امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینارو چند بار تکرار کن (ورود بی جنبه ها ممنوع. باتشکر)

(15-04-2015، 20:16)reza9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 19:56)دکوتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-04-2015، 17:41)محمدرضا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2015، 17:57)دکوتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2015، 13:46)محمدرضا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو عکاسم عکس میگیرم از چی من باید عکس بگیرم

حالا شما قضیه رو فلسفی نکن Tongue

اصلش همون فلسفیشه
ا نه بابا توام گیر سه پیچ دادیا Tongue

منم اومدم چهار پیچ شد
اوه اوه اوه تورو کجای دلم بزارم
Love will remember
پاسخ
 سپاس شده توسط farzad.ff
آگهی
(12-04-2015، 13:46)محمدرضا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2015، 13:30)دکوتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2015، 13:25)محمدرضا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هههههههههههههههههه من که پسرم چیکار کنم

منظورت از این چیه که من که پسرمچکارکنم Huh

تو عکاسم عکس میگیرم از چی من باید عکس بگیرم

از             دوستت خخخخ
گاهــی باید نباشــی ... تا بفهمــی نبودنت واسه کی مهمه ...
.
.
.
؟! اونوقته که میفهمی بایــد همیشه با کی باشی ....
پاسخ
میدونی جنبه ندارن نذار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
ممنون
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
ههههههههههههههه جالبه
خوشحالم از همینی که هستم  Heart  Big Grin
پاسخ
مسخـرع :|
پاسخ
 سپاس شده توسط ραяα∂ιѕє-
آگهی
خخخخخخ اینو بگو!!
تیر تو کمون کمون تو تیر
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
Angry از کس ننت عکس بگیر Angry
crying اشک می سازه crying
پاسخ
یه مشت مریضه مغزی ریختن دورهم:|
|:my nfc

اینارو چند بار تکرار کن (ورود بی جنبه ها ممنوع. باتشکر) 2

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افعال معکوس دخترانه ( ورود 2خترا ممنوع )
Wink اگه میتونی بگو ! (تکرار جملات سخت)
  انواع جک های ضد پسرا(ورود پسرا مطلقا ممنوعههه)
  داستان شب اول عروسی (بی جنبه ها نیان تو)
  ☻☺☻☺بياين تو راجب دختروپسراس ☻☺☻☺جالبه بجون بچم♠اگه جنبه دارين بياين
  سرکاری(*-*) ورود افراد با جنبه ممنوع نمی باشد(2)
  سربازی رفتن دخترها !!!! ورود بی جنبه ها ممنوع !!!
  اگــــــــــــــــه بي جنبه اي وارد نشو جكا همه بــــــــــالاي 18 ساله
  جوك هاي دخترونه باحال اقا پسرل بيان (ورود دخترا ممنوع)
  پرچم دختر بالاس (اکیدا ورود پسرا ممنوع) اگه دختری بیا تو که از دستت میره

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان