در مربی‌گری،مثل‌ونگر و فرگی‌خواهم‌ شد

جرارد: در مربی‌گری،مثل‌ونگر و فرگی‌خواهم‌ شد

استیون جرارد، کاپیتان لیورپول که روز گذشته آخرین حضورش در آنفیلد را تجربه کرد، عنوان کرد که اگر مربی گری را شروع کند، ترکیبی اس فرگوسن و ونگر خواهد بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرارد: در مربی‌گری،مثل‌ونگر و فرگی‌خواهم‌ شد 1

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان قرمزها شب گذشته در آخرین حضورش در آنفیلد، 3-1 مقابل کریستال پالاس شکست خورد. او فصل آینده راهی لوس آنجلس گلکسی خواهد شد و حالا عنوان کرد که اگر مربی گری را شروع کند، ترکیبی از دو مربی افسانه ای یونایتد و آرسنال خواهد بود.

او گفت:"نمی‌خواهم ارتباطم با باشگاه لیورپول را قطع کنم و می‌خواهم آینده را کاملا باز بگذارم. برایم مهم نیست مثل فرگی یا ونگر یا هردو باشم زیرا هر دو مربیان بسیا خوبی بودند. فکر می‌کنم جایی بین این دو بهترین نقطه است. کاری که سعی کردم در تمام طول این سالها با مربیانی که با آنها کار کرده ام انجام دهم این است که از صحبت‌ها و تاکتیک‌هایشان یادداشت بردارم. بازیکنانی که از سبک بازیشان خوشم می‌آمد را به دقت زیر نظر داشتم و همیشه سعی کردم توصیه های مربیان را به یاد داشته باشم. شاید به اندازه یک کتاب نباشد ولی اطلاعات مهمی در اختیار دارم که در آینده به کمک من خواهند آمد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرارد: در مربی‌گری،مثل‌ونگر و فرگی‌خواهم‌ شد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ادعای خبرنگار عراقی: کی روش مربی عراق می شود
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  آلکنو: مربی که قول نتیجه دهد، شارلاتان است!
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  نکونام مربی العین را از کار بیکار کرد
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان