امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(03-01-2014، 20:58)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2014، 20:30)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پیشنهاد دارم عالی!

اطلاع پیام خصوصی به صورت اژاکس باشه ؟

سنگین هم نیست 

از حالت عادی هم خیلی بهتره!

روش فکر کنید

واقعا خوبه

چی هع؟ (هست؟)

صابر خودش می دونه 

خیلی خوبه اگه بشهBig Grin
پاسخ
آگهی
نظر کاربرا هم تاثیر داره باید بدونیم چیه!
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
ببخشید من چی کار کنم این لوگوهایی رو که برای انجمن طراحی کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیشنهادات 122
پاسخ
(04-01-2014، 11:07)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاشون کن:hiccp: اگه با سایته cooltext.com درستش نکردی یه نمونه بگذار ببینیم. ولی صابر عوض نمی کنه. خودتو خسته نکن.
پاسخ
(04-01-2014، 9:36)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر کاربرا هم تاثیر داره باید بدونیم چیه!

ینی واقعا نمی دونید چیه؟

اخه توضیحش سختهUndecided
پاسخ
(04-01-2014، 11:10)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2014، 11:07)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاشون کن:hiccp: اگه با سایته cooltext.com درستش نکردی یه نمونه بگذار ببینیم. ولی صابر عوض نمی کنه. خودتو خسته نکن.
پیشنهادات 122

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122
پیشنهادات 122
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، SABER ، Andrea
آگهی
(04-01-2014، 11:21)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2014، 11:10)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122
نمی خوام تو ذوقت بزنم ولی این هارو به بچه 7.8 ساله هم بدی بلده درست کنه
پاسخ
(04-01-2014، 11:30)تون ¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2014، 11:21)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122

پیشنهادات 122
نمی خوام تو ذوقت بزنم ولی این هارو به بچه 7.8 ساله هم بدی بلده درست کنه
ممنونم از نظر
پیشنهادات 122
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Mohammad 77
خب بگین چیه .........!:297:
پاسخ
نقل قول: خب بگین چیه .........!
چی چیه؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان