امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(02-03-2017، 10:25)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2017، 9:39)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــه نظرم حالا که دیگه انجمن عین سابق نیست و خیلی کم شده عضوا آنلاین یه چت روم بزارید همه ما راحت تر بشیم و شاید انجمن یه تکونی بخوره عین سابق شه!
چت روم ها رو فییلتر می کنن.

فــکری برا بازگشت انجمن دارید صابـر جون؟؟

تبلیغات مثلا!
 به خدا حیف این انجمن الان دارم تو این اوضاع میبینم واقعا دلم میسوزه براش!

این انجمن پر از مطلب های مفید  بدرد بخور است اگه بتونید برگردونیدش خیلی خوب میشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
آگهی
اخه قبلا یه سایت بود و اینترنت و راه های ارتباطی سایت ها بودن...

الان با اومدن برنامه های مجازی دیگه همه میرن طرف اونا...
اگه طرح یا برنامه و ایده ای دارید من هستم ..

خانه » مجموعه‌های قالب » Default Templates » ویرایش قالب: showthread

به جای {newreply$} اینو بذارید هم {$newreply}{$newthread}

اینجوری دیگه کاربر نیاز نیس بعد از ارسال مطلب برگرده به انجمن اینجوری تو هر موضوع بغل ارسال پاسخ ، ارسال مطلب هم اضاف میشه ..

@SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
میت نیم یه اپلیکیشن هم واسه فلش درس کنید اینم پیشنهاد خوبیه ها یه برنامه نویس خوب نیاز داریم یه چیزی که هم توش بازی باشه هم گفت و گو هم انجمن
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
با چن خط کد،روز شمار عید نوروز بذارید..
خواستید دارمش

@SABER
پاسخ
اینو به تاپیکا اضاقه کنید!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_afe86.png

@SABER

موتور های جستجو گر رو اینطوری بکنید!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_8770e.png
پاسخ
برای مطالب پیشوند اضافه کنید.
که فقط مدیران بتونن انتخابشون کنن ..
در غکس زیر
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_46fea.png

به جای نوشته نسخه بنویسیم مثلا گفتگوآزاد یا نسخه گفتگوآزاد

با افکت و رنگهای قشنگ تر

@SABER
پاسخ
آگهی
Heart من پیشنهاد میکنم که مساابقه بهترین اواتارو گذاشتین مال امضا و خیلی چیزای مختلف هم بزارین
مسابقات هیجانی بین انجمنی ها بزارین خیلی خوبه
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
سلام
به اون بخش گفتگو آزاد، مسائل متفرقه، یه بخش اضافه کنید به اسم صندلی داغ
اون وقت میتونه کسی ناظر باشه و به ترتیبی که کاربرا میخان پست براشون گذاشته بشه که تو یه مدت ازش سوال بپرسن و جواب بده .. میتونه هم نه .. هرکس خودش دلش خواست پست بزاره و بگه مثلا من حاضرم ازم سوال بپرسین (از نظر من اولی بهتره چون سازماندهی تره و تو یه مدت مشخص فقط تعداد کمی و افراد مشخصی هستن و بعد از تموم شدن مدتشون یه سری دیگه به تعداد کم و با زمان مشخص و..)
سوال پرسیدنم به این صورت باشه که یا یه سری سوالات خاص رو جواب بدن یا هر کسی بیاد و چند تا سوال بپرسه و که اون کاربرم بیاد نقل قول کنه و به سوالاش جواب بده (دومی هم بهتره به شرطی که سوالایی که افراد میپرسن کم نباشه مثلا هر شخصی که سوال میپرسه چند تا سوال، مرتب و پشت سر هم بپرسه تا کاربر بتونه با نقل قول و راحت جواب افرادو بده)
دیگه حالا میتونید اگر قوانین دیگه ای لازمه، اضافه کنید و این کارو عملی کنید .. خلاصه بگم جاش خالیه تو انجمن ...
مرسی
پیشنهادات 230
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، SABER
(09-03-2017، 16:02)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart من پیشنهاد میکنم که مساابقه بهترین اواتارو گذاشتین مال امضا و خیلی چیزای مختلف هم بزارین
مسابقات هیجانی بین انجمنی ها بزارین خیلی خوبه
هر ماه سعی می کنیم برگزار کنیم.
(12-03-2017، 20:41)HANIWA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اون وقت میتونه کسی ناظر باشه و به ترتیبی که کاربرا میخان پست براشون گذاشته بشه که تو یه مدت ازش سوال بپرسن و جواب بده .. میتونه هم نه .. هرکس خودش دلش خواست پست بزاره و بگه مثلا من حاضرم ازم سوال بپرسین (از نظر من اولی بهتره چون سازماندهی تره و تو یه مدت مشخص فقط تعداد کمی و افراد مشخصی هستن و بعد از تموم شدن مدتشون یه سری دیگه به تعداد کم و با زمان مشخص و..)
سوال پرسیدنم به این صورت باشه که یا یه سری سوالات خاص رو جواب بدن یا هر کسی بیاد و چند تا سوال بپرسه و که اون کاربرم بیاد نقل قول کنه و به سوالاش جواب بده (دومی هم بهتره به شرطی که سوالایی که افراد میپرسن کم نباشه مثلا هر شخصی که سوال میپرسه چند تا سوال، مرتب و پشت سر هم بپرسه تا کاربر بتونه با نقل قول و راحت جواب افرادو بده)
دیگه حالا میتونید اگر قوانین دیگه ای لازمه، اضافه کنید و این کارو عملی کنید .. خلاصه بگم جاش خالیه تو انجمن ...
مرسی
داریم اینجا هست:
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36

(02-03-2017، 18:19)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با چن خط کد،روز شمار عید نوروز بذارید..
خواستید دارمش

@SABER
اینو اضافه می کنم سر فرصت.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، HANIWA
(12-03-2017، 20:41)HANIWA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مرسی
داریم اینجا هست:
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36

[/quote]

خوبه.. ولی اگه یه بخش جداگونه واسش بود بهتر بود .. اینجوری که همه اینا توی بخش بحث و گفتگو باشن یکم آدمو گیج میکنه .. مثلا من نمیدونستم هست .. الان فهمیدم اره هست .. البته سرچ کردنم میشه واسه پیدا کردنش ولی اگه کلن جدا بود بهتر میشد ... یه بازی دیگه هم هست مشابه صندلی داغ اسمش متهم داغه .. کاربر میاد یه سری سوالات درباره ی خودش میپرسه و بقیه اعضا باید به سوالات در مورد اون جواب بدن.. اگه یه بخش جداگونه باشه که خودش شامل صندلی داغ و متهم داغ باشه و واسه هرکدوم قوانین و ناظری وجود داشته باشه، یکم بهتر و مرتب تر میشه .. البته من فقط نظر خودمو گفتم شما خودتون بهتر مسلطین و میدونین چه کار بکنین یا نکنین.. و چه کاری بهتره .. بهرحال بازم ممنون
پیشنهادات 230
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان