امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دارم فصل بعد در پرسپولیس بازی کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست دارم فصل بعد در پرسپولیس بازی کنم 1

محمد نوری؛
دوست دارم فصل بعد در پرسپولیس بازی کنم
کاپیتان سرخ‌های تهرانی معتقد است که برخوردهاي برانكو با خاطيان براي پرسپوليس واجب است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پرسپوليس بحران‌زده در حالي امشب برابر حريف ارمنستاني خود قرار مي‌گيرد كه به نظر مي‌رسد برانكو توانسته به پرسپوليس آرامش دهد. محمد نوري درباره حواشي اين تيم و اين‌كه روزهاي خوش آينده هم فرا مي‌رسد به طور اختصاصي با «گل» صحبت كرد:

اوضاع احوال پرسپوليس در آستانه ديدار با بنيادكار چطور است؟

خداراشكر شرايط از گذشته بهتر شده و اميدواريم اسپانسر هم هرچه سريع‌تر وضعيتش مشخص شود تا مشكلات مالي و روحي و رواني تيم هم برطرف شود. شرايط بازيكنان هم بهتر شده و تيم با نظم‌تر كارش را جلو مي برد.

فروش نرفتن پرسپوليس انگيزه‌هاي شما را كاهش داد.

همه منتظر تعيين تكليف نهايي در نهم ارديبهشت بوديم. در حال حاضر بازيكنان، مسوولان و برانكو همه مشكلات مالي دارند و از پول خبري نيست.

با اين شرايط به بازي امروز اميدوار هستيد؟

صددرصد چراكه تمام دلخوشي ما پرسپوليس و هواداران است. كاملا آماده نتيجه‌گيري هستيم و اميدوارم امشب با حضور پرشور هواداران بنيادكار را هم شكست دهيم.

زماني كه شما نتيجه مي‌گرفتيد اعضاي هيات‌مديره كه پيشكسوت هم هستند دايما مصاحبه مي‌كردند. اما حالا خبري از آنها نيست.

همين كه پيشكسوتان و هواداران كنار ما باشند براي ما كافي است و ديگر به مسايل مالي فكر نمي‌كنيم. اميدوارم اين مشكلات زودتر برطرف شود تا زمان لازم را در فصل نقل و انتقالات از دست ندهيم.

پرسپوليس جام باشگاه‌ها با ليگ متفاوت است اما در چند بازي اخير خيلي خوب نتيجه نگرفته‌ايد.

با شرايطي كه ما داريم طبيعي بود كه در بعضي از بازي‌ها نتيجه نگيريم. هيچ‌كس از شرايط سخت ما خبر ندارد. تراكتور و فولاد با آن همه شرايط و امكانات حرفه‌اي الان هيچ شانسي در آسيا ندارند پس اين نشان مي‌دهد ما با تمام مشكلات بد عمل نكرديم. كاش پيشكسوتان هم در اين شرايط تيم را حمايت مي‌كردند.

در برنامه 90 شما و چند بازيكن ديگر پرسپوليس بازيكناني بوديد كه اشتباهات‌شان منجر به گل شده.

فوتبال هست و اشتباهاتش. قبول دارم اشتباهات فني زياد بوده است اما شرايط ما هم سخت است. اميدوارم اين دو، سه بازي آخر را هم تمام شود و خودمان را براي فصل آينده آماده كنيم.

ديدار برابر گسترش و بلافاصله مصاف با استقلال، شايد بتوانيد با پيروزي در اين دو بازي كمي از مشكلات اين فصل را به فراموشي بسپاريد.

تنها دلخوشي ما در طول اين فصل برد نيم‌فصل اول مقابل استقلال بود. حالا هم اميدوارم داربي برگشت را ببريم تا تمام سختي‌ها را فراموش كنيم.

به نظر مي‌رسد با آمدن برانكو، پرسپوليس داراي هويت شده.

برانكو مربي خوبي است و به تيم نظم و آرامش داد. او سعي مي‌كند با بازيكنان صحبت كند و به آنها آرامش دهد. شخصا دوست دارم فصل آينده هم براي برانكو بازي كنم.

با اين‌كه برانكو به تيم شما نظم داده اما استفاده از قرص‌هاي مخدر و افشاگري توسط پزشك سابق پرسپوليس نشان مي‌دهد كه كار زيادي در پيش داريد.

باور كنيد در اين شش سال چنين مسايلي كه گفته مي‌شود را در پرسپوليس نديدم. اگر كسي چنين ادعاي دارد حتما براي خودش اين ادعا مستند است. واقعا اگر در پرسپوليس بازيكني قرص‌هاي مخدر استفاده مي‌كند بايد جلويش گرفته شود. آقايان اگر مي‌دانند چنين چيزي هست بايد بيايند و جلويش را بگيرند من تا حالا نديدم اما اگر باشد بايد بررسي شود.

به نظر مي‌رسد انتخاب كريم باقري از سوي برانكو انتخاب خوبي بوده.

آقا كريم اسطوره و همبازي و مربي من بوده. بيشتر از اين هم گفته بودم بايد در پرسپوليس برخورد انضباطي شود تا اين تيم نظم بگيرد. من 8 ماه پيش اين مساله را عنوان كردم كه بايد با بي‌انضباط‌ها برخورد شود. اين برخوردهاي اخير براي پرسپوليس واجب بود. مسايلي كه تا حالا حل نشده بود و تمركز تيم را بهم زده بود.

كريم باقري گفته در افغانستان هم ظرف يك سال شش مديرعامل عوض نمي‌كنند.

ظرف يك فصل گذشته شش مديرعامل عوض كرده‌ايم. يعني تقريبا هر يك ماه، يك‌ماه‌ونيم يك مديرعامل داشته ايم واقعا هيچ جاي دنيا چينن اتفاقي نمي‌افتد، اگر من بودم اين ركورد را در كتاب گينس ثبت مي‌كردم. حالا هم از هواداران مي‌خواهم اين دو، سه بازي ما را تحمل كنند تا فصل تمام شود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان