امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤

(15-04-2015، 13:55)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لام بر همه...و مبارک باشه نسخه جدید خخخخخ

نسخه قبلی گ.ا مشکلی نداشت:||
گاهــی باید نباشــی ... تا بفهمــی نبودنت واسه کی مهمه ...
.
.
.
؟! اونوقته که میفهمی بایــد همیشه با کی باشی ....
 سپاس شده توسط ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
آگهی
(15-04-2015، 13:56)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:55)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:52)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:50)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:49)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

..... ._.
ادم اخر بشه ولی مدال نقره نگیــره |:

یاه یاه یاه ._.

از امام باقر(ع) روایت شده است: «هرگاه همراه با قهقهه خندیدی،‌ پس از آن بگو پروردگارا بر من قهر و غضب نگیر». (اصول کافی ج2 ص664 باب الدعابة و الضحک، حدیث 13)

درسته درسته .. :|

اما من قهقهه نزدمـ -_-

مُدل آقای خرچنگ بود ..

کاملا مشخصه قهقهه بود .-.

باشه !

خدافس
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، ÃiÐå joÔÑ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، мoвιɴα т
(15-04-2015، 13:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:56)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:55)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:52)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:50)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاه یاه یاه ._.

از امام باقر(ع) روایت شده است: «هرگاه همراه با قهقهه خندیدی،‌ پس از آن بگو پروردگارا بر من قهر و غضب نگیر». (اصول کافی ج2 ص664 باب الدعابة و الضحک، حدیث 13)

اما من قهقهه نزدمـ -_-

مُدل آقای خرچنگ بود ..

باشه !

خدافس

بدرود
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، мoвιɴα т
×WrOnG TuRn×
لینک اپارات مممنوعه شیوا؟

داخل چتروم >>>>>متنهای بلند عکس فیلم ممنوعه چون تعداد صفحات بالاست چترومو خراب میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ÃiÐå joÔÑ ، мoвιɴα т
خو زیاد پی ام دادن نسخه دیگه دادن اب داره؟
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
سلام کردم
 سپاس شده توسط ÃiÐå joÔÑ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
آگهی
(15-04-2015، 13:57)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاه یاه یاه ._.

اما من قهقهه نزدمـ -_-

مُدل آقای خرچنگ بود ..

باشه !

خدافس
بای بای Heart
.
.
.
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، мoвιɴα т
سلام Smile
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
(15-04-2015، 13:57)ÃiÐå joÔÑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 13:55)farnoosh1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لام بر همه...و مبارک باشه نسخه جدید خخخخخ

نسخه قبلی گ.ا مشکلی نداشت:||

مگه قرار بود مشکل داشته باشه تا جدید بیاد؟ Shy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
(15-04-2015، 13:58)علی پاشایی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کردم

علیک
.
.
.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان