امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه وایبر - سیمبین،اندروید،آی او اس

شاید تا به حال درباره برنامه پرکاربرد وایبر (Viber) شنیده باشید. با نصب این برنامه بر روی گوشی موبایل خود می‌توانید از طریق اینترنت با دیگر دوستان خود که این برنامه را بر روی گوشی خود نصب کرده‌اند بدون هزینه صحبت کنید، پیامک رد و بدل کنید، عکس نیز برای یکدیگر ارسال کنید و یا حتی موقعیت مکانی خود را نیز برای دوستان خود ارسال کنید.

تا کنون این برنامه دوست داشتنی تنها برای iOS و اندروید ارائه شده بود اما به تازگی این برنامه برای سیمبین نیز ارائه شده است.بنابراین اکنون اگر شما گوشی مبتنی بر سیستم عامل سیمبین دارید می‌توانید این برنامه را دانلود و از صحبت بدون هزینه و با کیفیت عالی با دوستان آی او اسی و اندرویدی خود لذت ببرید.
جی اس ام این برنامه را برای سیستم عامل‌های اندروید،آی او اس و سیمبین در سایت قرار داده که می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

سیمبین ورژن 3 : 1.73 مگابایت
اندروید: 5.4 مگابایت
آی او اس: 6.7 مگابایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اندروید 2.1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اندروید 2.2

اندروید 2.3

اندروید 3

اندروید 4

اندروید 4.1

سیمبین

ای او اس 4

ای او اس 5

ای او اس 6
به سه چیز تکیه نکن

غرور، دروغ و عشق

آدم با غرور می تازد

با دروغ می بازد

و با عشق می میرد
پاسخ
 سپاس شده توسط serpico ، AmItiSe ، MINA JOON ، ارمين2012 ، Evil boy ، sasan225588 ، Navisa. ، ▪неизвестный▪ ، parmisa
آگهی
سلام.با تشکر از برنامه خوبتون.من نوکیا n79 دارم.این برنامه رو نصب کردم ولی بعد از نصب برنامه اجرا نمیشه.
میخواستم بدونم اصلا این برنامه کار میکنه رو گوشی من یا نه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، ɱʀ ЭℓψÅя
(25-11-2012، 21:02)hiripton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.با تشکر از برنامه خوبتون.من نوکیا n79 دارم.این برنامه رو نصب کردم ولی بعد از نصب برنامه اجرا نمیشه.
میخواستم بدونم اصلا این برنامه کار میکنه رو گوشی من یا نه؟

نه گلم فقط برای گوشی هایی که نام برده شده قابل استفادسSleepy
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
سلام من نوکیا 5530 دارم با فرمت جاوا
برنامه کامل نصب شد ولی اجرا نمیشه
لطفا راهنماییم کنین
با تشکر
پاسخ
آقا منم 5530 دارم اجرا نمیشه؟!!!!!!!!!! 5530 که سیمبینه که!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
میخواستم از دوربین- بلوتوث-gps-cpu و... گوشی lg p500 که پردازنده ان ARM است و سیستم عاملش اندروید است دربرد غیر از برد گوشی استفاده کنم
ازچه نرم افزاری باید استفاده کنم واگر ممکنه آموزشش را بگذارید!!!!
درضمن برنامه نویسی اندروید بلد نیستم
لطفاخیلی زود راهنمایی فرمایید
آگهی
(30-11-2012، 21:16)atefe123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنماییم کنین
با تشکر

(30-11-2012، 21:16)atefe123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنماییم کنین
با تشکر

منم همین مشکل رو دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱʀ ЭℓψÅя
آقا من 5800 دارم نصب كردم ولي با ارور
بالا هم نمياره اصلا
مطمئني واسه سيمباين كار ميكنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱʀ ЭℓψÅя
aghaaaaaaaa viber khub ni boro voxer briz to mobet ham mituni audi bfreC bara duset ham goroh doros kunio.......az in viberam khili bhtare
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱʀ ЭℓψÅя
خيلى خوبه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی برنامه salin tv پخش شبکه های تلویزیونی
Android معرفی برنامه Pickup Lines - Flirt Messages
Android معرفی برنامه Alarm Clock for Heavy Sleepers
Wink دانلود Granny بازی ترسناک و هیجان انگیز "مادربزرگ" اندروید !
Big Grin دانلود بامیلو Bamilo 2.12.3 اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی بامیلو اندروید !
Smile دانلود فارم ویل FarmVille 3 - Animals 1.0.3936 بازی مزرعه داری آنلاین اندروید !
  بازی سازی اندروید
  چطوری برنامه اندرویدی بسازیم؟
  لیست بازی های اندروید دخترانه
Rainbow اولین ورژن بتای اندروید 11 با آیکون‌ها و قابلیت‌های کنترلی جدید برای موسیقی !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان