امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری با شباهت بسیار زیاد به شخصیت ملکه برفی السا (عکس)

دختری با شباهت بسیار زیاد به شخصیت ملکه برفی السا (عکس) 1

دختری با شباهت بسیار زیاد به شخصیت ملکه برفی السا

یک دختر نوجوان اهل فلوریدا به نام آنا فیت کارلسون 18 ساله شباهت بسیار زیادی به شخصیت ملکه السا در فیلم انیمیشنی یخ زده دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به گزارش ایران ناز  او یک سال پیش عکسی از خود را در کنار شخصیت انیمیشنی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
السا در شبکه اجتماعی منتشر کرد و اکنون با خیل عظیم قراردادهای مدلینگ و مصاحبه های تلویزیونی مواجه شده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او در صفحه اینستاگرام خود بیش از نیم میلیون دنبال کننده دارد و توانسته فرصت های شغلی زیادی برای خود پیدا کند.
آنا که تاکنون تنها در محله خودشان به شهرت رسیده بود پس از ظاهر شدن در مجلات و تلویزیون، شهرت بین المللی پیدا کرد و حتی به یکی از مهمانی های سلطنتی در امارات متحده عربی دعوت شد!
 او در مصاحبه با یکی از مجلات گفت:”من هنوز هم از اتفاقی که افتاده بسیار متحیرم، و به گزارش نیک صالحی احساس می کنم در یک قصه پریان زندگی می کنم و باورم نمی شود که این اتفاق برای من و خواهرم افتاده است.”
او از زمان شهرتش از سال گذشته از چهره خود به این شخصیت کارتونی برای سرگرم کردن و خوشحال نمودن کودکان سرطانی بدون اخذ هزینه استفاده کرده است.
آنا همچنین با خواهرش لکسوس که لباسی مشابه پرنسس آنا (خواهر السا در انیمیشن یخزده) را می پوشد همانند یک تیم کار می کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، دختر تنها12 ، گریس ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، سارا.s ، ★★★melika★★★ ، **elmira** ، Mr.Unnamed ، SABER ، طهورا84 ، باران 8 ، み£∂ɨע£ ، sama00
آگهی
بیچاره السااینو ببینه درمیره
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
اصلا شبیهش نیس Sad
پاسخ
شبیهش نیس ولے خوشگله
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان سریال ملکه گدایان
  بازیگر احتمالی نقش «ملکه میو» در سریال The Witcher مشخص شد
  شخصیت جدید سریال The Walking Dead: World Beyond به شکل متفاوتی معرفی شد
  اکشن فیگور فاش شده فیلم Eternals ظاهر شخصیت کرو، رهبر گروه شرور Deviants را نشان می‌د
  شایعه مرتبط با فروش زیاد فیلم Mulan در دیزنی پلاس تکذیب شد
  قصه دختری که هدیه تولدش یک شیشه اسید بود
  ساخت سریال پیش درآمد The Suicide Squad با محوریت شخصیت پیس‌میکر برای HBO Max تایید شد
  استقبال بسیار گسترده از تریلر سریال WandaVision در اولین روز انتشار
  تاتیانا مازلانی نقش شی هالک را در سریال این شخصیت بازی می کند
  واکنش بسیار منفی مخاطبان به فیلم Mulan در IMDB

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان