امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تحلیل انیمیشن Frozen در تبلیغ همجنس‌گرایی + تایید !

(25-04-2015، 18:46)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2015، 18:38)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2015، 18:30)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تو میخوای آشکار چیز کنن :/ ؟

عجبا *___*

ملت دنبال چه چیزایین ! ..

عیزم به قول خودت بچه میبینه ! .. اینقدم رُک چیزه دیگه !

تایید ! معنی این کلمه : بعله دقیقا اینطوره ..

(:*

صحنه هایی تو این فیلم هس که دو جنس مخالف باهم همکاری میکنن و  کارای دیگه که نمیشه گف
به نظر شما یه بچه ی چار پنج ساله اینارو ول میکنه و روری یه جمله ای که تو دقیقه ی فلان زده شده فکر میکنه؟!
+
اگه این انیمیشن تبلیغی برای همجنسگرایی بود قطعاً چنین صحنه هایی توش نمی ذاشتن ..

چه گیری دادی @_@

اگه دقت کنه آره :/

یعنی شما خودت توعمرت درگیر ی دیالوگ یا کلمه نشدی ؟! ..

طبیعیه ! ..

فک کنم سو تفاوت شده :/

داستان این انیمیشن که کلا در مورد همجنسگرایی پایه گذاری نشده ! ..

فقط در بعضی از جاهاش به اون اشاره شده ، :|

بچه به موضوع فیلم دقت نمیکنن چه برسه به دیالوگ
توی فیلم نمیشه که همه به همجنسگرایی اشاره بشه هم نشه
 سپاس شده توسط Spell † ، # αпGεʟ
آگهی
(25-04-2015، 19:02)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجایی که  پستو ازش کُپی کردم نوشته بود که فقط میخوایم ثابت بشه که والت دیزنی کمپانی شیطانی و شیطان پرستیه‌ !

و اینکه سعی دارن انسان رو از خدا دور کنن ..

همجنسگرایی ی دلیل برای اثبات نظری شون بود ..

که تایید م شده -_- !

بیشتر انیمیشنایی که هممون از بچگی تا حالا دیدیم از والت دیزنی بود ..
پس افسانه ی مادوش خوبه که مال صد قرن پیشه هفته ای دوبارم میذاره؟
اینا دنبال بهونن تا والت دیزنی و کارتوناشو بد جلوه بدن انیمیشنای تکراری و مزخرف خودشونو تحمیل کنن (:*
 سپاس شده توسط Spell † ، یاسی@_@ ، # αпGεʟ
(25-04-2015، 19:08)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2015، 18:46)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2015، 18:38)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2015، 18:30)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تو میخوای آشکار چیز کنن :/ ؟

عجبا *___*

ملت دنبال چه چیزایین ! ..

عیزم به قول خودت بچه میبینه ! .. اینقدم رُک چیزه دیگه !

تایید ! معنی این کلمه : بعله دقیقا اینطوره ..

(:*

صحنه هایی تو این فیلم هس که دو جنس مخالف باهم همکاری میکنن و  کارای دیگه که نمیشه گف
به نظر شما یه بچه ی چار پنج ساله اینارو ول میکنه و روری یه جمله ای که تو دقیقه ی فلان زده شده فکر میکنه؟!
+
اگه این انیمیشن تبلیغی برای همجنسگرایی بود قطعاً چنین صحنه هایی توش نمی ذاشتن ..

چه گیری دادی @_@

اگه دقت کنه آره :/

یعنی شما خودت توعمرت درگیر ی دیالوگ یا کلمه نشدی ؟! ..

طبیعیه ! ..

فک کنم سو تفاوت شده :/

داستان این انیمیشن که کلا در مورد همجنسگرایی پایه گذاری نشده ! ..

فقط در بعضی از جاهاش به اون اشاره شده ، :|

بچه به موضوع فیلم دقت نمیکنن چه برسه به دیالوگ
توی فیلم نمیشه که همه به همجنسگرایی اشاره بشه هم نشه

عزیزم جوابتو دادم (:

میشع ! .. توی چند تا ثانیه اومده ! ..

گفتم تیکه ظریف ، اشاره کوچیک یا هرچی .. !

من که دقت میکردم ! ..

اتفاقا برعکس ! ..

خیلی تاثیر داره ! به چشم دیدم که میگم (:‌
 سپاس شده توسط Misha 1
دیالوگ ها که واقعا دلایل چرتی بودن ولی در کل شما اگه ذره ای در سینمای آمریکا سر رشته باشید زیاد میبینید که هم درش همجنسگرایی وجود داره هم دگرگرایی وجود داره تبلیغ هیچکدوم هم نیست. این دو واقعیت های اجتماعی هستن که وجود دارن. همونطور که نویسنده cnn هم گفت باید به بچه ها اطلاعات داد و این ها از درجات کم متناسب با سن شروع میشه. هیچ چیز عجیبی نیست
 سپاس شده توسط فرانه
نمیدونم چرا انقدر علاقه دارم که یک مقدار چرت و پرتایه این سایت رو رو کنم

• دقیقه ی 10: در این جا "آنا" به "السا" میگوید: "ما فقط هم دیگه رو داریم، فقط من و تو هستیم" ( این تبلیغی است برای همجنسگرایی)

تو این قسمت مادر و پدره دو خواهر مردن و واسه همینم میگه ما فقط همدیگرو داریم

• دقیقه ی 26: در این جا "انا" میخواهد با مردی ازدواج کند، اما ! "السا" نمی گذارد و میگوید: نه نه نه ! کسی ازدواج نمیکنه ! سپس به مخالفتش ادامه میدهد و با طریقه ی 
  • خاصی میگوید: تو از عشق واقعی چه میدونی "آنا" ( باز این تبلیغی برای همجنسگرایی است)
    انا کمتر از یک روز عاشقه یک پسر میشه و باهش میخواد ازدواج کنه و از خواهرش اجازه میخواد.بعد خواهرش میگه که این عشق نیست.شما فقط یک روزه که باهم اشنا شدید.اونم میگه تو از عشقه واقعی چی میدونید و السا هم همین حرفو بهش تحویل میده:| 
  • دقیقه ی 33: ( همتون میدونید که 33، عدد خاصی برای فراماسون هاست) در اینجا "السا" با آوازی میگوید: رهاش کن، رهاش کن ! (خدا پرستی را رهاش کن) و من مثل 
  • طلوع خورشید خواهم ماند (خورشید در اینجا هیچ معنایی و هیچ ربطی به موضوع انیمیشن ندارد ! تنها ربطی که میتوان یافت این است که خورشید در بسیار از جــا هــا دجال
  •  معرفی شده است و "السا" منظورش همان دجال است)

میشه بگید عدده 33 دقیقا چه نمادیه تو شیطان پرستی؟ رهاش کن منظورش این بوده که محدود بودن رو رها کن یا به معنایه خودتو خالی کن هم اینجا معنی میشه.مثله خورشید ازاد:| و هیچ ربطی هم به دجال نداره:|

• دقیقه ی 56 و 57: در اینجا "آنا" میگوید: ما کاری میکنیم که خورشید بتابد ( مگر خورشید تا آن موقع نمی تابید؟ البته که می تابید اما منظور "آنا" همان دجال است ! و "آنا" 
  • ادامه میدهد: "السا" ! خواهش میکنم در رو رو به من نبند و به من بی محلی نکن ! لازم نیست که دیگه از من فاصله بگیری !

• خیر السا به جایه خورشید ابر اورده بود و خواهرشم بهش میگفت که ما با کمکه هم میتونیم که برفا رو اب کنیم و دوباره بذاریم خورشید بتابه
  • خب اخه مثلا از این جمله میشه چه چیزه شیطان پرستی یا همجنس گرایی در اورد؟((:

(25-04-2015، 19:02)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجایی که  پستو ازش کُپی کردم نوشته بود که فقط میخوایم ثابت بشه که والت دیزنی کمپانی شیطانی و شیطان پرستیه‌ !

و اینکه سعی دارن انسان رو از خدا دور کنن ..

همجنسگرایی ی دلیل برای اثبات نظری شون بود ..

که تایید م شده -_- !

اخه کدوم تایید؟این مطلبه سی ان ان مسخره ترین مطلبی بود که تا به حالا ازش دیده بودم.همینطوری همه چیزه این انیمیشین زیبا رو به بند کشیده بود.حتی چون که پرنسساش سفید پوست بودن رو به دلایل سیاسی و نژاد پرستی ربط داده بود.این مطلبم از طرف دیزنی تایید نشده

(25-04-2015، 18:50)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فیلم رو ندیدم چون خیلی دخترونه به نظر میومد |:

اما با هردو موافقم ._. ولی انگار میشا خوب دقت کرده ...!

ولی شما نه ! :"|

بله خیلی دخترونست!!!
.بهترین انیمیشن سال 2013 شد برادر.
 سپاس شده توسط ERF@N ، یاسی@_@ ، Łost Đλtλ ، Berserk ، # αпGεʟ ، Medusa ، فرانه
لابد اگر خواهر برادر بودن هم میگفتن به ترویج رابطه جنسی با محارم دارن تشویق میکنن من اینو 4بار دیدم هیچ باری هم متوجه این مسائل نشدم و همجنسباز نشدم همش چرتو پرته
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، hanie directioner ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، # αпGεʟ
آگهی
من سه بار انیمشن رو دیدم نفهمیدم اونوقت بچه میخواد بفهمه :|
چرا چرت میگی عزیزم
هیچ کدوم از دلیل هات هم قانع کننده نبود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تحلیل انیمیشن Frozen در تبلیغ همجنس‌گرایی + تایید ! 2
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(25-04-2015، 18:18)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه اینطوری باشه نصف فیلما تبلیغی برای همجنگراییه
رده سنی که این انیمیشنو میبینند بیشتر بچه های چار تا ده سالن که اصلن نمی دونن همجنسگرایی چیه
و  این فیلمو برای سرگرمی و وقت گذرونی میبینند و به این چیزا توجه نمی کنن
+
دلیلا اینقدر غیر منطقیه که آدم بزرگشم متوجه نمیشه

عزیزم خوب بچه کوچیکا مغزشون مثل زمین قابل کشته واینا با تکرار این مطالب نهال خودشو میکارن که در سن های بالا ثمر بده به نوعی ادمو شستشو مغزی میدن
 سپاس شده توسط Spell †
مقاله از این مزخرف تر ندیده بودم!
اینا رو از کجاشون در میارن؟
این فقط ی کارتونه!
ی کارتون مثه بقیه کارتونا..
ک بجای اینکه از عشق دو جنس مخالف حرف بزنه اومده از عشق خواهری حرف زده!
به نظرم خیلیم خوبه همیشه عشق نباید بین پسر و دختر باشه!
یکم عمیق فک کنید
اینا همش چرنده|:
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Berserk ، sdfsdff ، Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ ، فرانه
برو بابا.... من به اجی نداشتم به فرض بگم بسه دیگه ازم دوری نکن یعنی بیا ...استغفرالله!
چه ربطی داشت؟ اینا مکالمات عادی روزانه ان. ممکنه خیلیا بدون هیچ قصد و نیت شومی این کلمات رو تو شرایطی ادا کنن.
کافیه یه کشور خارجی به همین فارسیه خودمون بنویسه سلام....
از توش مخوف ترین علامت شیطان پرستی رو درمیارن Angry
واقعا که دیگه شورش رو در آوردن  Angry

خدا نخواست……
میگیم خدا   خواست……!!!

سپاس شده توسط sdfsdff ، Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ ، n.leito

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام انیمیشن محبوب را انتخاب میکنید ؟(بروز رسانی شد)
  بهترین انیمیشن‌های سال ۲۰۲۰؛ جذاب و مهیج
  اولین تصاویر از کاراکتر صداگذاری‌شده توسط جانی دپ در انیمیشن Puffins
  اولین تریلر انیمیشن The Boss Baby: Family Business منتشر شد
  تاریخ انتشار انیمیشن Transformers: War For Cybertron Earthrise مشخص شد
  نخستین تصاویر انیمیشن Minions Holiday Special به زمان پخش آن اشاره دارند
  تریلر انیمیشن Once Upon a Snowman ماجراجویی اولاف برای یافتن هویتش را نشان می‌دهد
  نگاهی به انیمیشن لاک پشتهای نینجا+چند عکس زیبا ازشون!
  اولین تریلر انیمیشن سریالی Animaniacs منتشر شد
  انیمیشن سریالی Archer برای فصل دوازدهم تمدید شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان