امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبری که دو ساعت قبل از بازی با سایپا به بازیکن پرسپولیس شوک وارد کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری که دو ساعت قبل از بازی با سایپا به بازیکن پرسپولیس شوک وارد کرد 1

به من گفتند پسرعمه ام فوت کرده است؛
خبری که دو ساعت قبل از بازی با سایپا به بازیکن پرسپولیس شوک وارد کرد
هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «نشان دادن عدد 4 به هواداران پرسپولیس آن هم در بازی با سایپا جالب نبود.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بازی سایپا و پرسپولیس اتفاقات حاشیه‌ای مختلفی داشت اما آنچه از دید همگان پنهان ماند خبری بود که قبل از مسابقه به گوش مهرداد کفشگری رسید. از قضا یکی از بستگان نزدیک هافبک شمالی پرسپولیس فوت کرده بود و کفشگری با روحیه‌ای نامطلوب پا به میدان گذاشت و...

اظهارات کفشگری را در این خصوص می خوانید:

* شنیدیم قبل از بازی با سایپا خبردار شدی یکی از بستگانت فوت کرده است؛ این خبر صحت دارد؟
- (با صدایی گرفته) بله، متأسفانه 2 ساعت قبل از بازی با سایپا متوجه شدم پسرعمه‌ام مرحوم حسن خناری‌نژاد فوت کرده است و از لحاظ روحی خیلی به هم ریختم.

* پس چطور بازی کردی؟
- خیلی سعی کردم خودم را جمع و جور کنم و به خاطر اسم پرسپولیس بازی کردم. خدا بیامرز فقط 30 سال سن داشت و همه خانواده ما را عزادار کرد.

* خدا رحمتش کند. چرا پرسپولیس در این چند هفته اخیر نیمه دوم را به حریفان واگذار کرده است؛ مشکل بدنی دارید؟
- مشکل بدنی نداریم. به نظر بدشانسی و کمی بی‌دقتی باعث شد تا ما بازی‌های برده را واگذار کنیم. از لحاظ آمادگی جسمانی مشکلی نداریم.

* گابریل هم با میلاد میداودی در تونل درگیر شد؛ تو هم آن لحظه در صحنه بودی؟
- میلاد میداودی رفیقم است اما به نظرم کارش درست نبود. نشان دادن عدد 4 به هواداران پرسپولیس آن هم در بازی با سایپا جالب نبود.

* ظاهراً برانکو به فوتبالت اعتقاد دارد؛ اینطور است؟
- خدا را شکر می‌کنم. ایشان فوتبال ساده را می‌پسندد و سعی می‌کنم دستورات تاکتیکی سرمربی را اجرا کنم البته بازی کنار احمد (نوراللهی) هم خیلی راحت است.

* به خاطر رفاقت این حرف را می‌زنی؟
- نه، با احمد خیلی هماهنگ هستیم. دستور این است که من بیشتر عقب بمانم و نوراللهی آزادتر است. در مجموع احمد مکمل خوبی است و ان‌شاءا... بیشتر به تیم کمک کنیم.

* با این نتایج اخیر، هواداران نگران این موضوع هستند که نکند دربی را ببازید؛ برای این افراد چه صحبتی داری؟
- شک نکنید دربی را می‌بریم. بازی با استقلال یک بازی متفاوت و خاص است و همه ما برای آن مسابقه انگیزه داریم. همانطور که در دیدار رفت کسی فکر نمی‌کرد برنده شویم ولی بردیم، این بار هم اتفاق خوشحال‌کننده‌ای برای پرسپولیسی‌ها رقم خواهیم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Volkan
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان