امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطمئن باشید دربی را می بریم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئن باشید دربی را می بریم 1
عالیشاه؛
مطمئن باشید دربی را می بریم / می خواهم لقب امید رفت و برگشت را به خودم اختصاص بدهم
هافبک پرسپولیس گفت: «با حضور هواداران هیچ تیمی حریف ما نیست و هواداران ترس عجیبی در دل عربستانی ها ایجاد می‌کنند.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، امید عالیشاه كه در بازی مقابل گسترش فولاد تبریز استراحت كرده بود تا برای دو بازی حساس پیش رو مقابل استقلال و الهلال عربستان با توان كامل بازی كند، می گوید به دنبال دریافت لقبی جدید از سوی هواداران پرسپولیس است.

اظهارات عالیشاه را در ادامه می خوانید:

* با توجه به بازی که مقابل گسترش ارائه کردید شما تمام زورتان را برای دربی گذاشته‌اید؟
- نه‌تنها دربی بلکه هم دربی و هم بازی با الهلال. ما به دنبال این هستیم که دربی را مثل بازی رفت ببریم و بعد با روحیه بهتر به مصاف الهلال عربستان برویم.

* الهلال را شکست می‌دهید؟
- ما تیمی قوی‌تر از الهلال را شکست دادیم پس شکست دادن این تیم دور از ذهن نیست. النصر که بهتر از الهلال است در تهران به ما باخت پس این تیم هم شکست دادنش کار سختی نیست. ما با اتکا به حضور 100 هزار نفری هواداران‌مان الهلال را در تهران شکست می‌دهیم و با دست پر به عربستان می‌رویم تا آنجا هم با یک بازی منطقی به مرحله بعد صعود کنیم.

* یعنی معتقدی بازی با الهلال راحت‌تر است؟
- بله. ما بازی این تیم مقابل فولاد را دیده‌ایم و شناخت خوبی از آنها داریم. در ثانی در بازی مقابل النصر و نیز بنیادکار ثابت کردیم با حضور هواداران هیچ تیمی حریف ما نیست. شما مطمئن باشید هواداران ترس عجیبی در دل آنها ایجاد می‌کنند.

* برانکو چرا تو را از لیست بازی گسترش کنار گذاشت؟
- برانکو نه‌تنها من بلکه محمد نوری و مهدی طارمی را هم از لیست کنار گذاشت چرا که دو بازی حساس مقابل استقلال و الهلال در فاصله زمانی کم باعث خستگی تیم می‌شود. بنابراین او با این کار خواست ما در آن دو بازی آماده باشیم.

* بحث دربی شد، بازی با استقلال را چطور می‌بینی؟
- مسلما بازی راحتی نداریم اما ما به لحاظ روحی روانی از آمادگی بالایی برخورداریم و مطمئن هستم که مثل بازی رفت استقلال را دوباره شکست می‌دهیم. ما به خاطر هواداران هم که شده مطمئن باشید این بازی را می‌بریم.

* و آیا تو مثل بازی رفت گل خواهی زد؟
- تمام سعی خودم را می‌کنم که مثل بازی رفت گلزنی کنم تا لقب امید رفت و برگشت را به خودم اختصاص دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط azary ، TurK WolF
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
Thumbs Down برنده دربی ۹۴ ام(۲۲دی ۹۹ ) کدام تیم است؟پیشبینی کنید.
  دربی را به خاطر رکورد سید جلال عقب بیاندازید.!
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  اوج هیجان در نیمه نهایی؛ دربی داریم
  مراقب باشید؛ سلطان پنالتی مشغول کار است!
  حکم شدید کمیته اخلاق علیه گلزن معروف دربی؛ از فعالیت فوتبالی محرومی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان