امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به‌خاطر تیم ملی از فولاد جدا نشدم؛

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به‌خاطر تیم ملی از فولاد جدا نشدم؛ 1
به‌خاطر تیم ملی از فولاد جدا نشدم؛
گزینه مد نظر فدراسیون برای جانشینی کی‌روش اعتراف کرد؛ منتظر پیشنهاد رسمی بودم
حسین فرکی می‌گوید چون به‌خاطر تیم ملی در بلاتکلیفی بوده نتوانسته روزهای خوبی را سپری کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از جدایی حسین فرکی از تیم فولاد شایعاتی مطرح شد که فدراسیون با فرکی مذاکره کرده و این مربی گزینه اصلی جانشینی کی‌روش در تیم ملی است. در آن زمان فرکی تمام این اخبار را شایعه خواند و اعلام کرد که نه به تیم ملی فکر میکند و نه پیشنهادی داشته. بعد از گذشته چند ماه از آن اتفاقات سرمربی فعلی سپاهان اعتراف میکند که نه تنها به تیم ملی فکر میکرده بلکه عمل پایش را به خاطر این قضیه انجام نداده است! ادعاهایی که در آن زمان تمام آنها را شایعه میخواند.

فرکی در این مورد که هواداران فولاد اعتقاد دارند او بخاطر تیم ملی از فولاد جدا شد و عمل پایش بهانه بوده میگوید: من واقعا بخاطر عمل پایم از فولاد جدا شدم،باید هر 2 پایم را عمل می‌کردم اما به خاطر تیم ملی نتوانستم هر دو پایم را عمل کنم.زمانی که از فولاد جدا شدم یک پایم را عمل کردم اما نتوانستم پای دومم را هم عمل کنم؛ چون بحث تیم ملی پیش آمد و من منتظر ماندم تا ببینم چه اتفاقی پیش می‌آید. هرگز به خاطر تیم ملی از فولاد جدا نشدم و بعد از جدایی‌ام صحبت در مورد سرمربیگری در تیم ملی پیش آمد. من هم به خاطر این پیشنهاد مجبور شدم پای دومم را عمل نکنم تا ببینم آیا سرمربی تیم ملی می‌شوم یا نه.

وی در ادامه می‌گوید: اما در نهایت هم به تیم ملی نرفتم و مدتی را بلاتکلیف بودم.کلا روزهای خوبی برای من نبود. چون در بلاتکلیفی بودم و نمی‌توانستم کار درستی انجام بدهم. این چیزی بود که حسابی اذیتم می‌کرد.
پاسخ
آگهی
بدترین مربی ایرانه درسته دوبار تو لیگ قهرمان شده ولی تو هر تیمی بوده بیشتر از یه فصل نبوده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  آذری: نگاه‌ها به فولاد عوض شد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  طلسم فولاد در نخستین دیدار آسیایی حفظ شد
  پیرمرد گلزن فولاد، ماشاءالله!(عکس)
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  دربی را به خاطر رکورد سید جلال عقب بیاندازید.!
  انصراف فولاد اکسین از تیم‌داری در لیگ برتر کشتی
  نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد (عکس)
  آقای خاص استقلال اسلحه پنهان مجیدی مقابل فولاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان