امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبریک ستاره هایی چون "ریحانا ، جاستین بیبر ،و..." به مناسبت روز مادر!

جاستین بیبر:این 4’9نفر زن  ممکن است مانند مادر نباشند ولی هستند ، و اون بهترینه!این زن هرچیزیو که میدونست به من یاد داد و من الان این رو میدونم

چگونه عاشق شوی و  مهربان باشی و چگونه برای چیزی که میخواهی بشوی و برسی قوی باشی،چگونه روی پای خود بایستی درحالی که داری سقوط میکنی
اگه اینا بخاطر این زن نبود، میتونسم بگم الان من یه فازه احمقانه داشتم!مرسی از تو

ریحانا:روز مادرها به بهترین مادر به شیرینترین مادر تبریک میگم ، دوست دارم مادر از شما متشکرم

کیت هادسون: اون زندگیمو روشن کرد،و جای او در مرکز واقعی قلب من است.عشق او بسیار عمیق است ، احساس میکنم پایان ناپذیر است و ادامهـ دارد!
عشقی که هرگز منحرف نمیشه و پایداره،و در قلبم مانند یک الماس میتابد. دلسوزی او بی حد و اندازه است.او به طور مداوم درحال جست و جو برای یاد گیری های بیشتر و عشق بیشتری میباشد.همیشه میخواسته بهترین شخص باشهـ ، مادر ، مادربزرگ،همسر و دوست و همه چی میتوند باشد.او به قدرت روح انسان باور دارد و قدرت عظیم عشق حتی در شرایط سخت و چالش بر انگیز باور دارد.انعطاف پذیری او قابل تحسین است ، داستان زندگی اش فوق العاده.این واقعی و و ملموسه و و توسط یک قدرت و پشتکار ایجاد شده!پس خیلی از رویاهای او کامل شده ولی اون رویاها هرگز متوقف نمیشوند ، و او خود را به عقب بر میگرداند به تمام کارهایی که انجام داده! زنگی حرفه ای اش ، همکاری اش ، معنویت او ، فرزندان او و پیدا کردن عشق و صلح در دلش به تمام کودکان.این زن با گرگها همبازی میشود ، با گروه بازی میکند ، با واندرز به جستجو میپردازد ، با خورشید میرقصد و هنوز هم در میان طوفان است.وقتی چشمانم را میبندم و چهره مادرم را میبینم . . . چهره ای معصومانهـ و زیبا! زیبایی درون او ناشی از روح درخشان که از داخل آن چشمان آبی میدرخشند هستند و من از خدا ممنونم برای چنین کَسه الهام بخشی که من اورا "مادر" صدا میکنم.

کندال جنر: روز مادرها مبارک مادر من! تورا تا زمان مرگ دوست دارم.

جسیکا چاستین: روز مادرها به ستاره درخشانم تبریک میگویم.دوست دارم مامان.

لی میشل: خب خیلی خوشحالم که در نیویورک در این زرق و برق روز مادرها به همراه مادر زیبایم هستم!خیلی دوست دارم مامان.

کلوئه کارداشین:  عشق مادر یک تحریک کننده است که قادر به ساختن یک انسان نرمال و قادر به انجام غیر ممکن میشود!دوستت دارم مامان!

لوسی هیل: روز مادرها مبارک! جشن افتخار من است که مثل مادرم هستم!

بهاتی پرینسلو: روز مادر ها به دوست داشتنی ترین ، باهوش و قوی ترین زن زندگی من تبریک میگویم.خیلی دوست دارم.

اینم ارسالی سلنا
تبریک ستاره هایی چون "ریحانا ، جاستین بیبر ،و..." به مناسبت روز مادر! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط مـآسیـس ، Lee Min Hoo ، Roxanna ، Sмιle ، dokhi khoooooooobi
آگهی
چه عجب جای تعجبه که بازم به فکر مادرشون بودن افرین یه قدم خوب ثبت شد

الان که اینطوره دوست دارم سلنا جون موووووووووووووووووووووووووووووووووووچ 6gd
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
Music بررسی استایل ریحانا؛ شاهزاده‌خانم سرسخت دنیای موسیقی
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
Shocked تاثیرات باورنکردنی موسیقی بر جنین در رحم مادر !
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  اهنگ جدید ارون افشار مادر
  لیست سلبرتی هایی که بیشترین مشاهده رو در Vevo دارند.
Music طعنه ریحانا به شکیرا و جنیفر لوپز/ حاضر نیستم خودم را بفروشم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان