امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوءاستفاده خانم منشی از اعتماد صاحبکارش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوءاستفاده خانم منشی از اعتماد صاحبکارش 1

در شیراز؛
سوءاستفاده خانم منشی از اعتماد صاحبکارش
با تلاش مأموران پلیس فتا استان فارس خانم منشی که از حساب بانکی صاحب‌کار خود به‌صورت غیرمجاز برداشت و خرید اینترنتی انجام داده بود، دستگیر شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از فارس، رییس پلیس فتای این استان در این زمینه گفت: شاکی این پرونده فردی 35 ساله و صاحب یک دفتر مهندسی ساختمان است که با اعتماد به منشی خود، اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار وی قرار داده و منشی این شرکت با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری مدیر اقدام به خرید گوشی تلفن همراه کرده و از حساب وی 15 میلیون ریال برداشت می‌کند.

سرهنگ سید موسی حسینی ادامه داد: با تلاش مأموران پلیس فتا متهم شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

وی افزود: متهم در اعترافات خود بیان داشت؛ زمانی که در اینترنت مشغول جست‌وجو کردن صفحات بودم، تبلیغ فروش تبلت، توجه من را جلب کرد اما به دلیل اینکه توان خرید آن را نداشتم با استفاده از حساب مدیر خود اقدام به خرید اینترنتی کردم اما تصور اینکه روزی شناسایی شوم را نداشتم.

این مقام انتظامی گفت: متهم در ادامه اظهار داشت در روزهای ابتدایی کارم در شرکت، آقای مدیر اطلاعات حساب بانکی‌اش را به من سپرد تا قسط‌‌هایش را پرداخت کنم و به این طریق از مشخصات حسابش با اطلاع شدم.

حسینی هشدار داد: آن دسته از افرادی که اطلاعات حساب بانکی یا کلمات عبور خود را در اختیار نزدیکان یا دوستان خود قرار می‌دهند، نه‌تنها زمینه ارتکاب این‌گونه جرائم را برای افراد فراهم می‌‌کنند بلکه ممکن است خود را دچار مشکل کرده و متحمل خسارت شوند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کیف قاپ هوندا سوار پایتخت را شناسایی کنید/خانم‌های جوان طعمه خلافکار سابقه دار+تصاو
  کلاهبرداری از خانم‌ها به بهانه وام کم بهرهـ ..
  جعل امضای رئیس از سوی خانم منشی
  خانم خوشتیپ روانه بازداشتگاه پلیس شد
  داستان ترسناک 2 خانم توریست در جنگل تاریک/ خرس‌ یکی از زنان را خورد دیگری را دفن کر
  استقلال مالی خانم مهندس، کار دست زندگی خانوادگی داد
  خانم‌های سارق قبل از فرار دستگیر شدند
  تفریح این خانم برایش دردسر ساز شد+عکس
  جنایت پسران شرور به خاطر یک مشت طلا/ مرگ دردناک خانم 20 ساله در جاده نکا
  شگرد جالب 2 مامور "خانم" و "آقا" برای دستگیری مواد فروشان+ عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان