امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

. مسلمان کیست؟who is muslim

نقل قول: بچگانَس که بخوایم اینا رو باهم مقایسه کنیم .. اینکه که کسی بیاد بگه من خُدام یا من امامم خیلی فرق داره با تفاوتایی که بین سونی و شیعه وجود داره .. بهاییت توحید و امامت رو اصن قبول ندارن .. اما سنی ها بر سر یک اصل اختلافات جزئی تری دارن نسبت به اونا
من اساس حرف شما که گتید یکی از اصول اسلام امامت هست
سنی ها امامت رو قبول ندارند پس از دایره مسالمان بودن خارج میشن بنا به گفته خودت...
توحید رو به گمانم همه فرقه های اسلام قبول داشته باشند.
اینکه گفتید طرف بگه من خدام من ندیدم سردم داران بهاییت همچین ادعایی داشته باشند میشه مدرک یا منبعی بیارید؟؟؟

نقل قول: من درحدی نیستم که هر مسئله رو از دید خودم بررسی کنم و تفکیک کنم .. من نظر و باور خودمو گفتم که خودمم تازه چن وخته به این نتیجه رسیدم ...

تو ی انسانی خدام به انسان عقل داده و قدرت تفکر پس میتونی
اینکه میگی خودم به این نتیجه رسیدم پس در حدی هستی که مسائل رو حلاجی کنی(درست یا غلط)
پس اگه یخوای قدرت تجزیه و تحلیلیم داری

نقل قول: همونطور که شما تحت تاثیر چارتا حرف چن تا آدم مخالف و چارتا حرف چرت ماهواره و بی بی سی و ..
قرار گرفتی من اما ترجیح میدم حداقل تحت تاثیر رسانه ی کشور خودم و عقاید کشور خودم قرار بگیرم ..
فقط یک مقلد میتونه کاملا تحت تاثیر باشه و من از مقلد بودم بشدت بیزارم
درمورد رسانه ها نقش هر کدوم به این تاپیک مراجعه کنید متونید از بحثایی که شده استفاده کنید تا دیتون باز تر شه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=244971

آواجان کشور و سیستم حکومتی (نظام) دو بحث جدا از همن
زمان شاهم حکومت شاهنشاهی بود پس اون زمانم باید میگفتن سیستم پادشاهی یعنی کشور ایران و مردمش درسته؟؟؟
رسانه ها در اختیار حکومت هان نه ملت ها...

نقل قول: مخالفت با اصل و انتقاد از مشکلات خیلی فرق میکنه .. کسی که با فحش دادن به نظام و غیره میخواد بگه من خیلی حالیمه و این حکومت هیچی نمیفهمه خیلی فرق میکنه .. نه تنها دلش نمیسوزه بلکه فقط دنباله اینه که حرفشُ به کُرسی بشونه حتی اگه حرفش غلط باشه ..
مخالفت با اصل هم نوعی مخالفته...
سیستمی که از هر لحاظ شکست خورده و مخالفانش رو به شدید ترین شکل ممکن سرکوب میکنه(حتی مخالفان میانه رو رو) در طول دوران حکومتش جز جنایت و سرکوب و یه قهقرا بردن ملت در تمام زمینه ها فرهنگی اجتماعی اقتصادی و.. کاری نکرده
و یک شخص رو بالا سر همه نگه داشته در باره سرنوشت یک ملت تصمیم میگره و با تشکل سیکل دیکتاتوری و حربه ای به اسم شورای نگهبان و نظارت استصوابی کل سیستم رو در اختیار گرفته به وسیله مشروعیت دینی و وصل شدن به بالا + رسانه های تحت امرش افکار مردم رو در دست گرفته و اون ها رو به هر سمتی که میخواد میبره و خواست خواسته رهبره نه ملت. اگه با اصلش مخالفت نکنی به نظرم یا نمیبینی یا نمیخوای که ببینی
مثال از جنایت های این نظام زیاده... عاشورای 88 رو یادمون نرفته که چ برسر معترضانی که ارام و هم عزاداری میکردن و هم حقشون رو از حکومت مطالبه کردن اورد و بعد با غول رسانه ایش چطور واقعیت رو وارونه جلوه داد(دست زدن و هورا کشیدن و پرچم امام خسین رو اتیش زدن!!!!!!!) و سه روز بعد بر موج احساسات مردم سوار شد و راهپیمایی راه انداخت... همه این اتفاقات کلیپ هاش موجوده میتونم بهت بدم.
زندانیان سیاسی که به جرم گفتن و آگاهی دادن به مردم دارن تو زندان میپوسن و حتی به شاعران و وکلا و هم رحم نکرده(لیستشون ی مثنوی هفتاد منه)
این سیستم با مخالفاش چ رفتاری داره؟؟؟ تاحالا از خودت پرسیدی چ برسر سعید زینالی ها اومد؟؟؟در مورد صادق خلخالی و سعید مرتضوی چی میدونی؟؟؟

نقل قول: من اینها رو یکی نمیبینیم ولی نظامی که بر مبنای یک دین واحد باشه حکومتی که قوانینش بر اساسه همون دین باشه همه با هم مرتبطه ..
نظامی که از یک دین سو استفاده کنه چی؟؟؟
بزرگترین ضربه رو به یک دین وقتی زده شده که به روحانیون اون دین قدرت داده شده تا برای مردم تصمیم بگیرند
در طول تاریخ نشون داده شده این... و در طول این چند دهه

نقل قول: واقعا متاسفم .. شما با این طرز حرف زدن اصلا نباید  بحث  سیاسی کنید .. یکم بگذره به زمین و زمان فحش میدین ..
اینها از نظر شما قلاده محسوب میشن .. چون همیشه قضیه رو یه طرفه نگاه کردید و سعی کردید کشور خودتون رو محکوم کنید .. هدف اونایی که دارن تفرقه هم میندازن همینه ..
هنوز هم نتونستید کشور رو از نظام سیاسی جدا کنید.
تفرقه رو کسایی میندازن که قدرت دستشونه و سعی در کنترل افکار مردم دارند، تفرقه بین ادیان و قوم ها و...
از طرف دیگه به بهانه وحدت هرگونه صدای مخالفی رو خفه میکنن با استفاده از چیز هایی که در پست قبل گفتم
ی عده کورکورانه بدون درک از روند تاریخ و مسائل سیاسی به بهانه اینکه "این نظام حاکم هست پس مشروعیت دارد و باید باقی بماند"
ازش حمایت میکنن و با توهم توطئه  فکر میکنن مخالفان همشون دارن از بیگانه پول میگیرند...
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Hitchcock ، oprah vinfrey

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: . مسلمان کیست؟who is muslim - saeedrajabzade - 21-10-2015، 16:04

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شهید کیست؟
  حصین بن نمیر (تمیم) کیست؟
  کارت عروسی پسر مسلمان بدون اسم عروس (عکس)
  صیغه شیرین ترین لذتی است که نصیب زن مسلمان می شود! / شایعه
  مناظره کافر و مسلمان؛ اسلام واقعی یعنی داعش !
  فرق بین گاو پرست با خدا پرست مسلمان!
  ماجرای مسلمان شدن پروفسور جکی یینگ از زبان خودش + تصاویر
  آیا می دانید رفیق فابریک خدا کیست؟
  منافق کیست؟؟؟
  کیست مرا یاری کند؟!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان