امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

سلام
بنظرم اگه تاپیک حرف ناشناس هم بسته بشه خیلی بهتره
الان خیلیا هرچیو میخونن زود به خودشون میگیرن مثه اوندفعه خودم یه متن ارمی گذاشته بود به خودم گرفتم بش پی دادم

فک کنم اکثر درگیریا اتیشش از همینجا بلند بشه..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 260
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
آگهی
(08-05-2021، 21:07)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بنظرم اگه این تاپیک هم بسته بشه خیلی بهتره
الان خیلیا هرچیو میخونن زود به خودشون میگیرن مثه اوندفعه خودم یه متن ارمی گذاشته بود به خودم گرفتم بش پی دادم

پیشنهاد خوبی است ولی اگر این تاپیک بسته شود شما نمی توانستید این پیشنهاد را به مراحع ذی ربط منتقل کنید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، BIG-DARK ، shghyegh ، شـــقآیــق
(08-05-2021، 22:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2021، 21:07)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بنظرم اگه این تاپیک هم بسته بشه خیلی بهتره

پیشنهاد خوبی است ولی اگر این تاپیک بسته شود شما نمی توانستید این پیشنهاد را به مراحع ذی ربط منتقل کنید.

منظورم حرف ناشناس اشتباه زدم این=|
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

پیشنهادات 260
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، shghyegh ، شـــقآیــق
اکانت فیک هستم کارامو دیدمو دارم میرم بن بدین Smile)
پاسخ
https://www.uplooder.net/img/image/47/e67187c1c5313044b0a2e80eb9701fe9/IMG-۲۰۲۱۰۵۲۴-۱۰۴۷۰۳.jpg

میشه لطفا این ایموجی هارو هم بزارین تو لیست :ngh:
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK
میگم حالا ک مدال گذاشتین ی دونم برای مدیرای بازنشسته بزارید  4fvf
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، BIG-DARK ، Prometheus
آگهی
سلام..
به نظرم پلاگین چت روم بین دوتا کاربر رو نصب کنید.. ینی به جای پیام خصوصی ردو بدل کردن یه چت روم فقط برا دوتا کاربر فعال شه آنی پیاماشون بدن..
ممنون(:
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK
ی دکمه هم زیر ارسالای کاربرا بزارید آدرس پیج اینستاشونو اونجا قرار بدن

( مجزا از دکمه " لینک سایت" )
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK
(28-08-2021، 15:12)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی دکمه هم زیر ارسالای کاربرا بزارید آدرس پیج اینستاشونو اونجا قرار بدن

( مجزا از دکمه " لینک سایت" )
تو تنظیمات لینک رو بزارین با همین دکمه "وب سایت" میتونید برین توی پیج.
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK
اصل حرف زدن ت این سایت خب نیست ادم نمی دونه چی به چیه حداقل یه راهو بزار جلو پامون

(30-05-2022، 15:50)Asma ark نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصل حرف زدن ت این سایت خب نیست ادم نمی دونه چی به چیه حداقل یه راهو بزار جلو پامون
#حرفم خوب بود سپاس کن
یکی هست حرفای دلمو میشنوه »خداجون«#
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان