امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمد نوری: درخشان پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد نوری: درخشان پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرده 1

مربی های خودم را نمی‌کوبم
محمد نوری: درخشان پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرده
کاپیتان پرسپولیس از انعکاس نادرست حرفهایش درباره حمید درخشان سرمربی سابق این تیم ناراحت است.
به این مطلب امتیاز دهید
1 0
محمد نوری در رابطه با صحبت های اخیر منتشر شده از وی مبنی بر انتقاد از حمید درخشان گفت: فقط می توانم بگویم متاسفم برای آنهایی که حرف های نادرست از من منتشر می کنند، شخصیت من برای همه فوتبالی ها آشناست و تقریبا همه می دانند که محمد نوری آدمی نیست که پشت سر مربی خود حرف بزند و بخواهد کسی را که زمانی مربی اش بود خدای نکرده بکوبد.

وی در این رابطه ادامه داد: من همین جا می گویم که آقای درخشان پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرده است. ایشان هم در تیم ملی جوانان و هم در پرسپولیس مربی من بوده و همیشه برای من قابل احترام است. اتفاقا فکر می کنم اگر ایشان بدشانسی نمی آورد می توانست نتایج بهتری را هم کسب کند، عنوان شده من از یارگیری پرسپولیس در نیم فصل انتقاد کردم، در حالی که اصلا اینگونه نیست، اتفاقا معتقدم با توجه به بودجه ای که دست باشگاه بود، آقای درخشان یارگیری خوبی انجام داده است.

نوری در رابطه با بازی اخیر تیم پرسپولیس در مقابل پیکان گفت: بهرحال بازی سختی در پیش داریم، پیکان تیم خیلی خوبی است، انشالله که بتوانیم با انجام یک بازی حساب شده نتیجه را به نفع خودمان کنیم، باید تمرکزمان را روی بازی های باقیمانده بگذاریم تا بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد نوری: درخشان پرسپولیسی بودن خود را ثابت کرده 1

او در مورد اشتباهات رخ داده توسط بازیکنان پرسپولیس، در داخل و خارج از زمین گفت: استرس و فشار روانی بچه ها خیلی زیاد است، ما خیلی از بازی ها را خوب بازی می کنیم و نتیجه نمی گیریم، دلیلش همین فشار روانی و استرس حاکم بر بازیکنان است، مهمترین عامل هر تیم ثبات است که متاسفانه ما امسال نداشتیم، سه بار مربیان عوض شدند و هر مربی که می آمد با روش ها و تفکرات خودش می آمد و قبول کنید همه اینها تنش زا و استرس زاست.

وی درباره برنامه فصل آینده خود گفت: من که همیشه اولویت ام با پرسپولیس بوده است، بعد از پایان بازی ها باید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد و با توجه به مسائل مدیریتی پیش آمده، باید ببینیم چه می شود تا در مورد آن صحبت کنیم.

نوری در پایان درباره رودررویی او و امیرحسین فشنگچی، در بازی فردا گفت: من و امیرحسین در پرسپولیس و صبا با یکدیگر هم بازی بودیم، او بازیکن بسیار خوب و تاثیرگذاری است و سه سال با جان و دل برای پرسپولیس زحمت کشید، امیدوارم هرجایی هست موفق باشد و خوشحالم که فردا او را می بینم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پرسپولیسی‌ها پاداش گرفتند
  کلکسیون فرصت سوزی پرسپولیسی‌ها در مشهد!
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
Clocket فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری
Earth پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال
Heart روزهای درخشان در انتظار مرد ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی فوتبال ایران!
Heart پرسپولیسی ها عذار شدن مرگ مهرداد میناوند
  محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!
  میزبانی فینال آسیا از پرسپولیسی ها گرفته می شود ؟
  رئال ثابت کرد؛ بدون رونالدو هم قهرمان می‌شویم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان