امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی Witcher 3 منتشر شد

امروز به غیر از دوز روزانه ی تصاویر Witcher 3 هیچ اطلاعاتی از Witcher 3 منتشر نشد و انتشار خبری درباره ی گیم پلی این بازی عادی به نظر می رسد. بله، CD Projekt RED با اطلاعات جدیدی از بازی بازگشته است و اذعان دارد که این عنوان بر روی PS4 عالی به نظر می رسد.

طبق گفته ی Marcin Momot، هماهنگ کننده ی وبسایت و مدیر بخش انجمن CD Projekt RED، هفته ی بعد ویدیویی از نسخه ی PS4 این بازی منتشر خواهد شد.

او در این باره اینطور می گوید:
نقل قول: این بازی بر روی PS4 عالی به نظر می رسد. من از نظر خودم می گویم. تیم ما در نسخه های کنسول کاری بسیار عالی انجام داده اند. هفته ی بعد چند دقیقه از گیم پلی بخش مقدمه ی بازی نیز منتشر خواهد شد.
او همینطور یک موضوع که تا به حال ذکر نشده بود را نیز در میان گذاشت:
نقل قول: بازی را تجربه کردم و وقتی که بازی می کنم، به بعضی از موضوع ها توجه نمی کنم اما خون دیگر بر روی زمین نمی ریزد. خون روی گرالت می ریزد و حتی زمانی که دشمن بر روی زمین می افتد از جای زخم خون بیرون می آید. امیدوارم این موضوع شما را خوشحال کند و راضی نگه دارد.
آقای Miles Tost، یکی از طراحان بخش های این بازی، در توییتر درباره ی یک دریاچه و جزیره ی مربوط به آن نیز اینطور توییت می کند:
نقل قول: یک دریاچه ی بزرگ با یک جزیره در وسط آن وجود دارد که داستان مخصوص خود را شامل می شود.
آقای Tost همینطور در پایان افزود:
نقل قول: با در نظر داشتن تجربه ای که می خواهید از این بازی بدست آورید، می توانید درجه ی سختی بازی را تغییر دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسط amir13762013
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی: بازی WWE 2K21 امسال منتشر نخواهد شد
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
Information بزرگترین بازی اکشن ( Hack `n` Slash ) تاریخی و مذهبی جهان اسلام منتشر شد
Smile آپدیت درایور Nvidia GeForce برای نسخه بتا CoD: Black Ops Cold War منتشر شد
Star دقیقه از گیم‌پلی بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  شایعات جدیدی در مورد بازی Far Cry 6 منتشر شد
  ویژگی جدیدی به استیم اضافه شد
  شایعه: در آینده اطلاعات بیشتری از سری Prince of Persia منتشر خواهد شد
  حساب رسمی Mafia پس از دو سال توییت جدیدی را منتشر کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان