امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارش رونی کلمن در مورد اتفاقات تهران و مزار یک شهید

گزارش رونی کلمن در مورد اتفاقات تهران و مزار یک شهید

بدنساز و قهرمان پرورش‌اندام سرشناس آمریکایی که برای برگزاری دوره آموزشی به ایران آمده بود، تاسف خود از به‌هم خوردن برنامه‌هایش را با لحنی نامناسب ابراز و البته نسبت به حضورش بر سر مزار شهدا، به نیکی یاد کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزارش رونی کلمن در مورد اتفاقات تهران و مزار یک شهید 1
به گزارش فرجام، شفقنا ورزشی نوشت: کلمن ظاهرا قرار بوده پس از بازگشت به کشورش نمایشی برای طرفدارانش در آمریکا ترتیب بدهد که به دلیل جابجا شدن پرواز، برنامه‌اش به هم می‌خورد.

همین مساله باعث می‌شود تا او در صفحه اینستاگرام خود با قرار دادن عکسی از رویداد Grand Opening این‌گونه بنویسد: ابتدا از همه هوادارانم که آمده بودند من را ببیند و موفق به این کار نشدند عذرخواهی می‌کنم. آن ...ها در تهران کاملا برنامه‌های پرواز من را بهم ریختند. من الان در آمریکا هستم و قطعا شما را خواهم دید.

کلمن البته پیش از این در پستی دیگر با قرار دادن ویدیویی از شبکه خبر، از سفر به ایران و حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا به نیکی یاد کرد.

او نوشته بود: اخبار سراسری ایران. ما به مزار سربازان از دست رفته ایران در جنگ رفتیم. کسانی که جان خود را در راه میهنشان می‌دهند انسان‌های واقعا قابل احترامی هستند. هیچ فرقی نمی‌کند که کدام جنگ و برای کدام کشور باشد. فدا کردن جان برای میهن یک فداکاری بزرگ است که باید به آن احترام گذاشت و تعظیم کرد. با تقدیم احترام برای تمام کسانی که در سراسر جهان در راه وطن جان داده‌اند.
پاسخ
آگهی
تکراری!!!!
پاسخ
(30-04-2015، 14:09)afshin2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری!!!!

اولا من اول جستجو کردم و بعد تایپک رو زدم.
بعد هم خبر مال امروزه اصلا هم تکراری نیست.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  توئیت کنایه‌ای پدیده سیتی در مورد امباپه (عکس)
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو
  مخالفت شاهین با استعفا؛ فراز در راه تهران!
  بیوگرافی وین رونی فوتبالیست + عکس های وین رونی و همسر و پسرش
  رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان