امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستاره های خارجی طرفدار چه عطرهایی هستند؟

"«ما در اینجا نام تعدادی از عطرهایی که ستاره ها استفاده می کند را برایتان آورده ایم..

شاید درباره غذاهایی که مشاهیر می خورند، لباسی که می پوشند یا مسافرت هایی که می روند، اطلاعاتی داشته باشید اما آیا در مورد عطر مورد علاقه شان هم چیزی می دانید؟ ما در اینجا نام تعدادی از عطرهایی که ستاره ها استفاده می کند را برایتان آورده ایم.

1.    میندی کالینگ
ستاره های خارجی طرفدار چه عطرهایی هستند؟ 1
میندی کالینگ، درباره عطر مورد علاقه خود در مصاحبه ای که با سایت Byrdie.com  داشت، چنین گفت: «من عاشق عطر استلا مک کارتی - Stella McCartney هستم چون عطر مورد علاقه مادرم بود.»

2.    ریتا اورا
ریتا اورا درباره عطری که جدیدا از آن استفاده می کند، می گوید: «عطر مورد علاقه من شنل چنس - ‬‎Chanel Chance است. من تا سر حد مرگ عاشق این عطر هستم.»

3.    دیانا آگرون
دیانا آگرون در توصیف عطر مورد علاقه اش که هانی موری مجیک مون (Hanae Mori Magic Moon)نام دارد، می گوید: «این عطر زنانه و خنک است اما خیلی گرم نیست.»

4.    راشیدا جونز
راشیدا جونز در مصاحبه اش به مجله آلور (Alllure) در مورد عطر مورد علاقه اش چنین گفت: «میدنایت ارکید (Midnight Orchid) عطری است که من از آن استفاده می کنم. این عطر بوی گل و وانیل می دهد و برای مصرف روزانه بسیار مناسب و شادی آور است.

5.    آماندا سیفرید
این بازیگر دوست دارد چیزهای جدید را امتحان کند. از طرفی او عاشق سبک کلاسیک است. «من اخیرا به عطری که سالها قبل از آن استفاده می کردم، بولگاری گرین تی (Bvlgari Green Tea) علاقمند شدم.»

6.    کورتنی کارداشیان
کورتنی کارداشیان عطرهای مخصوص خودش را دارد. «من دوست دارم که عطرهایم را فصل به فصل تغییر دهم. در پاییز و زمستان از مایکل کورس (Michael Kors) استفاده می کنم اما در بهار و تابستان جیواگو (Jivago 24K) را ترجیح می دهم. »

7.    جولیان هاگ
عطر جولیان هاگ، گوچی فلورا (Gucci Flora) است . او می گوید: « این عطر بویی زنانه دارد و با پوست صورتم بسیار سازگار است.»

8.    بلیک لیولی
بازیگر سریال دختران خبرچین (Gossip Girl ) از عطر مورد علاقه خود این گونه می گوید: «باربری بیت(Burberry The Beat) بویی خنک، شاداب و بسیار تاثیرگذار دارد.»

9.    اما استون
ما هم دوست داریم راز جذابیت اما استون را بدانیم. خب شاید پیشنهاد عطر او برای ما تا حدودی کارساز باشد. «من عطر شنل گاردنیا (Chanel Gardénia) را به بالشم می زنم زیرا بویی آشنا دارد که مرا به خواب می برد.»

10.    وانسا هادجن
وانسا هادجن در وب سایت اختصاصی خود در مورد عطر مورد علاقه اش نوشته: «آکوالینا پینک شوگر ( Aqualina Pink Sugar) بویی شیرین شبیه پشمک دارد.»

11.    لی مایکل
شبیه بسیاری از ستاره های دیگر، لی مایکل نیز به جای عطر از لوسیون بدن آودا بادی چاکرا (Aveda Body Chakra) استفاده می کند که از نظر او جذاب ترین بو را دارد.

12.    کیتی پری
اگر چه این خواننده مشهور مجموعه عطرهای خودش را دارد، اما همچنان از یکی از برندهای قدیمی استفاده می کند: «عطر تیری موگلر (Thierry Mugler) را دوست دارم چون به گروه سنی خاصی تعلق ندارد. من می توانم آن را هم حالا در سن 25 سالگی و هم 65 سالگی استفاده کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓ ، [χσℓσνєѕтєя] ، ✘Nina✘ ، Miss Stranger ، AعطریناA ، باران20 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، み£∂ɨע£ ، shinestar
آگهی
slllllm Shy
پاسخ
خدا رو شکر
به جز  کتی کسیو نمیشناسم Big Grin
به هر حال سپاس
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
منم ب جز کتی کسیو نشناختم.
ولی مرسی.عالی بود. Big Grin

اصن هرکی خشکله خره! حتی من...

پاسخ
کیتیو فقط شناختم
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
مسی چی؟ 14k
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)
Star2 کاربر ستاره
  بهترین چیز ها در زندگی مجانی هستند^_^♡
  جواهرات خاص مرواریدی برای جوانان به چه شکل هستند؟
  ستاره ماه تولد شما چه کسی است؟
  اینستاگرام ستاره های خارجی از سراسر جهان در قرنطینه
Music طرفدار کدومشین؟؟
Rainbow کوچکترین دختر که ستاره جهانی رسانه ها شد(عکس)
  طرفدار کدومشی ؟؟ رقابت بین.........

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان