امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دستبرد مرگبار به خانه پدربزرگ

پسری پدربزرگ خود را به آتش کشید تا به خانه‌اش دستبرد بزند.

به گزارش ایران، سرهنگ یوسف ملک‌زاده فرمانده پلیس جهرم استان فارس گفت: در اواخر سال گذشته مأموران پلیس از مرگ مشکوک مرد سالخورده‌ای در یکی از روستاهای اطراف شهر جهرم مطلع شدند و موضوع در دستور کار اکیپ ویژه‌ای از مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با حضور در قتلگاه، در بررسی‌های میدانی با پیکر بی‌جان مردی 75 ساله‌ که آثار جراحت و سوختگی در بدنش مشهود بود، مواجه شدند.

این مقام ارشد پلیسی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات درخصوص علل و انگیزه قتل با توجه به شواهد پلیس به نوه 38 ساله این مرد که از محل متواری شده بود، ‌مظنون شدند.

سرهنگ ملک‌زاده بیان داشت: مأموران پلیس آگاهی پس از یکسری تحقیقات میدانی محل اختفای مظنون را شناسایی و او را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

وی افزود: این نوه در بازجویی ابتدایی منکر هرگونه قتلی شد که در مواجهه با دلایل پلیسی، لب به اعتراف گشود و به قتل پدربزرگ خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم خاطرنشان کرد: قاتل در بازجویی‌های به عمل آمده اظهار داشت به دلیل اعتیاد و نیاز شدید مالی جهت تهیه موادمخدر از اعتماد پدربزرگم سوءاستفاده و وسایل خانه‌اش را سرقت می‌کردم که در روز حادثه پس از یک مشاجره لفظی از روی خشم و عصبانیت، با میله آهنی به سرش کوبیدم و متوجه شدم تحرکی ندارد که در همین هنگام با افتادن بخاری نفتی، اتاق پدربزرگم دچار آتش‌سوزی شد که بلافاصله محل را ترک کردم و متواری شدم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای مرگبار 3 دختر در مدرسه با قتل پایان یافت+تصاویر
  تصادف مرگبار پژو و پراید در نطنز
Exclamation عشق مرگبار پسر 24 ساله به دخترخاله 39 ساله!
  سقوط مرگبار از پل در شیراز / 2 کشته
  ماجراي سفر دزد شيشه‌اي براي دستبرد از کاسبان
  حمله مرگبار سگ گله به کودک 9 ساله در تجریش
  خانه هایی که ساعتی در تهران اجاره داده می شوند!
  آتش سوزی مرگبار در معبد هندوها + تصاویر
  انتقام مرگبار برادرزن از شوهر خواهَـر!
  کشف اسلحه، گاز اشک‌آور از یک سفره‌خانه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان