امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگی از تاریخ فلشخور

خوب سَلامو خسته نباشید
سخن هرچی کوتاه تر رسا تر پس منم حرفو کوتاه میگم
اخطار اخطار:این تایپیک برای بیاد اوردن خاطرات قدیمی و اشنا شدن ما با قدیمیا و خاطره شدن ما برای کساییه ک بعد ما میان هیچگونه جنبسه سیاسی ندارد!!!
طی این تاایپیک من رفتم با قدیمیا مصاحبه کردم
از افراد قدیمی کسی میخواد باش مصاحبه شه یا تو خ یا مینجا بگه[خوشحال میشیم]
ب سانسور علاقع ای ندارم وهر مصاحبه همونطور ک تهیه شد پخش میشه..
و با اشخاص بیشتری هم مصاحبه میکنم در تلاشم..
امیدوارم لذت ببرید
مصاحبه اول با خانوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*2gether4ever*  جواب هاا با رنگ قرمز مشخص شدن..

چطور مدیر شید(اگه روز و تاریخ دقیقی یدتونه بگید و در ضمن بگید چطور نوینسده هم شدید با ذکر بیشتر جزییات) مث بقیه درخواست دادم نویسنده شدم..اون موقع یادمه روز و شب تاپیک میزاشتم تا شرایطم کامل شه.. نویسنده تصاویر دیدنی بودم تاپیکامم اکثرش تو همون بخشه ولی خب از اول قصدم مدیریت کل گفتگو ازاد بود ..اونموقع نویسنده ها صورتی بودن و رنگشون هم خیلی تو چش بود دوره نویسندگیم خیلی طول کشید خب فک کنم یه سال  شد..بعد که دیدن کم کم دارم فسیل میشم دلشون سوخت منم تو نظرسنجی اتنخاب مدیرا گذاشتن..البته یادمه همه بهم رای منفی داده بودن..بعد نمیدونم فرید چیکا کرد پارتی بازی کرد نکرد نمیدونم چی شد ما شدیم مدیر گفتگو ازاد(: تاریخ دقیقشم فک کنم 9 شهریور دو  سال پیش بود چه زود دو سال گذشتااا!

اون موقع جو فلش چطور بود؟ یادمه اون موقع تیم میشدیم علیه هم قیام میکردیم.. خوش بودیم خلاصه.. درکنارشم خداییش هوا همدیگرو داشتیم انصافا.. با رفیقامون رفیق واقعی بودیم و با دشمنامون دشمن خونی بعـــله ولی در کل به نظرم جو فلش نسبت به الان خیلی بهتر و صمیمانه تر بود..

مدیران برتر اون موقع کیا بودن؟ اون موقع ارمینا علی وافن سرپیکو ستاره  ممد سلطون فرید پویا  مرضیه خیلیا بودن الان همشونو یادم نیس

کدوم یکی از مدیرا بیشترین فعلایت رو داشت؟ همه مدیرا فعالیتشون خوب بود ولی فک کنم پویا و ارمینا بیشتر فعال بودن

کدوم مدیر بیشترین از همه سختگیر تر بود؟ فک کنم فرید.. عمو صابرم حرف شنوی داش ازش..!

خودت چطور مدیری بودی؟ دیگران باید نظر بدن ولی به نظر خودم بد نبودم.. تا جایی که میتونستم فعالیت میکردم..

ایا محمد سلطان رو میشناسی؟ اره دیگه ولی جزئیاتو نمیدونم دربارشون که چرا محروم شدن و اینا.. البته فک کنم تبلیغ کردن دقیق نمیدونم..

کی بود و چ مقامی در انجمن داشت؟ مدیر ناظم بودن ایشون.. فک میکنم نام کاربریشون Soltane-Ehsas-M2 بود..

سر پیکو چطور ایشون اسمشون چی وبد و چ مقامی در انجمن داشتند؟ اسمشون محمد بود مدیر گفتگو ازاد بودن..

چرا این دو مدیر اینقدر معروف بودن؟ مدیرا اکثرا معروفن دیگه (: ولی خب احتمالا بخاطر حضور بیشترشون بود و اینکه مدیران خوبی بودن..

ایا ما مدیر ناظم هم داشتیم ؟ اره سه تا بودن فک کنم..
کیا بودن؟ فرید و ممد سلطون و پویا

چجوری ادم هایی بودن؟ فرید که واقعا از نظر من پسر خوبی بود و ادبیاتش خعلی جالب بود که سر همینم خعلی مسخرش میکردیم یادش بخیر.. ممدم که گفتم.. پویام که اصن گ ا نمیومد یا خیلی کم میومد نمیشناسمش اصن فقط اسمشو میدیدم..
عکس در دسترستون هست ک مارو ب یاد اون موقع ها بندازع؟باید بگردم..شاید باشه.. 

بهترین خاطرتون از فلش خور؟ بهترین خاطره هام اون موقع هایی بود که با بچه ها بودیم و کلی کیف میکردیم نگار گلرخ نفس هنگامه ستاره مرضیه پریا و خیلیای دیگه..

بدترین خاطره از فلشخور؟ با یکی دعوام شو ناجور.. یه ماه محروم بودم ! با اکانت بچه ها میومدم کلی حال میکردیم..

ی خاطره عبرت انگیز ک ما هم بدونیم؟ گفتم قبلا بهتون.. واسه مدیریت خودتونو نکشین..هیچی توش نی بخدا.. من عشق مدیریت بودم حاضر بودم هرکاری کنم تا مدیر بشم اخرم شدم ولی بعد فهمیدم 2 سال از زندگیمو واقعا هدر دادم.. وقتایی که میتونستم خیلی کارا بکنم و الان حسرت همون وقتایی رو میخورم که از دستشون دادم.. به خاطر چی؟ به خاطر کاری که هیچ سودی برام نداره و حقیقتا سود و منفعتش برا کس دیگس.. فقط تو یه قدرت موقتی داری صرفا برا قدرت وققتتو هدر نده

ی توصیه ب فلشخور کنید؟ فلش همینجور پیش بره میپکه به زودی از همه لحاظ.. بهتره به نظرم دیگه عضو نگیره..بسه..هر روز میای میبینی یکی که به عمرت ندیدی شده نویسنده یا مدیر..
شاید اگه این تازه واردا نبودن الان جو فلش مث قبلنا بود..

مصاحبه بعدی با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرفان  عزیزه ک شوخ طبعی و جنبشو همه میدونن در چ حده..

جوابا ب رنگ سبز

چجوری خط مدیر ثابت شدنو طی کردی چ اتفاقاتی برات افتاد؟

اولا فکر می کردیم مدیر شدن تو انجمن چه قدر خوبه قافل از اینکه همش دردسره. دعوا با فرید سره یه شوخی، تذکر فرید که به یکی گفتم قدرت دست ماست که الآن اون طرفم مدیره:|
از مدیرا یا کاربرای قدیمی هرکس یادت میاد تو ی جمله توصیفشون کن. چیزه خاصی ندارم بگم

بهترین مدیر قدیمی؟ مدیر خوب نداشتیم هرکسی یه نقصی داشت

بهترین کاربر قدیمی: فریدو خیلیا دوست داشتن ولی نظره من این نیست. شخص خاصی رو مد نظر ندارم

مقایسه بین فلش قبل و فلش الان:فلش قبل بین تیم مدیریت به واسطه ی یکسری عوامل همکاری بیشتری وجود داشت ولی فلش الآن فایده نداره. بی منطق زیاد شده. فلش قدیم کاربرا شاخ و شونه می کشیدن(حتی بیرون از اینجا میرفتن دعوا البته بگذریم که یکسری ها پیچوندن از ترسشون نرفتن سره قرار)  امروزیا جراتشو ندارن

مقایسه بین کاربرا.. مدیر،  غیر مدیر

بهترین خاطرت؟ اون زمان بهترین خاطرم نویسنده شدن بود الآن دیگه نه 

بدترینش؟ بدش نبوده مدیره اصلیه کارآمده ولی بدترینش این نیست

عبرت انیگز ترینش؟ هر شوخی ای رو نکنم: ) طی یک سری اتفاقات نه یه مورد

ی توصیه ب عنوان یک دوست :سعی نکن تو فلش به جایی برسی.  جاهایی که من دیدمو شما ندیدین. ظاهرش قشنگه باطنش نه

بع عنوان ی قدیمی؟ خودتو زیاد مظلوم نشون نده به موقع نیشتو که نگه داشتی تو غلاف بکش بیرون. 

ب عنوان ی مدیر/؟ مدیریت تو فلش بیگاریه

ب عنوان کلی برای جمع بندی: مواد رو ترک کنید![|O|]

___________________________________________________-

مصاحبه بعدی با اقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایمان

جوابا ب رنگ ابی

- ما ک باهاتون اشنایی داریم ولی معرفی کنید ک کاربرا شما رو بشناسن 

- [ ایمان هستم ! ]

- چطور مدیر نوینسده و ب طور کلی مراحل مدیریت ثابت رو طی کردید؟ 

[ به ترتیب عادی دیگه .. اول یه مدت نویسنده بودم و بعد مدیر شدم ! ]

- از محمد سلطان چیزی میدونید؟ [ رفیقمه .. خیلی کارا انجام دادیم کنار هم ! برگی از تاریخ فلشخور 1 ]

- از سر پیکو چطور؟ [ خیلی آقاست .. ]

- چ رفتارایی داشتن؟ 

[ با اکثریت اوکی بودن .. ]

- اسم دوستای قدیمیتون رو اگع میشه.. 

[ محمد ( سلطان ) ، محمد ( سرپیکو ) ، میلاد ، علی ، مریم ، لعیا ، آوا ، اهورا ، حمید ، آرمینا ، محمد ( آلبرت وسکر ) ، فرید و .. ]

- عکس دارید ک خاطرات رو برای ما زنده کنه مثل اواتار امضا یا عکس از یکی صفحات فلشخور؟ 

[ اکثریت رو حذف کردم ! ]

بهترین مدیر قدیمی؟ 

- [ زیاد داشتیم ! محمد ، فرید و .. ]

- مقایسه بین دو نسل فلش(چنین چیزی اعتقاد ندارم ولی خوب بعضیا اعتقاد دارن ب همین دلیل مجبوریم ب خاطر کاربرا بپرسیم)

- [ هر کدوم مزیت های خاص خودشو داره .. ]

- بهترین خاطرتون از فلشخور 

- [ برمیگرده به تابستون ! با عرفان و بقیه تا دم صبح توی گفتگو بودیم ! ][اینو خودم اضافه میکنم یادمه موقع ماه رمضون همه حاجی شده بودیم خدایی پارسال تابستون خیلی خوب بود]

- بدترینش؟

- [ شاید اون دفعه که یه نفر اکانتمو هَک کرده بود ! هرچند که چقدر خندیدیم سر اون قضیه ؛ ولی جَو جالبی نبود .. ]

- عبرت انگیز ترینش؟ 

- [ همون جریان هَک ! ]

با تشکر

- [ خواهش ! موفق باشید .. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Wanton  ]

مصاحبع بعدی با خانوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ρяіηcεss~Αιοηε  جوابا رنگ بنفش

اون موقع کلا فضای فلش بود؟ چی بود؟ :|

بدونه اینکه توهینی بشه فلش الان رو با فلش اون موقع مقایسه کن؟ درواقع باید بگم خیلی فرق کرده ، اون موقع فلشخور یه انجمنی بود که همه سن با هر روحیه ای که اکثرا شاد و یا به قول الان " خز " توش بودن ، الان اما فقط یه سری افراد خاص که به خودشون میگن فاز سنگین خودشون رو صاحب اختیار میدونن و تو موضوعاتی مثل گفتوگو آزاد فقط اینجور افراد دیده میشن ، درحالی که قبلا هرکی میومد گفتوگو اما الان به خاطر این که کاربرا بقیه اعضا رو مثل خودشون نمیدونن سرد باهاشون رفتار میکنن .
ممد کریزما کی بود؟ تا اونجایی که به من اطلاعات دادن یکی از مدیرای با سابقه و قدیمی بود که برای انجمن زحمت زیادی کشید ! اما خودش یه انجمن تاسیس کرد و بعضی کاربرا رو برد اونجا . این و یه سری مسایل شخصی بین مدیرا باعث شد اون از اینجا بره

چ مقامی در انجمن داشت؟ زمان ثبت نام من مدیر بود

ایا میشه اون رو ب عنوان تاریخ فلشخور و یکی از کسایی ک تاریخ فلشخو رو ساختن دونست؟ البته

محمد سلطون دقیقا کی بود؟ اون هم مثل کاریزما بود ، دقیق یادم نیس ولی فکر کنم اونم مدیر بود ، زمانی که محمد انجمنشو تاسیس کرد اون به تبلیغات  به انجمن پرداخت و محروم شد ( اینارو افراد با سابقه انجمن میگن )

چند سالش بودی؟ اون موقه حدودا دو یا سه سال پیش من 10 ساله بودم (: !

ایا با کسی رابطه عاشقانه داشت؟ فکر نمیکنم

چرا تا این حد معروف شد؟ به نظر منا بیشترش به خاطر اختلافاتش با مدیرا و مدیر کل ( صابر ) و انجمن خودش و کاریزما

چه مقامی در انجمن داشت؟ مدیر بود فکر کنم

چ نوع رفتاری با کاربرا داشت؟ من اون موقع خیای حضور نداشتم ولی از چند نفر پرسیدم میگن رفتاز متعادلی داشت

چنوع رفتاری با مدیرا داشت؟ من اون موقع یه کاربر تازه وارد بودم و اطلاع دقیقی ندارم .

بهترین رفیقش ت وانجمن کی بود؟ علیرضا ، ممد کاریزما و یه سری مدیرای اون موقع که فکر میکنم کسایی مثل آوا و آرمینا هم شامل میشد

ایا خودت تالا نوینسده یا مدیر شدی کدوم بخش چطوری؟ نه من با این که فعالیتم بد نبود اما فرصتش پیش نیومد

خاطره خوبت از فلشخور : دوستای قدیمیم و فضای شاد اون موقع

خاطره بدت؟ دعوا های کاربرا و  این که از فلش مدا شدم یک سال و نیم و دگ اعتباری نداشتم

خاطره عبرت انگیزت؟ هیچ وقت اینجا به کسی خیلی اعتماد نکن ، 

نکته عبرت انگیزی ک یاد گرفتی؟  وقتتو اینجا هدر نده (؛ و از دوستات برای مدیر شدن یا نویسنده شدن نزن
 سپاس شده توسط Ɲєgαя-Mн ، Brooklyn Baby ، eNorto ، spent † ، Mr.Robot ، Mason ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Spell † ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، мoвιɴα т ، CTG ، موروارید عاشق ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، L²evi ، Nυмв ، ( lιεβ ) ، kian007 ، Wanton ، دختر تنها12 ، ρѕуcнσραтн ، Titiw ، αѕтer ، ERF@N ، dark heart ، Navisa. ، First Star ، bahare_021 ، PISHY ، Interstellar ، ~~SARA:HIVA~~ ، *Nafas* ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، ᖇᗩᖺᗩ ، dead girl ، کاترینا جون ، ×ThundeRBolT× ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Happy=girl ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، *2gether4ever* ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، SETAREH~ ، mr.destiny ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، FARID.SHOMPET ، ÆҐÆŠĦ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، τοxικ ، omidkaqaz ، ~ aylin ~ ، ραяα∂ιѕє- ، Jack Daniel'ѕ ، melodi+ ، nanali ، یاسی@_@ ، MS.angel ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Sadaf 2014 ، Wєιяɗ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، eɴιɢмαтιc ، an idiot ، _Lσѕт_ ، x The corpse Girl x ، Two_Face ، Mαяѕє ، Silver Sun ، *VENUS* ، [ SouL ] ، امیر‌حسین ، Fake Girl ، ຖēŞค๑໓ ، Aesthetic ، sober ، Roxanna ، SABER ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، AmItiSe ، Prometheus ، eri 5
آگهی
توجه دارین توصیه همه مدیرای قبلی چیه؟:>
وقتت رو اینجا هدر نده:|
((=
چه بلایی سر تیم اومده!
پاسخ
 سپاس شده توسط ραяα∂ιѕє- ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ρѕуcнσραтн ، Titiw ، Navisa. ، ( lιεβ ) ، || Mιѕѕ α.η.т || ، L²evi ، мoвιɴα т ، bahare_021 ، tyjtfhdhr ، Interstellar ، ~~SARA:HIVA~~ ، *Nafas* ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، # αпGεʟ ، Faust ، eNorto ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، I r A n ، Brooklyn Baby ، ~ aylin ~ ، PISHY ، Ֆℋ£¥∂α ، Jack Daniel'ѕ ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ×ThundeRBolT× ، omidkaqaz ، Mαяѕє ، Silver Sun ، *VENUS* ، Aesthetic ، sober ، Roxanna ، Fake Girl
الآن که فکر می کنم بهتر از نویسنده شدن بحث کردن تا صبح با ایمان و بقیه بود تو گفتگو. سه ماه تابستون اینطوری گذشت

(06-05-2015، 14:37)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه دارین توصیه همه مدیرای قبلی چیه؟:>
وقتت رو اینجا هدر نده:|
((=
چه بلایی سر تیم اومده!
وقتی در قبال تلاشی که می کنی بازدهی نمیبینی به این نتیجه میرسی
((=
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، L²evi ، tyjtfhdhr ، Interstellar ، *Nafas* ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، *2gether4ever* ، Wanton ، eNorto ، τοxικ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Son of anarchy ، ~ aylin ~ ، ραяα∂ιѕє- ، PISHY ، Jack Daniel'ѕ ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، # αпGεʟ ، Faust ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ×ThundeRBolT× ، eɴιɢмαтιc ، Dayan. ، Silver Sun ، *VENUS* ، sober
لطفا کمتر اسپم بدید..
اخرین ممصاحبه ای ک اماده شد با خانومدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✯ѕтαя gιяℓ✯
خط مدیر شدن رو چطور طی کردی؟ اولآی عضویت همش کنجکآو بودم که مدیرآ چه جوری انتخآب میشن .. شروع کردم به پرس و جو و فهمیدم که ابتدآ بآید نویسنده شم ...  کلی ارسآل و تلآش کردم سپس نویسنده شدم و بعد به خآطر دلآیلی زود مدیر شدم 
بهترین مدیر قدیمی کی بود؟ من چون از ۲۰۱۳ عضو بودم زیآد اطلآعی از مدیرآی قدیمی ندآرم ... امآ به نظرم آقآ ایمآن ، سلطآن و بآ توجه به بعضی از اطلآعآتم سرپیکو ...
بهترین کاربر قدیمی؟ سینآ (بینآم)
بهترین دوست قدیمیت؟ آرمیلآ که فک کنم دوست دو سآل پیشم بود ، و ندآ (نویسنده انجمن فرهنگی)
از کاربرای گذشته اگه کسی رو یادته توصیفشون کن ک اشنا شیم..  ЩΦlբ مهربون ، بآ جنبه ، بآحآل
بهترین خاطرت؟ روزی که نویسنده ، مدیر شدم ..
بدترینش؟ رمز اکآنتم -- شد 
عبرت انگیز ترینش؟ به هر کسی خوبی نکنم ..
بهترین تجربت؟ زیآده .. نمیشه گفت
بدترینش؟ محرومیت کشیدن ..
ی توصیه ب عنوان ی دوست قدیمی؟ به هرکسی اعتمآد نکنین همین 
ب عنوان ی مدیر قدیمی؟ بآلآیی
ب عنوان ی کاربر قدیمی مثبت فک کنین ...
 ی توصیه کلی برای جم بندی؟
اگه چیزی هست ک بخوای از قدیم فلش بگی گوش میکنیم؟

قدیمآ کآربرآ خیلی شآد و پرنشآط بودن که قبلنآ من که بیحآل بودم اونآ منو شآد میکردن ...
امآ الآن همه رفتن و تآ پآش میرسه میرن و بیحآل و مغرور شدن ...

_____
مصاحبه بادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پریا

خط مدیر شدن رو چطور طی کردی؟ 
{ مثه همه درخواست دادم نویسنده شدم بعدشم مدیر شدم .. ^_^} 

بهترین مدیر قدیمی کی بود؟
{ خوبــا زیادن .. :> }

بهترین کاربر قدیمی؟
{ قدیمیا اکثـرا خوب بودن همه .. }

بهترین دوست قدیمیت؟
{ بهترینا دوست بودن با ما .. :v نمیشه شاخصُ مشخص کرد ! }

از کاربرای گذشته اگه کسی رو یادته توصیفشون کن ک اشنا شیم..
{  .... }

بهترین خاطرت؟
{ تابستون سال 1392 !! }

بدترینش؟
{ تابستون 1393 .. } 

عبرت انگیز ترینش؟
 { .-. +18 ساله .. جمع ناخالصی داره .. :v }

بهترین تجربت؟
{ یاد گرفتم همه ادعای گشادیشــون میشه .. ولی از دم تنگن .. (: ! }
بدترینش؟
{ no signal .. }

ی توصیه ب عنوان ی دوست قدیمی؟
-{ انقد ادا گشادارو در نیـارین .. ^_^ با عرض معذرت که خیلی مسفقیم فرمودم .. }

-ب عنوان ی مدیر قدیمی؟
-{ انقد خودتونو واسه نویسندگی و مدیریت جــ*ـر ندین :| }

-ب عنوان ی کاربر قدیمی 
-{ فلشخور دیگه مثل سابق نمیشه .. }

- ی توصیه کلی برای جم بندی؟
-{ دنیای واقعی رو بچسبید و تا میتونید از ارتباط با آدما در اینجا خودداری کنید .. :v }

بازم دارم مصاحبه اماده میکنم..
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، ( lιεβ ) ، Interstellar ، *Nafas* ، دختر تنها12 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، αѕтer ، Spell † ، Mr.Robot ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، L²evi ، eNorto ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ~ aylin ~ ، Brooklyn Baby ، PISHY ، Jack Daniel'ѕ ، melodi+ ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، eɴιɢмαтιc ، ຖēŞค๑໓ ، sober
مصاحبه با خانوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفس

خط مدیر شدن رو چطور طی کردی؟-

-من فقط قصد داشتــم ارسالام بالا بره ولی خب بعدش دیدم چقد موضوع توی موسیقی دارم رفتم درخواست دادم و نویسنده شدم و به دلیل اینکه اونموقع موسیقی هییچی مدیر نداشت..ینی یکی داشت ک هییچوقت نمیمد من زود ازمایشی شدم که به اوضاعش رسیدگی کنم..یادمه اونروز که مدیرشدم مسافرت بودم...یادش بخیـر

بهترین مدیر قدیمی کی بود؟

-آوا و فریـد

بهترین کاربر قدیمی؟

-ستـاره

بهترین دوست قدیمیت؟

-نگـار..ستـاره..پریـا..تـارا..دیگه خیلــی قدیمـی رو یادم نمیـاد

ممم...ستــاره..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AmItiSe ..نمیمد نمید یهویی میمد گفتگو...چقد که با حرفاش خندیدیم...
مرضــی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
pink devil  مـــامان من بود...حرف پشتش زیــاده ولـی بنظر من خیلی دوستداشتنی بود..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*βeС-МoЯЯiGαƝ* هنــــــــــی..مهــربوون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
parmida.a دیــر به دیــر میمد ولی وقتـی میمد حرفاش تو خاطره ها میموند..
» MARY «  فکــ کنم اولین دوستم اینجا بود...ساعت های طولانی باهم حرف میزدیم..
Snow-Girl مریــم...کمتر کسی شاید بشناستش..ولی خیلی اروم بود...و دوستداشتنی..

بهترین خاطرت؟

-خاطرات من برمیگرده به تابستون دوسال پیش که حتی یه ثانیه هم افلاین نمیشدم..همش توی گفتگو حرف میزدیم...اوووف عــــــالی بود
بدترینش؟

-خاطره ی خیلی بدی ندارم..
عبرت انگیز ترینش؟

-یه دفعه دعوا کردم محروم شدم...پس دعوا نکنید تا محروم نشوید..خدایی اکانتم آکه آکه..مال یه مدیر سالمه  که حتی یه اخطارم نداره (:

بهترین تجربت؟

-وقتی که بقیه رو میدیدم که از کنار حرفای پشت سرشون به راحتی عبور میکردند..منم سعی کردم همونجور باشم (:
بدترینش؟

-به خیــلیا اعتمــاد کردم..ولی اشتبـاه بود!

توصیه من اینکه گذشتتون رو یادتون باشه..بعنوان عبرت..(این تیکه خیلی ارزش منده ب عنوان کسی ک از تاریخ حد اقل چیزی حالیشه این حرفو از من بپذریید:امیر)

ب عنوان ی مدیر قدیمی؟

-اینجا خیلی خودتونو نکُشید..هیچی عایدتون نمیشه..مدیر شدن اصن شاخ بودن نیست که بخواید بشید تا سوئ استفاده کنید..
ب عنوان ی کاربر قدیمی؟

-خُب توصیه ندارم..ولی خب فقط یه حرفم دارم که تو دلم مونده اینکه از جدیدیا من متنفرم..(:اگ نبودن الان جو مثل قبلا بود..ن اینقدر خسته کننده و پُر حاشیه..

-دنبــا دوستــای بامرام و خوبــ بگردیـد..
پاسخ
 سپاس شده توسط ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، αѕтer ، Navisa. ، Spell † ، Un known ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mr.Robot ، eNorto ، دختر تنها12 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، *2gether4ever* ، FARID.SHOMPET ، *Nafas* ، ~ aylin ~ ، Brooklyn Baby ، PISHY ، Jack Daniel'ѕ ، یاسی@_@ ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، eɴιɢмαтιc ، ຖēŞค๑໓ ، sober
کسایی میتونن شرکت کنن ک حداقل عضو2013 باشن

____
مصاحبه با خانومدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سحر

هترین مدیر قدیمی کی بود؟ 

اولا سلام.

فريد ، پويا و ..
بهترین کاربر قدیمی؟ 

نهال
بهترین دوست قدیمیت؟ 

كيانا
(حدود 3 ساله با هم تو فلش دوستيم)

زياد يادم نيس
ولي يكي از كابرا صدف بود
دركل دختر خوبي بود ولي خب 
يادش بخير هرروز عين مامان بزرگا نصيحتش ميكردم
كلا از همون اول روحيم خاص بود :v

بهترین خاطرت؟ 

خل بازيايي كه با كيانا درمياورديم
مثلا يه بار تصميم گرفتيم كه جادوگري ياد بگيريم

بدترینش؟ 

روزي كه مقاله ام به مشكل برخورد من با عصبانيت اومدم 
فلش بعد تو تيم مديريت
چرت و پرت گفتم و دعوا شد ._.

عبرت انگیز ترینش؟ 

همون خاطرات اوايل مديريت
بهترین تجربت؟ 

تجربه يادگيري روابط درست اجتماعي 
بدترینش؟

تو سياست دخالت نكن
(سياست هرچي كه ميخواست باشه)

اولزندگي واقعي و درس بعد بودن با دوستان در فلش خور =)
ب عنوان ی مدیر قدیمی؟ 

خوش حالم كه تونستم تا جاييي كه توانم بود به كاراي مديريت كمك كنم
ب عنوان ی کاربر قدیمی 

بازم خوش حالم 

موفق باشيد
اگه چیزی هست ک بخوای از قدیم فلش بگی گوش میکنیم؟

با فلش قديمي خاطراتم بيشتر بود
ولي الانم هنوزم همون قدر دوسش دارم

و البته اضاف کنم اعتماد ب نفس اینو من داشتم با انتی اکسیدان ب فلسطین حمله شیمیایی میزدم:|

:v

سلام._.
سلام علیکم.. برگی از تاریخ فلشخور 1 

کی هستی:|
اهروا جهانی ملقب به نیکولاس میگم نیکولاس چون خیلیا هنوز به این اسم میشناسن

کدوم دوره فلش رو خیلی دوست داشتی؟
تابستون سال 1393..
و دوره نویسندگیم خیلی خوب بود

دوستای قدیمیت؟دوستای قدیمی زیاد داشتم ولی کسایی که الان باهاشون در ارتباطم..
فاطی و میترا و علیرضا..

بهترنی دوست قدیمیت؟وارد جزییات نشیم!

لینک بهترین نسخه گفت گو از نظر تو..نسخه های بالای 110 خوب بود..

نظرت در مورد سلطان؟هرچی ازش میدونی بگو
اشنایی زیادی ندارم ولی خ یادمه خیلی کارا واس فلش کرد و اگه الان بود یکی از بهترینای مدیرای فلش میشد

نظرت درمورد ممد کریزما؟هرچی ازش میدونی بگو
خودشو زیاد قاطیه حاشیه میکرد..
به عنوان مدیر  اون سایت یه کارایی کرد ک نباس میکرد..

در مورد اوا؟هرچی میدونی بگو؟برخورد خاصی با ایشون نداشتم..

بهترین خاطرت؟بهترین خاطره؟:| اولین باری ک تو گ.ا بهم محل دادن:vvv

بدترین؟دعوهایی ک سر من تو گ.ا میشد..همه کاسه کوزه ها سر خودم میشکست!
دختر است دیگر((:

عبرت انگیز ترینش؟تا توانی دلی به دست اور دل شکستن هنر نمیباشد!

از کاربرای قدیمی هرکی رو یادته توصیف کن..
رها مدیر انجمن موسیقی رو یادمه مدیر نبود اون زمان
بعد همیش منو ضایع میکرد..اسمش چانتی بود یه وضعی بود..
الان باهاش در ارتباطم خلی گله.. برگی از تاریخ فلشخور 1 

ی توصیه عادی: واس خودت زندگی کن نه مردم..

ی توصیه ب عنوان مدیر؟اسپم ندید اقا:| زبونمون مو دراورد
:v
ی توصیه ب عنوان ی دوست قدیمی؟هیچوقت کساییی ک دوس داری ناراحت نکن..
ی توصیه ب عنوان ی معتاد فلشخور._.؟ای لاو یو فلشخور برگی از تاریخ فلشخور 1 همیشه فلشو در اولیتاتون قرار بدید:|

ی توصیع ب عنوان ی قدیمی؟فلش جای باحالیه جدیدا..با خلاقیاتتون جالبش کنید(:
توصیه کلیت؟._.
اینکه وقت مدیر شاخ شمشادی مثه منو نگیری:|

اعتراف کن داداشتم-_-
اقا این داداشمه:v
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، Navisa. ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Spell † ، ( lιεβ ) ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mr.Robot ، r.hadis ، eNorto ، دختر تنها12 ، *Nafas* ، Nυмв ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، *2gether4ever* ، ຖēŞค๑໓ ، # αпGεʟ ، FARID.SHOMPET ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ~ aylin ~ ، Brooklyn Baby ، PISHY ، Jack Daniel'ѕ ، melodi+ ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، Faust ، Dayan. ، sober ، Fake Girl
آگهی
ی تصمیم دیگه هم دارم اگه بشه..
من تا همین جاش کلی سختی کشیدم ..
_____________________-
مصاحبه بادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ss.mu
کی هستی:|
یه ادم :

کدوم دوره فلش رو خیلی دوست داشتی؟
تابستون 92 چه کیفی می داد می رفتیم  بقیه انجمن ها رو فحش بارون می کردیم  جو گ.آ  دعوا با تیم مدیریت 

دوستای قدیمیت؟    امیر رضا  فرید   +  یه سری دیگه زیاد می شن دیگه
بهترنی دوست قدیمیت؟عرفان

لینک بهترین نسخه گفت گو از نظر تو

مقایسه بین فلش قدیم فلش جدید؟
قدیمی ها اهل حال بودن   این جدیدا خیلی لوس بچه ان  گند زدن به جو فلش  برگی از تاریخ فلشخور 1  ازتون متنفرم

نظرت در مورد سلطان؟ اشنایی باهاش نداشتم ولی گ.آ خیلی قدیمی رو که خوندم فهمیدم به خاطر فحش زیادی ندادن اخراج شده (به گفته ی بعضی ها هنوز هم می اد)

نظرت درمورد ممد کریزما؟هرچی ازش میدونی بگو
تاحالا باهاش برخوردی نداشتم

مدیرای قدیمی هرکدوم رو ک دوس داری توصیف کن
فرید : قاتل اسپمر ها  =)
در مورد اوا؟هرچی میدونی بگو؟
یه ادم سخت گیر جدی

بهترین خاطرت؟
دعوا با حمید رضا / مسابقه با عرفان سر رسیدن به صفحه ی اول تعداد پست  چه خول بازایی می کردیم 

بدترین؟
برگشت فلش به دو ماه قبل برگی از تاریخ فلشخور 1  
عبرت انگیز ترینش
لو رفتن رمز اکانت

از کاربرای قدیمی هرکی رو یادته توصیف کن..
زیادن
امیر رضا :یه بچه =)
عرفان : این خیلی بزه! ولی ادام باحالیه 
حسش نی 
ی توصیه عادی: 
اون دکمه هرو بزن برو سر درست 

ی توصیه ب عنوان مدیر؟
منو مدیر می بینی؟

هر موجود دو پایی رو ادم حساب نکنید برگی از تاریخ فلشخور 1 

ی توصیه ب عنوان ی معتاد فلشخور._.؟ا

به این جدیدا رو ندید  برگی از تاریخ فلشخور 1  کلا ازشون بدم می اد

ی توصیع ب عنوان ی قدیمی؟
دنبال مدریت فلش نباشید هیچی توش نیست 
اخرش وقتی مدیر می شید می رید می بینید حمالیه

توصیه کلیت؟._.
بی خیال فلش شید ._.
پاسخ
 سپاس شده توسط *2gether4ever* ، ຖēŞค๑໓ ، Tɪɢʜᴛ ، FARID.SHOMPET ، eNorto ، saeedrajabzade ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Titiw ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، I r A n ، Spell † ، # αпGεʟ ، Brooklyn Baby ، PISHY ، melodi+ ، ×ИамеLеsS× ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، mr.destiny ، sober
مصاحبه با مهشید خانوم!
مدیر انجمن ادبیات
از نظر خودم یکی از قشنگ ترین مصاحبه ها شد
خوب سؤالا..
اول داستان مدیریتت و بگو خاطره قشنگ تاریخ 
نویسنده شدنت و اینا...

- مثل همه نویسنده شدم بعد مدیر .. نمیدونم کی نویسنده شدم ولی عید 93 مدیر شدم اگه اشتباه نکنم یکسال و خورده ای میشه .

نظرت در مورد جو فلش حدود سال 2013

- با اینکه اکثراً فیک بودن و بعدها معلوم شد اما خب اون زمان صمیمی بودن همه .

بهترین دوستات تو این چند سال
بهترین خاطره ای ک داشتی؟

- بهتریناشون شایان ، ایمان ، عرفان ، نسترن ، محمدرضا ، فرین .
-خاطره که تابستون خوبیو داشتم باهاشون .

بهترین خاطره ای ک دوستات واست ساختن؟

- تولدم عرفان واسم ویدیو ساخت . 

بدترین خاطرت

- اینکه با یه سری افراد دوست باشی و بعدها بفهمی اونی نبودن که نشون میدادن یا فکر میکردی خب فک میکنم بدترینشه .

بهترین تجربه 

- شاید اینکه یاد گرفتم با هرکسی گرم نگیرم بهترین تجربم باشه . 

بدترین تجربه؟

- بودن تو تیم مدیریت همراه یه سری افراد .

درس زندگی ک از فلش گرفتی؟

- هیچ اتفاق بدیو جدی نگیرم .  

فلش سودی واست داشت؟

- فلش اسمش روشه " انجمن تفریحی " تجربه ها و روزای خوبی رو واسم ساخته امادر حد " تفریح " ! 

ی نصیحت دوستانه

- خودتون باشید 

ی نصیحت ب عنوان ی مدیر

- یه نگاه درست به فلش داشته باشید صرفاً واسه تفریح بیاید فلش قرار نیست زندگی کنید اینجا ! 

ی نصیحت معمولی :|

- فلش خیلیارو الکی گنده کرد کشیدن کنار خیلی ها هم موندن اما اوناهم میرن .. جدیشون نگیرید .

بهترین مدیر ؟

- از لحاظ برخورد و اطلاعات فک میکنم ایمان .

بدترین؟

- جدیداً زیاد هست ..

جالب ترین؟

- والا همرو دارن برکنار میکنن جدیدارو هم من نمیشناسم .

فعال ترین؟

- مدیر ناظما دیگه .

مهربون ترین؟

- پریا 

و مهم ترین سوال
داستانی از فلش داری ک در مورد کسی تبعیض شده باشه؟

- خیلیا بخاطر رلای مجازی مدیر شدن .. خیلیا سر دعواهای الکی محروم شدن درصورتی که طرف مقابل باید محروم میشده .. خیلیاهم الکی الکی گنده شدن اینجا
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Apathetic ، Wanton ، spent † ، omidkaqaz ، saeedrajabzade ، ( lιεβ ) ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Mason ، Titiw ، Ɲєgαя-Mн ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، eNorto ، Spell † ، # αпGεʟ ، ρѕуcнσραтн ، *Nafas* ، ~ aylin ~ ، Brooklyn Baby ، PISHY ، Wєιяɗ ، melodi+ ، мoвιɴα т ، ×ИамеLеsS× ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Interstellar ، mr.destiny ، eɴιɢмαтιc ، *VENUS* ، ຖēŞค๑໓ ، sober
مصاحبه با امیر اسموک
+از سوالای یکسان جوابای متفاوت گرفته میشه(((:
نقل قول:
اول داستان مدیریتت و بگو خاطره قشنگ تاریخ نویسنده شدنت و اینا...
داستان مدیریت /: داستان خاصی نداشتم |: ولی خیلی با بعضیا تو کل بودم کی بهتر میریت میکنه ! آخر هم وقتی صابر اسممو تو لیست مدیرایی که انتخاب نویسنده میکنن گزاشت شتخ همشون اود پایین :V 
نویسندگی /: نویسندگی دوران خوبی نبود واسم ! چون یسری باهم نویسنده میشم معمولا ! ولی من تنها نوینده شدم ! واسه همین اعتراضا بالا گرفت /: تو اخرای نویسندگی بود که تازه رفتم گ..آ ! 

جوی کاملا خز و سوسول ._. خاله بازی میکردیم |: ! 
هنوز کسیو به چشم بهترین دوست ننمیبینم ! |:
بهترین خاطره ای ک داشتی؟ 
توی دورانی که تو بازیه خوراک مرغ چت میکردیم ((: تو یه گروه ه.کر بودم ._. ایمانیان :V سازنده ی گروه خودش پلیس ناجا بود |: !
بهترین خاطره ای ک دوستات واسط ساختن؟
تولد امسال و سال پیش  .-. فکرشو نمیکرددم انقد واسم ارزش قاعل بشن ._. 52 تومن شارژ جم کردم :>
بدترین خاطرت
برمیگرده به دورانی که میخواستم مخ یکیو بزنم یدفه فلش خراب شد واسه یه ماه .. وقتی خوب شد از اون روز دیگه طرف آن نشد ! فک کرد سایتو بستن |: 
بهترین تجربه 
داشتن سه تا زن همزمان |: ! 
بدترین تجربه؟
ترک کردن هر سه تا در یک زمان ((: 
درسای زیادی یاد گرفتم ! تیکه های زیادی یاد گرفتم .. کلا ادم باید فلشی باشه تا آدم شه ._.
ولی نه اقد بیان فلش که از دنیای بیرون جا بمونن ..

فلش سودی واست داشت؟
ضعیف شودن چشم ._. هدر رفتن شارژ ._. هدر رفتن ترافیک های اینترنت |: کلا به چیزم داد چیز خوبی ازش نیدم
ی نصیحت دوستانه
روزی دو لیوان شیر بخورین |: ! 
ی نصیحت ب عنوان ی مدیر
شیر بخورین مانند برف سفیده کامل تر از این غذا کسی تاحالا ندیده |:
ی نصیحت معمولی:|
شیرو گرم گرم بخورین که خاصیتش بیشتر بشه ._.
بهترین مدیر ؟
صابر
بدترین؟
شیوا |: ! با اینکه خودش منو برگردوند به مدیریت ._.
جالب ترین؟
ایمان کلا فازش جالبه |: یه بار بخاطر شاهین نجفی محروم میشه با این صابقه دوباره مدیر میشه ! انصراف میده و ناظم میشه |:
فعال ترین؟
همشون دارن خودشونو جر میدن واسه مدیریت |:
مهربون ترین؟
اسموک ._.
و مهم ترین سوال
نه |: 
تعریف کن
عکس و اواتار و امضا قدیمی؟
روزانه بروزرسانی میشه ._. 
عکسی از از نام کاربری قبلی اعضا؟
http://s3.picofile.com/file/8210340118/axxx.png
نام کاربری قبلی اعضا |: 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ( lιεβ ) ، Brooklyn Baby ، ~ aylin ~ ، omidkaqaz ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، eNorto ، PISHY ، ραяα∂ιѕє- ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، # αпGεʟ ، Jack Daniel'ѕ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Wєιяɗ ، melodi+ ، ×ИамеLеsS× ، ÆҐÆŠĦ ، Adl!g+ ، MS.angel ، *Nafas* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mr.destiny ، ຖēŞค๑໓ ، sober
مصاحبه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا

خب ! من نویسنده نشدم یعنی اون موقع نویسنده نبود کلا ((: 
آقای پورمن یه روز پیشنهاد داد که مدیر گ.آ میخوای بشی منم قبول کردم D:
خیلیام شاکی بودن که من چجوری با 3 تا موضوع مدیر شدم =))
سال 2011 تا یه سال بعد خوب بود .. همه باهم صمیمی بودن و هرکی میومد گ.آ ادعای شاخ بودن نداشت و خلاصه اون موقع خوب بود ولی از اون موقع به بعدش ترجیح دادم تو جو بچه ها زیاد نباشم الانم کلا سه چهار نفرو بیشتر نمیشناسم !
بهترین دوستات تو این چند سال؟بعد اینکه اسم بردی ی خاطره و ی توضیح جلو اسمشون بنویس لطفا
maryam.ekh : اولش که شناختمش میونه خوبی نداشتیم
لعیا ( آی دیش یادم نیست ) : لعیا هم مثل مریم 
wanton : نسبت به سنش خیلی عاقله و قبولش دارم D: 
*larmes de feu* : یادمه تو کل کل فقط باهم دعوا میکردیم بعد یه بار جفتمونو دو هفته محروم کردن بعد اون خوب شدیم =))
best~girl : از همون اول که اومدم فلش باهم دوست بودیم و هستیم 
hamidreza HHH : خاطره دعوا فقط داریم تو فلش هیج وخ فک نمیکردم یکی از بهترین دوستام شه D:
armina : آرمینارو احتمالا میشناسین خیلیاتون 
pegol : شادترین دختریه که تو زندگیم دیدم !
بهترین خاطره ای ک داشتی؟
همش تو تاپیک کل کل بوده و دعواهایی که با اون بالاییا داشتم . از هفت روز هفته 6 روز محروم بودم ! انصافا نمیدونم چجوری مدیر شدم =)) 
بهتره که نگم ((:
بدترین خاطرت 
یادم نیست !
بهترین تجربه 
نمیدونم !
بدترین تجربه؟
مجازیارو به زندگی واقعیم وارد کردم !
بیخیال بابا راجع به همین انجمن خودمون حرف میزنیا =))
فلش سودی واست داشت؟
داشتن اون دوستایی که اون بالا گفتم .. بهترینن ((:
ی نصیحت دوستانه
مجازیارو وارد زندگیتون نکنید :|
ی نصیحت ب عنوان ی مدیر
کم تر تاپیک نفر قبلی و نفر بعدی و سوال تصویری بزنید ! بخدا بی کیفیته بسته میشه =))
بسه دیگه ..
بهترین مدیر ؟
الان ایمان قبل ایمان محمد (soltan) !
بدترین؟
زیادن ((:
جالب ترین؟
ایمان 
فعال ترین؟
رز .-.
مهربون ترین؟
مرضیه (frost) و پریا و شادی !
و مهم ترین سوال
آره خوب ولی اونقدرام مهم نیستن ((:

بهترین خاطره ای ک دوستات واست ساختن؟جوابش نگم بهتره نیست-_-

نگم بهتره چون بهترین خاطرم بدترین خاطره برای بعضیای دیگس =))

در مورد ارمینا یکم توضیح میدی؟مدیر ک.ا بود فک کنم

آره مدیر گ.آ و ادبیات بود ! شخصیتشم طوریه که به هرکسی رو نمیده ((:

چ چیزی تو محمد(سلطان)بود ک ب نظرت بهترین مدیرش کرد؟

اخلاق و فعالیتش

خوب داستان تبعیض اگ هم مهم نیست تعریف کن 
چرا جالب ترین ایمان؟

چون اولش که باهاش صحبت کنی به نظر آروم و خشک و ایناس ولی در کل که باهاش آشنا شی میفهمی اشتباه کردی.

منظورت از اینکه مجازی رو وارد زندگیتون نکنین چیه؟

یعنی اینکه ادمای مجازیو بزارین مجازی بمونن ! D:

این و واستون رنگی رنگی نکرد ک اوجل شه^.^
حوصله ندارم میدونین:||؟
درخواست دادم ، نویسنده شدم ..
تاریخشو یادم نیس :| ولی اون زمان نویسنده ها صورتی بودن ..
جوِ دوستانه ای بود .. همه خوب بودن -_- 
نیایش ، ایمان ، فرین ، عرفان ، مهشید ، میترا ..
بهترین خاطره ای ک داشتی؟
شبایِ ماه رمضون که بیدار میموندیم و gp ـایی که زده شده خاطره ـاییِ قشنگی ساختن واسم (:
زیادن ((:
یه شب ایمان داستان ترسناک گفت واسمون یا شبایِ عید با فرین ، عرفان ، محمدرضا ، ایمان و مهشید . 3>
بدترین خاطرت
یه مدت نت نداشتم نمیتونستم بیام .. همین !
بهترین تجربه 
تجربه ای که یه مدت همه تو فلش فامیلِ هم بودن .. دختر خاله و خاله و اینا .
بدترین تجربه؟
نداشتم .
آدما عوض میشن .
فلش سودی واست داشت؟
چن تا درسِ مهم گرفتم (.. )
ی نصیحت دوستانه
قدرِ لحظه هایِ خوبو بدونین .. ممکنه تکرار نشن .
ی نصیحت ب عنوان ی مدیر
اسپم ندین :|
شبا مسواک بزنین :|
بهترین مدیر ؟ 
ایمان و عرفان .
بدترین؟
D:
جالب ترین؟
خودم :|
فعال ترین؟
نمیدونم ..
مهربون ترین؟ 
نداریم اصن ((: :|
و مهم ترین سوال
امم .. آره ! 
بعضی مدیرایی که قدیمی و خوب بودن ، برکنار شدن ..
منظورت از اینکه ادما عوض میشن چی دیدی ک این حرف و میزنی؟
خیلی چیزا :|
 گفتی چنتا درس مهم گرفتی میشه بگی لطفا؟
اینکه هر چیزو به هر کسی نگم مثلاً :|
چرا بهترین مدیر ایمان و عرف؟
چون مدیریتشون خوبه .
در مورد بهترین دوستات ی توضیح بده ک چرا باشون دوست شدی در واقع چ ویژگی های اخلاقی داشتن؟
ویژگی هایِ اخلاقیِ خاصی دارن :|
-_-
منظورت از اینکه ادما عوض میشن چی دیدی ک این حرف و میزنی؟
خیلی چیزا :|
 گفتی چنتا درس مهم گرفتی میشه بگی لطفا؟
اینکه هر چیزو به هر کسی نگم مثلاً :|
چرا بهترین مدیر ایمان و عرف؟
چون مدیریتشون خوبه .
در مورد بهترین دوستات ی توضیح بده ک چرا باشون دوست شدی در واقع چ ویژگی های اخلاقی داشتن؟
ویژگی هایِ اخلاقیِ خاصی دارن :|
مثه خودمن"  یه جورایی "  ! -.-
دقت کردین همه مدیر مسواک زدن و شیر خوردن و توصیه میکنن؟:||
پاسخ
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Apathetic ، melodi+ ، ( lιεβ ) ، ×ИамеLеsS× ، ÆҐÆŠĦ ، PISHY ، omidkaqaz ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Mr.Robot ، Adl!g+ ، Wanton ، MS.angel ، *Nafas* ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، # αпGεʟ ، eNorto ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، Mason ، Mαяѕє ، *VENUS* ، ຖēŞค๑໓ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی کتاب های تاریخ
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  دوست داشتی در تاریخ چه اتفاقی هرگز روی نمی داد ؟؟؟؟؟؟؟؟
  " تاریخ چیست "
Book ☽تاثیرگذار های تاریخ☾اسحاق نیوتون Isaac Newton
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ ابن رسته
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ابن حوقل
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ استرابون
Book تاریخ دموکراسی در ایران باستان✔
  درخواست نویسندگی در بخش تاریخ و زیرشاخه ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان